Groot 19e eeuws Italiaans 'Corsica' klapmes met benen beschilderde heft, en tekst op lemet 'Vendetta' etc. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Antiek Javaanse hartsvanger met benen heft in messing met lederen schede. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Hollandse dolk. Eerste helft 20e eeuw. Door 'F. Herder' op lemet gemerkt en op lederen schede. Afmeting: 26,5 cm. In goede staat.
Twee oude Indonesische krissen. Bij beide krissen houten schedes. Iets beschadigd. Afmeting: 45 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse bajonet 1907, Nr. 23049. In lederen schede. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Duitse bajonet met zaag lemet. Voor M 98. WO II. Afmeting: 37,5 cm. In goede staat.
Set voor-oorlogse lederen militaire handschoenen. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
18e Eeuwse bijl met datering 1751, monogram W.F. en gestempeld. Afmeting: 34 x 17 x 3 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollandse cavalerie-sabel. Model 1870, 'IJzerhouwer' met roggehuid grip en vernikkeld ijzer. Gebruikssporen. Afmeting: 101 cm. In redelijk/goede staat.
Voor-oorlogse Hollandse officiersstok met messing montuur en Hollandse leeuw. Afmeting: 55,5 cm. In goede staat.
Antieke dolk met hoornen heft en brons. Met floraal gravering en F.J.I. - K-R 1908. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
19e Eeuws percussie karabijn (18 mm.) Metaal gereinigd. Afmeting: 97,5 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten geweerrek met lederen geweerkoffer. Circa 1900. Afmeting: 77 - 84 cm. In goede staat.
Antieke Franse bajonet. 'Mre de Armes Jun'. Voor geweer 1871. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
Antiek infanterie officiers sabel, model 1897. Fabrikant 'W + KC staal IJzerhouwer'. Afmeting: 96 cm. In zeer goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse 12-schots revolver. Oxydatie. Afmeting: 26 x 6 x 15 cm. In redelijke staat.
Nederlandse landmacht helm met lederen binnenhelm en Hollandse leeuw. 1927. Afmeting: 16 x 22 x 25 cm. In goede staat.
Originele Duitse Derde Rijk Luftwaffe officiersdolk met adelaar, hakenkruis en originele portepee. Lemet ongemerkt. Oxydatie schede, en minimaal aan lemet. Afmeting: 41,5 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuws Frans schijfgeweer. Gesigneerd 'J.N. Beck a Geneve'. Afmeting: 124 cm. In goede staat.
19e Eeuws Oostenrijks 'Wendel' kogelgeweer (18,35 mm.) Twee schroeven missen. Afmeting: 113 cm. In goede staat.
Achterlader kogelgeweer (12 mm.) 19e Eeuw. Systeem Baranow Rusland. Metaal gereinigd. Afmeting: 122 cm. In goede staat.
Zeldzaam 19e eeuws gegraveerd hagel jachtgeweer met twee hanen + damast loop. Gesigneerd 'M. Mach Prag'. Eén schroefje bevestiging trekkerbescherming mist. Afmeting: 108 cm. In goede staat.
Antiek 18e eeuwse voorlader vuursteen pistool. Gemerkt met 'F.G' op loop. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
19e Eeuws Oostenrijks geweer met militair kamergeweer mechanisme, console buisslot van Augustin. Mooie patina. Afmeting: 75 cm. In goede staat.