Drie oude Chinees porseleinen kommen, waarvan twee met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: ø 11 - 12 cm. In goede staat.
J. Braakensiek. Antieke lithografie. Prinsjesdag. Scheurtje. In 19e eeuwse Empire-lijst. Lithografie op papier. Afmeting: 39 x 26 cm. In redelijke staat.
Twee decoratieve Italiaanse figuren. Jongen en meisje. Gemaakt van composiet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.