Twee identieke geelgouden rijringen, 585/000, met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,20 crt. ø 53 totaal ca 3 gram.
Zilveren strooilepel, 833/000, met rechthoekig gecontourneerde bak met gezaagd decor en graveerwerk, voorzien van een gecontourneerde steel met graveerwerk met cartouche. MT.: Cornelis van Gelderen Pz...
Zilveren breischede, 833/000, groot model met diverse bewerkingen met o.a. getorste en ruitvormige randen. 19 cm. ca 31 gram. Deukje in verder in goede staat
Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen siervaas met florale decors en paradijsvogel. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 79 x 29 cm ø. In redelijk/goede staat.
Evert Bomhof. 1886 - 1949. Zwolle. Platbodems op de Zuiderzee. Olieverf op linnen. Afmeting: 96 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1910. Hermes met lams en kraaien. Aquarel op papier. Afmeting: 46 x 32 cm. In goede staat.
Twee oude bronzen voorwerpen. Bestaande uit: Sluitgewichten set. Penning, Laur-Jansz-Coster 1909 - 1934. Federatie boekdrukkerijen bonden. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.
Twee grote oude messing tafellampen met messing bewerkte voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 - 84 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari kaststel. Bodemrand dekselvaas beschadigd. Tuin decors met goud. Afmeting: 18 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen theebus met rondom figuren decor en bodemmerk. Afmeting: 17 x 10 cm ø. In goede staat.
Atelier Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.
Oude zeven-delige Chinese kalligrafeerset, kunstwerk in doos, inktsteen en Chinees messing telraam. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: 8 - 26 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Interieur met kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 49 cm. In goede staat.
Eikenhouten Barok-stijl commode met sterpoot en twee lades. Circa 1920. Afmeting: 80 x 97 x 54 cm. In goede staat.
Vier antieke Duitse notenhouten Gründerzeit stoelen. Circa 1880. Stoffering versleten. Afmeting: 94 x 40 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Drie Engelse Windsor armleunstoelen gemaakt van beukenhout. Tweede helft 20e eeuw. Goede kwaliteit. Afmeting: 114 x 66 x 54 cm. In goede staat.
Armband met bloedkoralen voorzien van geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 4 rijen van kleine ronde bloedkoralen, ø 3 mm, bevestigd met eindstukken aan een langwerpige sluiting met graveerwerk. l...
Zilveren doos, 925/000, rechthoekig model met guilloche bewerking aan de bovenzijde, voorzien van een scharnier en houten interieur. 10x12x3cm. In goede staat
Antieke 19e eeuwse messing reisschrijfset. Penhouder + inktpot. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Drie antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Eén maal: Joshua met de kinderen Israëls, toegeschreven aan Jan Luyken. Circa 1700. In redelijke staat. Eén maal: Den tabernakel met zijnen voorhof, toegeschreve...
Lot zilver met 4 theelepels, model kardinaal, suikerschep in Art Deco-stijl, een jamlepel met bloemensteel, een briefopener met Oosters figuur en een inklapbare kam met zilver, voorzien van biedermeie...
Tinnen Louis Seize kastanjevaas met leeuwenkoppen. Handbeschilderd, vee decors. Circa 1800. Afmeting: H 32 cm. In redelijk/goede staat.
Twee handgeschilderde bevrijdings kalenders met Engelse vliegtuigen boven Engeland 1946. Eén aquarel en één lithografie. Afmeting: 31 x 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Amerikaanse WO II, The Warner Bross, Mai 1918. Militaria vest en Band of Brothers dolk van rubber. Afmeting: 30 - 41 cm. In redelijk/goede staat.