35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

Schilpad visitekaartenhouder 2151
Schilpad visitekaartenhouder
Startprijs 75 EUR
Engelse staande klok, 18e eeuw. 3571
Engelse staande klok, 18e eeuw.

80 EUR

Zilveren koektrommel met afbeelding 22
Zilveren koektrommel met afbeelding
Startprijs 550 EUR
Zilveren eierlepel 925
Zilveren eierlepel
Startprijs 50 EUR
Duitse staande klok, ca. 1920. 3566
Duitse staande klok, ca. 1920.

275 EUR

3x Kerkelijk koperwerk, 20e eeuw 2137
3x Kerkelijk koperwerk, 20e eeuw

50 EUR

Oude zangvogel-automaat 2135
Oude zangvogel-automaat

85 EUR

Deutsches Waffen-Journal 66 t/m 2004 3101
Deutsches Waffen-Journal 66 t/m 2004

60 EUR

Penvuur revolver. 3093
Penvuur revolver.

130 EUR

Sabel, 19e eeuw. 3086
Sabel, 19e eeuw.

70 EUR

Nederlandse 'Hembrug' bajonet 3053
Nederlandse 'Hembrug' bajonet

60 EUR

Engelse Enfield bajonet 3041
Engelse Enfield bajonet

40 EUR

Wapenstok van been en hout, 18e -19e eeuw 3025
Wapenstok van been en hout, 18e -19e eeuw

150 EUR

Antieke karabijn 3022
Antieke karabijn

180 EUR

Hollandse officiersstok. 3021
Hollandse officiersstok.
Startprijs 45 EUR
Pistool, lange loop 'Flobert'. 3011
Pistool, lange loop 'Flobert'.
Startprijs 280 EUR
Penvuur geweer met gravering, 19e eeuw. 3007
Penvuur geweer met gravering, 19e eeuw.

100 EUR

2 Zilveren kandelaren 20
2 Zilveren kandelaren

360 EUR

Kristallen coupe met zilver 241
Kristallen coupe met zilver

65 EUR

Zilveren loddereindoosje, 6-kantig 920
Zilveren loddereindoosje, 6-kantig

70 EUR

Loddereinflesje met verguld zilveren montuur 916
Loddereinflesje met verguld zilveren montuur
Startprijs 50 EUR
3 Lepels, zilver 913
3 Lepels, zilver
Startprijs 50 EUR
Witgouden armband diamant 5
Witgouden armband diamant

1.500 EUR

Zilveren inktpot 3
Zilveren inktpot

280 EUR