Zeldzame 19e eeuwse 12-schots revolver. Oxydatie. Afmeting: 26 x 6 x 15 cm. In redelijke staat.
Bijbel met zilveren beslag, 833/000. Bijbel met zwart lederen bewerkte kaft, versierd met 4 zilveren hoekstukken, 2 sierstukken voor de ketting en 2 zilveren sloten, allen versierd met palmetten, C-vo...
Drie maal Jugendstil Schoonhoven plateel. Polychrome decor 'Johnny', met florale decors. Twee maal knobbelvaas, één maal cachepot, scheuren bodem. Afmeting: 33 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Arnhemse platelen bloempot. Met florale decor 'Maya Gelria Nr.: 164'. Afmeting: 26 x 34 x 30 cm ø. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa: 1970. 'Noord-Duitse visserman'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
J. Vos. 'Storm aan de kust'. Olieverf op paneel. Afmeting: 27,5 x 18,5 cm. In goede staat.
Bijbel met zilveren slot, 833/000. Bijbel met het nieuwe testament, voorzien van zilveren slot met getrembleerde bewerking. MT.: H. van Delden, Zwolle, jl.: G:1841 12x6,5x3cm. In goede staat
Prachtige Friese zilveren soezenmand, 934/000, rechthoekige gecontourneerd model versierd met een rand met druivenranken, geplaatst op een gedreven rechthoekig ingekneden voet met filetrand. Het henge...
Nederlandse landmacht helm met lederen binnenhelm en Hollandse leeuw. 1927. Afmeting: 16 x 22 x 25 cm. In goede staat.
Originele Duitse Derde Rijk Luftwaffe officiersdolk met adelaar, hakenkruis en originele portepee. Lemet ongemerkt. Oxydatie schede, en minimaal aan lemet. Afmeting: 41,5 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuws Frans schijfgeweer. Gesigneerd 'J.N. Beck a Geneve'. Afmeting: 124 cm. In goede staat.
19e Eeuws Oostenrijks 'Wendel' kogelgeweer (18,35 mm.) Twee schroeven missen. Afmeting: 113 cm. In goede staat.
Achterlader kogelgeweer (12 mm.) 19e Eeuw. Systeem Baranow Rusland. Metaal gereinigd. Afmeting: 122 cm. In goede staat.
Zeldzaam 19e eeuws gegraveerd hagel jachtgeweer met twee hanen + damast loop. Gesigneerd 'M. Mach Prag'. Eén schroefje bevestiging trekkerbescherming mist. Afmeting: 108 cm. In goede staat.
Antiek 18e eeuwse voorlader vuursteen pistool. Gemerkt met 'F.G' op loop. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
19e Eeuws Oostenrijks geweer met militair kamergeweer mechanisme, console buisslot van Augustin. Mooie patina. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Duitse vergulde degen met parelmoer belijnde heft en gegraveerde lemet. 'F.F. Hörster, Solingen'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 100,5 cm. In zeer goede staat.
Antiek Duits mahoniehouten Louis Philippe naaitafel met twee lege lades en spiegel. Circa 1870. Afmeting: 78 x 45 x 38 cm. In redelijk/goede staat.
Voor-oorlogse Duitse 'Heubach Koppelsdorf' porseleinen meisjespop. Nr.: 320/5. Circa 1920. Pop heeft papier maché lichaam, kleertjes en mohair pruik. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Antieke Franse porseleinen 'Tete Jumeau' pop, door Simon & Halby. Gemerkt 'Tete Jumeau'. Circa 1900. Met geleed Frans lichaam en mohair pruik. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Zes oude Chinese celadon dekselpotten + vazen. 20e Eeuw. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 - 18,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse 'Fayence' klepkannen. Circa 1900 - 1920. Eén met '835' zilveren deksel (chip basement). Eén met tinnen deksel. Afmeting: 29 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Mooie witgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Entouragering met in het midden een grote ovale blauw saffier, 10x8 mm, met een rand met 12 grote briljant geslepen diamanten, totaal ca 1,20 crt...
Zilveren lepeldoos, 833/000, met voorstellingen. Rechthoekige lepeldoos, geplaatst op 4 klauwpoten, met een scharnierend deksel voorzien van voorstelling van figuren aan een tafel. De bollopende zijka...