Betsie Assink. 1946, Hengelo. Kubistisch stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 64 x 43 cm. In goede staat.
Kavel met ca. 27 aanstekers waaronder; Solidzünder, Zünder, Hadson, KW, Consul, Ronson, Noble. Omega, Zenith, Prince, Ibelo, Bentley, Leplat, Bergmann, Monopol, Ongetest in diverse condities.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met ovale rozet met in het midden in het witgoud diverse briljant geslepen diamanten. Daaromheen zit een geelgouden geschulpte rand met 12 briljant geslepen...
Twee grote Duitse Sitzendorf porseleinen figuren in Jugendstil kleuren. 20e Eeuw. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 50 - 51 cm. In goede staat.
Rodolf Banet. 1901 - 1993. Figurenvoorstelling. Olieverf op paneel. Afmeting: 12 x 17 cm. In goede staat.
18e eeuwse bronzen lavabo met twee tuiten en hengsel. Afmeting: 10 x 32 x 18 cm ø. In goede staat.
Zes maal 19e eeuws Japans Imari porselein. Floraal. Bestaande uit: Twee pijpvazen, één chip. Eén kraagvaas. Drie vazen, waarvan de grote een restauratie heeft ondergaan. Afmeting: 22 - 31 cm. In redel...
Zilveren doosje, 833/000. Gecontourneerd ovaal doosje met scharnier en met biedermeier graveerwerk. 6x4,5cm. MT.: Onduidelijk jl.:f:1865. ca 24 gram. Deukje aan de bovenzijde verder in goede staat.
Zes handbeschilderde porseleinen borden met diverse figuren decors. Door Svetlana Storogenko. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Drie maal antiek ijzerwerk. Bestaande uit: Twee dierenklemmen en één greep/visvork? Afmeting: 17 - 30 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Wildzwijn met jachthond. Mogelijk Weens. Circa 1900. Ongemerkt. Afmeting: 7 x 4 x 3,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse grote Delftse Fayence sierschotel met pijprokende figuren op kustlijn. Peter Kocx. 1701 - 1722. Gemerkt APK. Bodemrand scherf. Lichte glazuurschades rand. Afmeting: ø 31,5 cm. In goede staa...
Zeldzame antieke Jugendstil messing tantalus, compleet met twaalf likeurglazen en drie kristallen karaffen. Afmeting: 29 x 30 x 18 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans beeld op houten basement. Dansend meisje. Circa 1900. Compositie metaal. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
L. de Leeuw. Louis. Circa 1900. 1875 - 1931. Bosgezicht met beek. Olieverf op paneel. Afmeting: 38 x 27 cm. In goede staat.
Bronzen danseres op houten basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Vaas met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 21 x 16 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse gravure. Brand stadhuis Amsterdam 1652. Met antieke lijst. Afmeting: 46 x 37 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek compositie metalen tafelstuk met rood marmeren basement. Twee putti's dragen mand. Door Ch. Perron. Circa 1900. Afmeting: 25 x 25 x 14 cm. In goede staat.
Lot plated bestaande uit een taartschep, 5 koffielepels, roomlepel en vork met bloemensteel, en een lepeldoos met 10 lepels, In redelijk goede staat.
Ewald. Circa 1930. Boereninterieur met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
18e Eeuws houtgestoken religieus figuur. Notenhout of lindehout. Eén arm mist. Afmeting: 25 cm. In redelijk/goede staat.
Drie herenhorloges, diverse modellen met o.a. zirconia's. In goede staat.
Anton Heyboer. Twee dames op strand. Pastel op papier. Afmeting: 40 x 35 cm. In goede staat.