Bijzondere grote zilveren kandelaar, 835/000, 5 lichts. Kandelaar op vierkante voet en gecontourneerde zuil, versierd met guirlande graveringen en parelranden. De lichten zitten bevestigd aan armen ge...
Grote antieke Chinese ivoren Geisha figuur met mand, lotusbloemen en paradijsvogel. Circa: 1900. Afmeting: 39 - 44,4 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites
Prachtige 18e eeuwse mahoniehouten Louis Seize klapbuffet met origineel tinnen waterhouder en tinnen wasbak+schuifbladen met koperband ingelegd. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 144 ...
Vroeg 19e eeuws notenhouten muntenkabinet met intarsia en been-inleg. Afsluitbare kleppen in lade vorm met daarachter munten schuiflades. Originele sloten. Louis Seize. Circa: 1820. Lichte fineerschad...
Zeldzame 18e eeuws Hollands Barok-Louis Quinze gebombeerde schrijfsecretaire/rolbureau met origineel beslag. Kleine restauraties noodzakelijk. Circa 1760. Afmeting: 116 x 117 x 70 cm. In redelijk/goed...
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen borden, fijn gedecoreerd met Familie Rose decor geisha's met kinderen en goud decor. Afmeting: 22,3 ø. In goede staat.
Zes maal 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels, met Geisha's en zotjes. Gemerkt. Schoteltjes, twee minimale chip en sommige met minimale randglazuur beschadigingen. Kopjes, één gaaf, drie met ...
Bijzonder Nederlands zilveren herenhorloge met snek, 18e eeuws, Makers: C.F.Schors & J.W.Matthijszen, Rotterdam. In beschermkast met chatelaine met 3 signetten.
Witgouden oorstekers, 750/000, met diamanten. Vierkante oorstekers bezet met carree geslepen diamanten, 5x5 per oorknop. Totaal ca 1,00 crt W/SI. Grootte 9x9mm Winkelprijs € 2900,- Nieuw
Drie maal 18e eeuwse handgeschilderde Duitse familiewapens over families 17e-18e eeuw. 16e-17e Eeuwse Sardinië familie wapens. Afmeting: 51 x 40 cm. 17e Eeuwse Zweedse familiewapens. Afmeting: 51 x 40...
Zeldzame 19e eeuwse Russische adelijke renslee met familiewapen en originele polychromie. Afmeting: 90 x 146 x 82 cm. In goede staat.
Acht stuks 18e eeuws Kantonees Familie Rose porselein met figuren, floraal en goud decor. Zes borden, twee met haarlijn. Twee ovale grote schalen, goed. Afmeting: 22 - 42 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame antieke Weense reiswekker/koetsiersklok met kwartierslag uurwerk op bel en wekker. Circa: 1820 -1840. Gesigneerd 'Fred. Quinche A. Vienne'. Uurwerk met bovenliggende veerbalans, wijzerplaat b...
Zeldzaam klein koppel vuursteen duelleerpistolen, voorladers. Ca. 1800. Afmeting 17 cm. In goede staat.
Zilveren fazant, met robijnrode ogen. Prachtig tafelstuk. 31x8x15 cm. Ca. 666 gram. Importeursteken: Reed & Barton Europa B.V. Zeist, 1973-1986. In goede staat.
Zilveren snip, 835/000, met losse kop met strooier. De ogen zijn van granaten gemaakt. MT.: Niekerk, Groningen jl.:L:1921. 18 cm. ca 171 gram In goede staat
Geelgouden brede armband, 585/000, Frans Gourmet bewerkt met graveerwerk. Voorzien van bakslot en veiligheid. Breedte 16 mm. Lengte 19,5cm ca 34,6 gram. Wat gebruiksporen, verder in goede staat.
Collier van grote bloedkoralen, ø 10 mm, 2 rijen bevestigd aan een fraaie grote geelgouden streeksluiting met eindstukken. ø 40 mm, in goede staat. Totaal 71 cm koraal. totaal ca 125 gram.
Antonyo Guby. Italiaanse school. Mooie dame in landschap. Circa: 1920. Eén restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 80 cm. In goede staat.
Vergulde antieke Franse tafel cartel pendule met florale decor en putti. Circa: 1850. Mooie vergulding. Grote gave emaille wijzerplaat, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Gesigneerd 'Suss...
Kleine 18e eeuwse grenenhouten boeren kabinet. Drie-delig, met originele polychromie, op klauwpoten. In originele ongerestaureerde staat. Afmeting: 202 x 165 x 60 cm. In redelijke staat.
Vroeg antieke zilveren cabaret, Den Haag 1740, met een rechthoekig gecontourneerde vorm, voorzien van 2 opgelegde randen en geplaatst op een ronde voet. 19,5x19,5x2,5cm, ca 439 gram. In zeer goede sta...
Kapitaal collier, goud op zilver, met diamanten. Bijzondere choker, Art nouveau stijl, met ovale schakels en in het midden een pauw met open gesperde vleugels voorzien van 3 hangers. Het geheel is bez...
Kees Verwey. 1900 - 1995. Stilleven. Aquarel op papier. Afmeting: 47 x 37 cm. In goed staat.
J. van Mourik. Waarschijnlijk Jacques van Mourik. 1879 - 1971. Kinderen met geit. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Antieke konische staande Franse precisie regulateur met centrale secondenwijzer. Klokkast zwart gelakt. Mogelijk huwelijk uurwerk + klokkast. Afmeting: H. 220 cm. In redelijke staat.
Zes zeldzame antieke Chinees porseleinen 17e -18e eeuwse gecontourneerde borden met florale decors in coulissen. Een paar minimale randglazuur chips. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse eikenhouten Hollandse pastoorskast op grote bolpoten. Uitneembaar, met schappen en vijf lades. Afmeting: 200 x 190 x 70 cm. In zéér goede staat.
Sierlijke geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met een navette vormige kop in het midden bezet met een rond gefacetteerde diamant, ø 5 mm. Daaromheen een geschulpte rand met 8 gecontourneerde...
Elegante geelgouden gevlochten armband, 585/000, met diagonaal lijnendecor. Voorzien van bakslot en veiligheden. Breedte 12 mm. ca 36,4 gram. lengte 19,5 cm. In goede staat
Drie delig zilveren theeservies, 835/000, op houten blad. Geribd model met opengewerkte gallerierand met parel. Met zilveren oor met florale versiering. MT.: Van Kempen, Voorschoten.18x10x15cm, 13x8x9...
Zilveren theeservies, 3-delig, 925/000, theekan, melkkan en suikerschuit, empire stijl met floraal gravédecor en kransen geplaatst op een vierkante voet. Birmingham, jl.: E:1979 22x11x26cm, 11x6x15cm...
Harm Kamerlingh Onnes. 1893 - 1985. Brand met reddingsdienst. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 25 cm. In goede staat.
Maria Goemans. Goes 1877 - 1936 Amsterdam. 'Jonge dame in stoel'. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 66 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Italiaanse school. 18e - 19e Eeuw. Verso onduidelijk gesigneerd, en naam Augusteida en Sapkonista ?. Zuid Europese schone met parelsieraden. Olieverf op linnen. Afmeting: 15,5 ...
Artz. 19e Eeuw. Meisje in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 57 cm. In goede staat.
Antiek Zwitserse palissander speeldoos met florale intarsia en acht melodieën. Gemerkt Excelsior. Goed functionerend. Afmeting: 15 x 43 x 22 cm. In goede staat.
Vuurvergulde, deels gebruneerde Franse Louis Seize pendule in ongerestaureede staat. Circa: 1780. Uurwerk afgevlakt, wijzerplaat beschadigd, uurwerk vervuild, geen slinger. Afmeting: 45 x 22 x 13 cm. ...
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Quinze kabinet met verguld bronzen beslag. Afmeting: 240 x 170 x 58 cm. In goede staat.
Zes maal 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors. Een paar minimale randglazuur chips. Afmeting: 22,5 cm ø. In goede staat.
Grote Chinese Familie Verte porseleinen siervaas met vogels en planten decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 46 x 18 ø cm. In goede staat.
Twee grote Chinees (set) porseleinen 19e eeuwse vazen met Familie Rose decor, geisha's in tuin met vlinders etc. Afmeting: 58 x 23 cm. ø. In goede staat.
Zeer grote 16e eeuwse zeldzame Chinees porseleinen diepe schotel + standaard. Voorzien van draak en florale decor. Randschade, plus drie haarlijnen. Afmeting: 8 x 40 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee antieke porseleinen Familie Rose vazen met hoogwaardigheidsbekleders optocht. 1850 - 1920. Balustervormig. Afmeting: 25,5 x 11 cm ø. In goede staat.
Lot Chinees capucijner porselein, divers. Bestaande uit: Tien schotels en dertien kopjes + kom. Met onder andere; florale + draken decors. Kop + schotels, onder andere Familie Rose. Paar beschadiginge...
Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen zalf-dekselpot met theeglazuur, florale gouden decoratie en tekst. Gemerkt. Cheng Lung. Afmeting: 4 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Franse bronzen 4-lichts kaarskandelaar in Louis Seize-stijl met gebruneerde bronzen putti en vergulde kandelaren. Circa: 1900. Afmeting: 64 x 25 x 23 cm. In goede staat.
2 ½ Cent 1945 Nederlansch Indië in goud geslagen als penning