Art Deco glazen bowlset met elf glazen + sleef en twee geslepen kristallen karaffen (20e eeuw). Afmeting. 7-33 cm. In goede staat.
Diverse lederen etui's, één afgezet met gouden sluiting, rand en aplique versierd met graveerwerk, twee met zilveren randen, slot en apliquen versierd met graveerwerk. Afmetingen: 13-15cm.
Hollands zilveren vaasje, 835/000, , Hoog smal vaasje op ronde voet met filetrand. ø 4x12,5cm. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer. In goede staat.
Lot van 11 delen gelimiteerd porseleinen Limoges Cartier serviesgoed 'La Maison Venitienne'. Bestaande uit onder meer: Schalen, borden. In exclusieve dozen. Afmeting: circa 22 - 32 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met groene celadon glazuur met symbolen decors. 19e Eeuw. Afmeting: 59 cm. In goede staat
Mooi antiek eiken Engels rolbureau, ca. 1910. Met twaalf lades en vakverdeling en panelen in de zijkanten en achterkant. Afmeting. 128x126x83 cm. In goede staat
Twee zilveren plaathangers, 925/000, met vergulding. Eén rechthoekige hanger met rib-decor en voorzien van een vergulde band, 24x40 mm. incl. oog. en een langwerpige hanger met afgeronde hoeken, voorz...
Mooie mahonie gestoken voltaire met goede velours stoffering. 19e Eeuw. Afmeting: 116 x 80 x 80 cm. In goede staat.
Zes maal Chinees porseleinen borden met florale decors. 17e - 18e Eeuw. Twee goed, twee minimale randchips en twee stuks beschadigd. Afmeting: ø 22 cm. In redelijk/goede staat.
Oorstekers, 375/000, in de vorm van een libelle bezet met blauw topaas, peridots en amethist. Grootte 14x16,5 mm, ca 5,0 gram. Nieuw
Zes grote Meissen porseleinen sierborden met diverse florale handgeschilderde decors en goudrand. 1e Keus. 20e Eeuw. Afmeting: ø 26 cm. In goede staat.
Antiek Duits 'Höchst' porseleinen figuur. Circa: 1900. 'Vrouw met leeuw, wereldbol en hoorn des overvloeds'. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse keramieken figuur, circa 1910. Vrouw en man met gitaar (bij vrouw, hals gerestaureerd). Afmeting: 33 x 22 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Engelse eikenhouten dekenkist met panelen en twee lades. Circa 1780. Afmeting: 77 x 50 x 123 cm. In goede staat.
Barokstijl toilettafel met marquetterie ingelegd rozen fineer, 20e eeuw. Poten hebben waterschade. Afmeting. 76x77x45 cm. In redelijke staat
Klaas Bernink, 1913-1996 Enschede. Titel: Silo Polymer. Olieverf op linnen. Afmeting: 41 x 50 cm. In goede staat.
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). 'Strandgezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinese messing geëmailleerde siervazen met florale decors en paradijsvogels. Circa: 1900. Afmeting: H.42 - 46 cm. In goede staat.
Oude/antieke Japanse benen monnik op houten basement (voorste hand-gedeelte weg). Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 16 cm. In redelijk/goede staat.
Acht antieke keramieken geglazuurde Jugendstil tegels met florale decors. Circa 1915. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Lot Chinees Capucijner servies. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Zes schotels, vijf kopjes met florale decor. (Vijf schotels goed en één met chip, drie kopjes goed, twee beschadigd). Afmeting: 5 x 11 cm ...
Haber Haifa (Israël), 1952. Naife school. Titel: Seder (= Maaltijd). Joods gebruik. Olieverf op paneel. Afmeting: 77 x 49 cm. In goede staat.
Paul Wieggers 1962 - . Groot romantisch Hollands wintergezicht met figuren op ijs, naar A. Schelfhout. Olieverf op paneel. Afmeting: 70 x 50 cm. In goede staat.
Polychrome Makkums tegeltableau, zes pas. Met Friese Sjees. Circa 1930. Afmeting: 42 x 30 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke terracotta tabakspot met negroïde jongen met hoge hoed. (Minimale chips). Ca. 1900.Afmeting ø14x24cm. In goede staat
Icoon met het ontslapen van de Moeder Gods. Maria op haar sterfbed omringd door de apostelen. Russisch 19e eeuw. Afmeting: 21 x 18 cm.
Twee maal Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. Eén maal (18e eeuw), blauw-floraal, minimale randchips. Eén maal 18e-19e eeuw, met emaille decor, floraal (diepe schotel). Minimale randchips + éé...
Henry Kley, 1903 - 1977. 'Vaas met bloemen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Zes Kantonese Chinees porseleinen borden met coulissen decors, 19e eeuw. Afmeting: 25,6 cm ø. In goede staat.
Delfts aardewerken fruitschaal met florale decors (randschade). 18e-19e eeuw. Afmeting. ø 23 x 9.5 cm. In redelijke staat
Hollandse 'Goedewaagen' keramieken tabakspot Havanna. Circa: 1920. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Twee grote Chinese porseleinen rolvazen met floraal- en figuren decor. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 22 cm ø. In goede staat.
Vier oude Chinees porseleinen penseelvazen met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: circa 30 x 14 cm ø. In goede staat.
A. Pawlowsky. Circa 1890. Schloss Liechtenstein. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 21 cm. In goede staat.
Grote Duitse porseleinen tafellamp 'Volkstedt', 20e eeuw. 'Vrouw met cello'. (beschadigd) Afmeting: 61 cm. In matige toestand.
Houtskool tekening van Jan Altink 1885-1971. 'Boerderij aan beek'. Afm. 50x36 cm. In goede staat.
Acht maal oude Chinees porseleinen bekers met deksels. Bekers zijn onder andere voorzien van draken/karpers decors. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 15 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen figuren met draken decors (gemerkt). 20e Eeuw. Afmeting: 44 -45 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 'Stilleven met aardbeien'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Helmut Reuter, Duitse school. 1913-1985. 'Wandelaars in besneeuwd bos'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Negen antieke Petrus Regout borden, Maastricht. Circa 1890. Onder andere; Slamat, Pompei, Sana, Tancrede. Afmeting: circa ø 26 cm. In goede staat.
Vier antieke keramieken koektrommels Circa 1920. Afmeting: 21-22 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met diverse decors. In redelijke staat
Twee grote Chinees porseleinen vazen. 19e Eeuw. Eén maal met celadon glazuur, Foohond en paradijsvogel. Eén maal met landschap en figuren decor. Afmeting: 58 - 61 cm. In goede staat.
Klaus Fussman 1938, Duitsland. 'Margeriten'. Aquatint op papier. Afmeting: 16 x 22 cm. In goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen tablets, familie Verte, 20e eeuw, met landschappen- en paradijsvogel decor, Afmeting 22-25cm. In goede staat
Ronald Searle, 1920-2011. 'Insect play II'. Afmeting: 50 x 70 cm. Lithografie op papier.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met landschap en floraal decor, gemerkt kang Xi 1 randschade en 1 haarscheur en randschade.Afmeting ø12.5 x 5.5 cm.
Marco Seveso 1975. Italië, 1945. 'Stilleven met kartonnen doos en porseleinen kopje'. Olieverf op linnen. Afmeting. 80 x 80 cm. In goede staat.
Weense terracotta tafellamp, geglazuurd. Gemerkt: W.K.M. Wien Manufacture (Wiener Werkstätte). Voorstellende een Chinees met tekstrol. Circa 1950. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Twee porseleinen figuren, eerste helft 20e eeuw. Eén maal figurengroep met Bacchus, Duitsland. Karl Ens Volkstedt Rudolstadt. Eén maal figurengroep te openen als inktstel. Engeland of Frankrijk. (besc...
Twee zeer grote Chinees porseleinen siervazen met diverse vogelsoorten in landschappen decors. 20e Eeuw. Afmeting: 75 x 28 cm ø. In goede staat.
Vier antieke keramieken borden. O.a.: Tijdperk van O. Wers en smokkelaars 1914-1918. H.F. van Baaren Enschede. De maes stroom (niet antiek). en 2 molenborden, ca. 1920. Afmeting. ø 24 cm. In goede ...
Zilveren broche met barnstenen. Strakke broche, driehoekig, met 3 rond geslepen barnstenen. Grootte 48x12 mm.
Drie Chinees porseleinen bordjes met groene achtergrond en meerkleurig decor van bloemen, vlinders, insecten en florale decors. 19e Eeuw. Minimale chips. Afmeting: 10,2 cm ø. In redelijk/goede staat.
Uiterst zeldzame antieke Franse staande klok met origineel beschilderde klokkast. Ca. 1870. Klok heeft een zeldzaam precizie uurwerk (skelet) met centrale secondenwijzer, kwartierslag, drie bellen, kn...
Acht maal Chinees porseleinen verdeelschalen met Familie Verte landschap- met kraanvogel decors. (gemerkt). 19e Eeuw. Afmeting: 4,8 x 19 x 10 cm. In goede staat.
Drie blauw imari porseleinen schaaltjes, eerste helft 20e eeuw. Met landschappen decor. Afmeting. 16x12x2.5 cm. In goede staat.
IJzeren kauwgombal automaat uit de 50-er jaren. Met hamerslag beschildering (5 cent inworp). Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Drie maal bronzen voorwerpen in gotische en renaissance stijl. 20e Eeuw. Eén maal triptychon reis-icoon, één maal tafelbel 1669 en één maal vijzel 1590. Afmeting: 8 - 16 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke ivoren vazen. Twee maal Jugendstil bewerkt met bloemen en teksten, 1916. Eén maal olifant met bloem en slangen, circa 1930. Afmeting: 16-24 cm. In goede staat.
Voorzien van origine...
Twee grote moderne plated kaarskandelaren. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
IJzeren kluis met sleutel. Kluis is in oude bierverf. Lijst beschadigd. Afmeting. 78x51x40 cm. In redelijke staat
Grote oude decoratieve sabel + kromzwaard en groot Ghurka Kuhri mes. 20e Eeuw. Afmeting circa 75 - 90 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke messing met koperen barok-stijl hanglamp, twaalf lichts. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. 67x71 cm. ø. In goede staat.
Messing tafellamp met porselein en ovale kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H. 59 cm. In goede staat.
Groot lot Duitse antiquarische ansichten-boekjes, foto's, houtsnede etc.. Afmeting: 10 x 26 x 20 cm. In goede staat.
Drie delen Duits porselein. Derde rijk, gemerkt, ,Bavaria & Hutschenreuther. Afmeting. ca. 24 cm. ø. In goede staat.
Mooie strakke zilveren presenteerschaal, 925/000. Vierkante schaal met hamerslag en omgeslagen brede randen. Geplaatst op vierkante voet. Getekend: Lale. 31x31x5cm. ca 878 gram. In zeer goede staat.
Dubbele antieke landkaart uit 1700. Civitas Vetus Luhlae. en Civitas Nova Luhlae. Door J. v/d Aveele 1655 - 1727. 'Winters stadsgezicht (ijsvermaak)' en 'Zomers stadsgezicht (schepen)'. (Paar vocht...
Geelgouden ring, 750/000, met briljant en blauw saffier. Fantasie model met 2 blaadjes, 6 briljanten, totaal 0.36 crt, en 2 blauw saffieren in 4 poot-chatons gezet. ca. 3,5 gr. ø 54. Nieuw
Set van elf ijzeren maten met messing plaquettes. 19e Eeuw. Afmeting. 4-26 cm. In goede staat
Negen zilveren lepels. 8 Theelepels, Art Deco-stijl, 835/000, met gehamerd motief, MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, en een klein lepeltje, 800/000 met een bloememsteel. Totaal ca 109 gram. In goed...
Wortelnoten Louis Philippe wijntafel, omstreeks 1870. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd, Afmeting. 65x52øcm. In zeer goede staat
C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Chinees porseleinen schaal met bessen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x18 cm. In goede staat.
Antieke Japanse bronzen cloissonné vaas met florale decors. 19e Eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen siervazen met figuren decors en teksten. 19e Eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Geelgouden zegelring, 585/000, met vierkante plaat voorzien van een wapengravure. 8x8 mm. ø 45 ca 3 gram. De ring is voorzien van een verkleinveer.
835/000 Zilveren tafelschuiver met gedreven afbeelding naar Jan Steen en gedreven florale rand met duimgreep en ophang-ring. Mr. B.W. van Eldik - Zutphen. Anno 1940 F. En een zilveren borstel met 835/...
Vier maal oud Oosters koperwerk. Twee antieke wandborden, circa 1920. Eén maal diepe schaal, 19e eeuw (monogram G.B.I.B. + stempels). Eén maal Oosterse gegraveerde schaal. Afmeting: ø 35 - ø 56 cm. In...
Geelgouden IWC zakhorloge, 585/000, Gran Prix Milan, 1906. Aan de achterzijde versierd met een ruitvormig rondlopend guilochemotief met in het midden een cartouche versierd met krullen en bladeren. Wi...
Twee antiek 'Chinese voorouder portretten'. Circa 1900. Aquarel op papier. (nieuw ingelegd). Afmeting: 61 x 130 cm. In redelijke staat.
Kristallen schaal met zilveren beugel, 833/000. Hoekige geslepen schaal met ster en blok gravures, voorzien van zilveren gecontourneerde beugel versierd met biedermeier graveerwerk. ø27x21 cm. Minimal...
Antieke eikenhouten houtgestoken kapstok met vier haken. Circa: 1920. Afmeting: 35 x 90 x 18 cm. In goede staat.
Antiek zilveren pepermuntdoosje, 835/000, rond gecontourneerd model met scharnierend deksel met graveerwerk op de bovenzijde. De rand is voorzien van vertikale lijngravure, MT.: Pieter Kruijt, Schoonh...
Set van twee,19e eeuwse stoelen met originele beschildering en vlechtwerk in rugleuning en zitting, Afmeting 103x46x56cm. In goede staat
Likeurglaasjes set op houder met zilver, 835/000. Rond houten tablet met houten bolpootjes, voorzien van zilveren rand en handvat, met daarop 6 glaasjes bewerkt met een geëtst meandermotief en geplaat...
Antieke apothekerskist met achttien flacons en medicijnen. Ca. 1900. Afmeting. 15x30x24 cm. In goede staat.
Drie oude dames bontjassen en twee bontmutsen. Afmeting: 94 cm, 110 cm, 115 cm, 10 cm. In goede staat.
Antieke papieren globe op gietijzeren voet. Door G. Thomas editeur Paris. Ca. 1900. Bol iets beschadigd. Afmeting. 57 cm. In redelijk/ goede staat
Drie zilveren miniaturen, 835/000, een leeuw, konijn en schildpad. Een lopende leeuw geplaatst op een zilveren onderplaat, 5,5x3,5x3,5cm, Amsterdam, een zittend konijn, 3x2,5x6cm, Importeursteken.: L....
Witgouden band ring, 585/000, met diamanten. Bandring met 9 princess geslepen diamanten, totaal ca 1,00 crt. Breedte ring 5 mm. ca 5,3 gram. ø 53. Nieuw
Twee werken van Paul Serrure, 1913. 19e-20e Eeuw. 'Mannelijke torso 1913'. en 'Vrouwelijk naakt' (ongesigneerd). Houtskool op papier. Afmeting: 29 x 23 cm. en 25 x 24 cm. In goede staat.
Wim Poelman (restaurateur Hengelo). Stilleven, 'Opengeslagen boek bij kaarslicht'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Prachtige antieke Engelse mahoniehouten ingelegde dekseldoos,voor biscuits met messing verchroomde ringen en deksel staand op bolpoten. Met aardewerken binnenpot. Cia. 1900. Afmeting: 23 cm. In goed...