Terracotta, zilverkleurig beeld. 'Moeder met kind'. Geert Kunen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Twee militaire opsteek-emblemen van messing, op leder gemonteerd. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 11,5 cm. In goede staat.
Zilveren koordarmband en -ketting, 925/000. Set van een armband en ketting, Breedte 5 mm, lengte 45 en 19,5 cm Totaal ca 40,4 gram
Collier van takjes koraal, verlopend in breedte 5-25 mm voorzien van onedele sluiting. lengte 80 cm. ca 42 gram.
Zilveren ring, 925/000, met zirconia. Strakke zilveren ring, breedte 6 mm, rondom versierd met zirconia's in de band en bezet met 4 zirconia's in de randen. ø 55 ca 12 gram. Nieuw
Lot zilveren bedels, 925/000, muziekinstrumenten, o.a. een keyboard en een klarinet. ca 23 gram
Zilveren natfruitschep met ajour-gezaagde bak en fraaie bloemensteel. 835/000. Mt. BW van Eldik, Zutphen. Circa: 1930. Lengte: 12 cm. Ca. 18 gr. In goede staat.
Zilveren clipoorstekers, 925/000, met een rozet met een zoetwaterparel, ø 9 mm, en daar omheen een rand met zirconia's. ø 13 mm. ca 7,2 gram.
Zilveren miniatuur/hanger, erotica, stel op troon. Versierd met een geluksoog en turkoois op een stukje been, ( stempel). 4,5x1,5 cm In goede staat.
Twee colliers met rode kralen. Eén collier van takjes bloedkoralen, 7-28 mm, lengte 60 cm en een collier van 22 rijen met fijne rode kraaltjes met witmetalen ronde hanger, Aziatisch.
Negen zilveren lepels. Onder andere: 8 Theelepels, Art Deco-stijl, 835/000, met gehamerd motief, MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist. En één klein lepeltje, 800/000 met een bloememsteel. Totaal ca 109...
Zilveren roomkepel en klontjestang, 835/000. Roomlepel met getorste en gecontourneerde steel met biedermeier gravures. En een klontjestang met hanenpoten en zuilvormige stelen. 10-12cm. ca 42 gram.
R. Wendt. 1933. Duitse School. 'Stadsgezicht Furstenwalde a/d Spree (schild op lijst). Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 62 cm. In goede staat.
E. Schaeffer. Circa: 1900. Duitse School. 'Arabier'. Pastel op papier. Afmeting: 43 x 59 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Duitse school. 'Stilleven met beeld'. Olieverf op paneel Afmeting: 28 x 37 cm. In goede staat
Russische school (gesigneerd Verso). 'Bloemenvaas op terrastafel'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 44 cm. In goede staat
Ongesigneerd. Circa: 1900, Duitse school. 'Bergmeer met edelhert'. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 40 cm. In goede staat
Walther Kohlhoff, 1906-1981 Berlijn. 'Gracht in Berlijn'. Gemengde techniek op papier. Afmeting . 57x40 cm. In goede staat.
Grote antieke gravure Par N. Poussin a Rome a Paris Chez Vallet. Gravure du Roy, Rue St. Jacques. Bijbelse voorstelling met vele figuren. Gravure op papier. Afmeting: 69 x 55 cm. In goede staat.
Schilderij van N. Moerkerk. 'Vrouw in dorpsstraat'. Olieverf op paneel. Afmeting: 15 x 12 cm. In goede staat
Zware antieke messing historisme kaarskandelaar, circa 1880. Monogram B.D. 652. Afmeting 27 x 16 cm ø. In goede staat.
Antieke, messing met roodkoperen brandweerspuit. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Tien oude messing deurkloppers met leeuwenkop. Afmeting: 15 x 11 x 4 cm. In goede staat.
Grote antieke koperen Renaissance-stijl kloosterbel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 22 x 21 cm. In goede staat.