Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke tinnen snavelkan, 1900 2374
Antieke tinnen snavelkan, 1900
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Lampje + deurklopper 2375
Lampje + deurklopper

Resultaat:

50 EUR

Oude affiche Willem II sigaren 2376
Oude affiche Willem II sigaren
Startprijs 30 EUR
Miniatuur mangelwasbak, 1900 2377
Miniatuur mangelwasbak, 1900
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Antieke beddenpan 2378
Antieke beddenpan

Resultaat:

55 EUR

Empire kroonluchter, Napoleon III 2379
Empire kroonluchter, Napoleon III
Startprijs 340 EUR
Verkocht
Messing doofpot, 1915 2380
Messing doofpot, 1915

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Vijzel + stamper, 19e eeuw 2381
Vijzel + stamper, 19e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Oude/antieke kazuifel 2382
Oude/antieke kazuifel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Friese stoof, 19e eeuw 2383
Friese stoof, 19e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Twee-delig Art Deco inktstel 2384
Twee-delig Art Deco inktstel

Resultaat:

40 EUR

Koperen reliëf wandplaten 2385
Koperen reliëf wandplaten
Startprijs 70 EUR
Inktstel (houtsnijwerk konijnen) 2386
Inktstel (houtsnijwerk konijnen)
Startprijs 70 EUR
Empire-stijl messing hanglamp 2387
Empire-stijl messing hanglamp
Startprijs 370 EUR
Keramieken dienblad, 1915 2388
Keramieken dienblad, 1915
Startprijs 30 EUR
Borstelkastje 2389
Borstelkastje
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Pijp + kruithoorn 2390
Pijp + kruithoorn

Resultaat:

45 EUR

Franse messing staafbarometer, 1900 2391
Franse messing staafbarometer, 1900
Startprijs 120 EUR
Antieke strijkijzer 2392
Antieke strijkijzer
Startprijs 20 EUR
Houten crucifix 2393
Houten crucifix
Startprijs 120 EUR
Verkocht
19e Eeuws heilig kruis 2394
19e Eeuws heilig kruis

Resultaat:

145 EUR

5-Delige Biedermeier rookset 2395
5-Delige Biedermeier rookset
Startprijs 60 EUR
Houten drankvat op houder 2396
Houten drankvat op houder
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Koperen wastobbe 2397
Koperen wastobbe

Resultaat:

40 EUR