36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

Enkelloops penvuur jachtgeweer 2781
Enkelloops penvuur jachtgeweer

75 EUR

Zilveren loddereindoosje 698
Zilveren loddereindoosje
Startprijs 50 EUR
Parelchoker met diamanten hangers. 54
Parelchoker met diamanten hangers.

550 EUR

4 Collier van edelstenen  687
4 Collier van edelstenen
Startprijs 60 EUR
Zilveren koektrommel 43
Zilveren koektrommel

250 EUR

Zilver vergulde oorhangers met robijn 680
Zilver vergulde oorhangers met robijn

45 EUR

Gouden choker met diamant 36
Gouden choker met diamant
Startprijs 600 EUR
Antieke zilveren tabaksdoos 673
Antieke zilveren tabaksdoos
Startprijs 125 EUR
Dubbelloops pistool, 19e eeuw 2770
Dubbelloops pistool, 19e eeuw

100 EUR

Dubbelloops pistool, achtkantige lopen 2763
Dubbelloops pistool, achtkantige lopen

120 EUR

Bureaumodel U.S. Air Force 2756
Bureaumodel U.S. Air Force

250 EUR

27 2745
27

80 EUR

Diverse boeken / documentatie militaria 2738
Diverse boeken / documentatie militaria

110 EUR

Pistool, 18e-19e eeuw 2731
Pistool, 18e-19e eeuw
Startprijs 220 EUR
Lot jachtmessen 2720
Lot jachtmessen

90 EUR

Pistool, 18e-19e eeuw 2713
Pistool, 18e-19e eeuw
Startprijs 250 EUR
Poortwachters sleutelpistool 2706
Poortwachters sleutelpistool

250 EUR

Onyx-hanger met goud + diamant 29
Onyx-hanger met goud + diamant
Startprijs 450 EUR
Set met amethist 662
Set met amethist
Startprijs 30 EUR
Zilveren collier met parels 655
Zilveren collier met parels
Startprijs 40 EUR
Zilveren broodmand 18
Zilveren broodmand

330 EUR

2 Zilver delen 648
2 Zilver delen
Startprijs 30 EUR
Rosé gouden ring met diamant 11
Rosé gouden ring met diamant
Startprijs 2.500 EUR
Lot zilver 637
Lot zilver
Startprijs 30 EUR