35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

Pop, 'Heubach Koppelsdorf', 1920. 2939
Pop, 'Heubach Koppelsdorf', 1920.
Startprijs 125 EUR
Bronzen beeld, Golfspeler 5069
Bronzen beeld, Golfspeler
Startprijs 90 EUR
Antieke gipsen tijger, ca. 1910 5062
Antieke gipsen tijger, ca. 1910

40 EUR

Bronzen engel, 21e eeuw 5055
Bronzen engel, 21e eeuw

200 EUR

32x Meccano Dinky Toys + auto's 2910
32x Meccano Dinky Toys + auto's

140 EUR

2 Vergulde broches 762
2 Vergulde broches
Startprijs 40 EUR
Gouden ring met bloedkoraal 755
Gouden ring met bloedkoraal

130 EUR

Pop, 'Carl Hartman', 1910. 2903
Pop, 'Carl Hartman', 1910.
Startprijs 280 EUR
Div.delen zilver 748
Div.delen zilver

30 EUR

Philatisch album 2734
Philatisch album

35 EUR

Bronzen beeld, Man met zwaard 5019
Bronzen beeld, Man met zwaard
Startprijs 200 EUR
Lot buitenland/wereld divers 2727
Lot buitenland/wereld divers
Startprijs 30 EUR
Barok Heilige figuur 5012
Barok Heilige figuur
Startprijs 150 EUR
Lot diverse sieraden 712
Lot diverse sieraden
Startprijs 20 EUR
7 Meissen borden 6620
7 Meissen borden

140 EUR

6 x Gemberpot 6613
6 x Gemberpot

40 EUR

Beeld, G. Poitvin 5005
Beeld, G. Poitvin
Startprijs 1.290 EUR
Gouden kapspelden met parel 705
Gouden kapspelden met parel
Startprijs 125 EUR
Duits mokka servies + dienblad, 'Eschenbach'. 6327
Duits mokka servies + dienblad, 'Eschenbach'.

60 EUR

Hartsvanger, ca. 1900. 3089
Hartsvanger, ca. 1900.

100 EUR

3 Militaire landkaarten 3082
3 Militaire landkaarten
Startprijs 55 EUR
3x Messing kanon 3075
3x Messing kanon
Startprijs 25 EUR
Franse bajonet voor Lebel geweer 3039
Franse bajonet voor Lebel geweer

50 EUR

Hagelgeweer, 19e eeuw. 3032
Hagelgeweer, 19e eeuw.

120 EUR