Drie maal oud China. 20e Eeuw. Eén doosje met drie natuurstenen gesigneerde lakstempels. Eén maal houtgestoken figuur op lotusbloem. Eén maal Chinees vaasje, composiet. Afmeting: 7,5 - 22 cm. In goed...
Ongesigneerd. Circa 1930. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Engelse lederen breistoel met koperen nagels. Mooie patina. Afmeting: 84 x 51 x 53 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse school. Landschap bij avond met figuren bij rivierbrug. Olieverf op paneel. Afmeting: 16,5 x 22,5 cm. In redelijke staat.
Decoratieve plated houten icoon. Handgeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 21,5 x 15 x 2,5 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met emaille beschilderde florale decors en goud decor. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.
Grote Duitse mahoniehouten Louis Philipppe passpiegel met messing lampen. Circa 1870. Afmeting: 178 x 95 x 25 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse statenbijbel door Helmich van Cappel compagnie met Ian Barentsen Smient te Dordrecht 1662. Afmeting: 12 x 25 x 35 cm. Gerestaureerd. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse tinnen kraantjeskan in Louis Seize-stijl. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Twee prachtige oude/antieke Chinese Familie Rose borden met keizerlijke figuren en goud decors. Afmeting: 3 x 15,6 cm ø. In goede staat.
Twee zeer grote 17e eeuwse Chinees porseleinen kommen met figuren en landschappen in coulissen decors. Eén met haarscheur. Eén scherven ingelijmd. Afmeting: 11,5 x 24,2 cm ø. In redelijke staat.
Groot lot divers interessant oud/antiek tin etc. 18e - 19e Eeuw. Diverse maten, bekers, kannen etc. Afmeting: ca. 5 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Gesigneerd Franz Heckendorf. 1888 - 1962. Riviergezicht Istanboel ? Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 39 cm. In goede staat.
Bongers. Hollandse school. Circa 1890. Landschap met rivier en boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 33 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Belgische school. Landschap bij avondlicht. Circa: 1920. Olieverf op paneel. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.
19e Eeuws Duits eikenhouten secretaire met messing beslag. Circa 1850. Laat Biedermeier. Afmeting: 103 x 117 x 60 cm. In goede staat.
Vier antieke Duitse WO II dolken. Eén maal Blut und Ehre (Swistaka), goed. Eén maal Rehwappen Solingen, goed. Eén maal Monarch Solingen, zonder heft beslag. Eén maal E.P.+ S Solingen, heft beschadigd....
Twee kopieën van Duitse WO II officiers dolken. 21e Eeuw. Afmeting: 33 - 34 cm. In goede staat.
Japans Katana zwaard. Met Swistaia en koord. Helft 21e eeuw. Afmeting: 104 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws dubbelloops penvuur pistool met achtkantige loop. Circa 1800. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
19 Eeuws dubbelloops percussie voorlader pistool met achtkantige loop. Mechanisme defect, schroefje mist. Afmeting: 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame F.105 metalen bureaumodel U.S. Air Force Thunderthief. M.M. Verkuyl's Etal Aircraft Mode, Badhoevedorp Holland. Afmeting: 24 x 45 x 23 cm. In goede staat.
Lot diverse jachtmessen. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.
18e -19e Eeuws (onderarm)pistool. Voorlader. Zwartkruit met gravering op zijstuk en loop. Stukje hout 1 cm weg. Afmeting: 27,5 cm. In redelijk/goede staat.