Chinees porseleinen Amsterdamse Bont kom met florale en landschappen decors in coullissen. 18e Eeuw. (één chip rand). Afmeting: 7 x 14,7 cm ø.
Twee grote Chinees porseleinen siervazen met groen celadon glazuur, vogels op bloesemtakken decors. 19e Eeuw. Afmeting: 57 - 59 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen. 19e Eeuw. Eén maal met celadon glazuur, Foohond en paradijsvogel. Eén maal met landschap en figuren decor. Afmeting: 58 - 61 cm. In goede staat.
Vijf maal antiek Hollands polychrome aardewerk. Gemerkt 'de Klaauw'. Twee maal Delftse koeien, circa 1900. Drie maal Delftse borden, 19e eeuw. Afmeting: 11 - 23 cm. In goede staat.
Elf antieke Societè Ceramique Maastricht kastkommen, ca. 1880. Decor Nankin. Afmeting. 11x16.5 cm. ø. In goede staat.
Vier antieke keramieken koektrommels Circa 1920. Afmeting: 21-22 cm. In goede staat.
Grote republikeinse Chinees porseleinen wijsheer. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. 55 cm. In goede staat.
Grote Duitse K.P.M. porseleinen schaal met florale- en vliegjes decor, 18e eeuw. Afm. 47x33x7 cm. In goede staat.
Een stel 19e eeuw, Brusselse vazen met handbeschilderd floraal-, figuren- en goud decors. Eén vaas, twee stukken bij basement gelijmd. Afmeting: 35,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Jugendstil keramieken natfruitschaal met lekschaal. Circa 1915. Gemerkt 'RVR' en wapen en roos. In bladvorm met goud decor. Afmeting: 8 x 22 cm ø. In goede staat.
Drie Brusselse porseleinen vazen met goud en florale decors (handbeschilderd). 19e Eeuw. Afmeting: 14-18 cm. In goede staat.
Grote porseleinen schenkkan met mooie vergulding, empire stijl. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Vijf antieke Franse keramieken borden met diverse figuren voorstellingen. Ca. 1900. Gemerkt: B.F. La Louvrera (één haarlijn). Afmeting. ø 25 cm. In redelijk/ goede staat
Drie delen polychrome Makkums keramiek met florale decors. Twee maal bloempot, één maal diep sierbord. Afmeting: 11 x 21 cm ø en 4,5 x 24 cm ø. In goede staat.
Vier keramieken Hollandse vazen Gubbels Helden, geglazuurd. Afmeting. 9-15 cm. In goede staat.
Delfts blauwe borden, 5 stuks.. 2x naar Rossum Duchattel, 2x paardenspan, 1x naar Louis Apol. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. 25-40 cm. In goede staat
Duitse porseleinen plaquette in houtgestoken lijst met edelweiss. Circa 1900. Handgeschilderd. 'Vrouw in bergen'. Afmeting: 31 x 22 cm. In goede staat.
Drie Hollandse keramieken bolvazen. Eén maal ivoor-kleurig, Adco 1014 (goed). Eén maal blauw/grijs, A. de Rijn-Leiderdorp 202 (2 chips). Eén maal Mobach-Utrecht (goed). Afmeting: 11 - 17,5 cm. In goed...
Vier oude Bing& Grondahl porseleinen figuren. Baby's door Sven Lindhart. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.
Delfts aardewerken fruitschaal met florale decors (randschade). 18e-19e eeuw. Afmeting. ø 23 x 9.5 cm. In redelijke staat
Antieke Franse 'Sevres' porseleinen plaquette in houten lijst. Juillet 1908, Jeanne Julhes. Afmeting: 20 x 29 cm. In goede staat.
Zes Kantonese Chinees porseleinen borden met coulissen decors, 19e eeuw. Afmeting: 25,6 cm ø. In goede staat.
Drie antieke Chinese Celadon kommen, . 16e-17e Eeuw. (één bakfout) Afm. ca. 15-16.5 cm. ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen plaquette, 20e eeuw. Gemerkt, en met tekst. Hoogwaardigheidsbekleders. Mooie kwaliteit. Afmeting: 39 x 25 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinees porseleinen capucijner kop en schotels. Circa 1800. Met pagodes en florale decors. Zes schotels goed, drie kopjes goed, twee kopjes chip, één kopje beschadigd. Afmeting: 5 x 11,5 c...
Grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen trekpot met kakiemon-gouddecor. Afmeting. ø 10.5x14x18 cm. (minimale chip aan de tuit). In goede staat
Twee grote Chinees porseleinen vazen met celadon - groen glazuur. 19e Eeuw. Eén maal lotusbloem decor. Eén maal paradijsvogel decor. Afmeting: 57 - 58 cm. In goede staat.
Lot 19e eeuws Japans porseleinen kop en schotels met geisha's (musicerend) en bloempotten decors (gemerkt). Vijf kopjes (één kopje gelijmd), zes schotels (schotels goed). Afmeting: 9 x 13 cm ø. In red...
Lot van drie antieke Chinese terracotta figuren (geglazuurd), ca. 1900. Minimale beschadigingen. Afmeting. 13-23 cm. In redelijk/ goede staat.
Twee maal oud aardewerk/porselein. Eén maal Royal Copenhagen vaas met landschapdecor L.P. Eén maal keramieken presenteerblad, circa 1900. Witteburg, decor Marble. Afmeting: 15 - 37 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Yixing theepot, ca. 1900 of ouder. Gemerkt. Met florale decor. Afmeting. 9x18x10.5 cm. ø. In goede staat.
Antiek drie-delig Delfts keramieken kaststel. Gemerkt de Klaauw en 2. P.K. (ander deksel) en 2. P. Kan. (18e-19e eeuw). Beschadigd en samengesteld. Afmeting: 32 - 38 cm. In redelijke staat.
Lot van vijf antieke Chinese terracotta figuren (geglazuurd), ca. 1900. Minimale beschadigingen. Afmeting. 9-20 cm. In redelijk/ goede staat
Uitgebreid antiek Petrus Regout Maastricht servies. Decor 'Bouquet Bleu'. Bestaande uit: Theepot, melkkan, suikerpot, botervloot, vier platte schalen, drie terrines, één diepe schaal, elf kop+schotels...
Vier maal keramiek. Eén maal een drie-delig Delft gemerkt kaststel, circa 1920. Eén maal plaquette Boch, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24 - 33 cm. In goede staat.
Oud Hollands twaalf pas tegeltableau met voorstelling van Michiel de Ruyter. Delfts, handgeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 60,5 x 46 cm. In goede staat.
Vier maal Hollandse wandtegel met fruitschalen decor. 17e Eeuw. (restauraties). Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijke staat.
Antiek Hollands 20-pas tegeltableau met voorstelling naar een schilderij van Corot. Vijf tegels beschadigd. Afmeting: 78 x 63 cm. In redelijke staat.
Vier tegels. 17e-18e Eeuw. Eén maal met spiesbok, 17e eeuw, (lichte oude randglazuurschades). Eén maal met hond, 17e eeuw, (lichte randglazuurschades). Eén maal polychrome tulptegel, 17e eeuw, (chip r...
Antieke ronde Perzische tegel. Polychrome decor met figuur. Circa 1900. Afmeting: 20 cm ø. In goede staat.
Prachtige Imari porseleinen schaal in verguld bronzen montuur met Foohond en florale decors. 19e Eeuw. Afmeting: 18 x 33 x 22 cm ø. In goede staat.
Twee mooie octagonale Imari porseleinen borden met goud en floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: 20,8 x 20,8 cm. In goede staat.
Vier maal Imari porselein. 19e Eeuw. Eén grote schotel met waterlissen (goed). Eén grote schotel met waterlissen (randschade). Eén schelp-vormige schotel (goed) en één Imari vaas (randschade). Afmetin...
Negen maal Chinese Imari porseleinen borden met floraal- en goud decors. 18e Eeuw. (vier goed, drie minimale chip, twee met haarlijn). Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote zeldzame Imari porseleinen zes-kantige sierborden met opengewerkte omrandingen, goud decor, landschap- en florale decors. (gemerkt bodem). 19e Eeuw. Afmeting: 32 x 35 x 5 cm. Eén bord heeft...
Twee zeer grote antieke Japanse porseleinen wandsierschotels met florale- en goud decor. Circa 1850 - 1920. De rood-blauwe Imari schotel heeft spanningshaarlijnen. Afmeting: 46 - 47 cm ø. In redelijk...
Vijf delen Imari -decor keramiek, gemerkt Putten. Vier maal karperschaaltjes, en één maal zes-kantig schaaltje. Handbeschilderd. Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.
7x Antiek (Duits) bisquit porseleinen figuren. Circa 1900. Afmeting: 10 - 26 cm. In goede staat.
Grote Chinese porseleinen kom met rondom draken in zee decor. 18e Eeuw. Gemerkt. Afmeting: 9,5 x 21,3 cm ø. In goede staat.
Grote Duitse Thuringen porseleinen valk op rotsblok. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.
Twee grote Spaanse NAO porseleinen figuren, tweede helft 20e eeuw. Jongen en meisje in nachtkleding. Afmeting: 2 8 -30 cm. In goede staat.
Spaanse Lladro porseleinen figuur. Poedel met vijf jongen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14.5 x 15 x 8 cm. In goede staat.
Twee antieke terracotta bustes. Circa 1900. Voorstellende een vrouwelijke en een mannelijke zigeuner (geglazuurd). Gemerkt met "H" in de driehoek en genummerd. Minimale chips onder de voetrand. . Afm...
Antieke Chinees porseleinen drakenvaas, gemerkt. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.
Duitse 'Karlsruhe Keramik' vrouw van terracotta. 'Afrikaanse vrouw met kruik'. Deels geglazuurd. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Duitse porseleinen figuren groep. 'Scheibe Alsbach' (G.D.R.) Circa: 1960. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Twee antiek Chinees porseleinen kop en schotels, octagonaal met peterselie decor. Circa: 1800. Gemerkt 'F'. Eén schotel randschade, één kopje chip. Afmeting: 6,5 x. 12 x 12 cm. In redelijk/goede staat...
Vier antiek Chinees porseleinen kop en schotels, octagonaal met peterselie decor. Gemerkt, 18e eeuw. Schotels hebben chips, kopjes hebben chips. Afmeting: 6,3 x 12 x 12 cm. In redelijke staat.
Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels met gecontourneerde omranding en florale decor (peterselie decor). Circa: 1800. Gemerkt met 'F'. Afmeting: 7 x 13 cm ø. In goede staat.
Zweeds Rörsstrand porseleinen servies, decor East Indies. Bestaande uit een koffiepot, theepot, melk+suikerpot, zestien kop+schotels (thee+koffie) + schaaltjes. Afmeting: 5 - 19 cm. In goede staat.
Twee antiek Duitse K.P.M. porseleinen sierborden met gebouwen. Circa: 1900. Afmeting: ø 26 cm. In goede staat.
Twee maal Jugendstil keramieken vazen 'Chameleon Ware' Turnstall England. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse K.P.M. porseleinen schaal. Handbeschilderd met goud en bloemen decors. Afmeting: 30 x 19,5 x 5 cm. In goede staat.
Acht Duitse Meissen porseleinen ontbijtborden met diverse florale decors en goudrand. 20e Eeuw. 1e Keus. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.
Duitse Meissen porseleinen opengewerkte bonbonschaal met uien (zwiebelmuster )decor. Heeft randschade en is gelijmd Afmeting: 6,5 X 23 cm ø. In redelijke staat.
Verguld Duits Rosenthal porseleinen sierbord met harp-spelende dame. Midden 20e eeuw. Afmeting: ø 25,5 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Meissen porselein (Knauff), met florale decor en goudrand. Circa 1900. Twee maal bord, één maal schaal. Afmeting: 22 - 36 cm. In goede staat.
Antiek Duits handbeschilderd Meissen gebaksbord. Floraal met goud decor, 1852 - 1869. Afmeting: ø 18,3 cm. In goede staat.
Zes stuks Duitse Meissen porseleinen borden met diverse handgeschilderde florale decors en goudrand. 20e Eeuw. 1e Keus. Afmeting: ø 21,3 cm.
Twee maal porseleinen schalen, handbeschilderd. Eén maal KPM, floraal, circa 1930. Eén maal Herend, 20e eeuw. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.
Groot Duits Meissen porseleinen wandbord met draakdecor. Circa 1950. Afmeting: ø 30,7 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen vaas, circa 1900. Gemerkt, en met vlinders decor rondom. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
17e-18e Eeuwse pastel-kleurige Chinees porseleinen Familie Rose kom, met zotjes en florale decors in coullissen. (Gemerkt). Afmeting: 5,5 x 11 cm ø. In goede staat.
Twee prachtige fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose kopjes. Gemerkt, 'Guang Long'. Met figuren in boomstamboot decors, met goudrand. Afmeting: 5,7 x 6,7 cm ø. In goede staat.
Vier maal Chinees porselein. 18e Eeuw. Twee grote Familie Rose sierkommen met florale decors (haarscheur). Eén maal Imari porseleinen kom (minimale chip), 18e eeuw. Eén maal kleine Familie Rose kom (h...
Zeer grote Chinees porseleinen diepe schotel met florale decors. 17e - 18e Eeuw. Gemerkt met blad. (randglazuurschade, chip + haarlijn). Afmeting: 7,5 x 39 cm ø. In redelijke staat.
Lot van zestien Kutani trekpotten, deels gemerkt. (minimale chip mogelijk). 19e Eeuw. Afmeting: 11 -16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen gemberpot met donkerblauwe figuren decors. 18e Eeuw. Afmeting: 12 x 10 cm ø. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen gendi schenkkan met zilveren monturen. Door Fa. van Kempen en Zonen, 1858 - 1924. Gehalte 833/1000. Schenkkan is voorzien van florale decors en vlinders (één blad los bijgev...
Grote antieke Chinese porseleinen dekselvaas met Foo-honden koppen en florale decors. (één chip deksel). 18e-19e Eeuw. Afmeting: 45 x 24 cm ø. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen papbord met florale/coullissen decors en sprinkhaan. 17e-18e Eeuw. Gecontourneerd. Afmeting: 4 x 16,4 cm ø. In goede staat.
Twee zeer zeldzame Chinees porseleinen sierborden met goudfazanten, vlinders, insecten, landschap+florale en goud decors. (emaille decor). Eén bord, chip + 3 cm. haarlijn. Eén bord, 2x randchip. Afmet...
Oude/antieke Yixing terracotta theepot met bevers en ranken decors. (chip aan tuit, deksel en binnenrand schade). Afmeting: 13 cm. In redelijke staat.
Twee grote Chinees porseleinen siervazen met groen celadon glazuur. 19e Eeuw. Eén maal met paradijsvogels decor. Eén maal met paradijsvogel/draken decor. Afmeting: 57 - 58 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met groene celadon glazuur met symbolen decors. 19e Eeuw. Afmeting: 59 cm. In goede staat
Drie delig groot Imari porseleinen kaststel met Foohonden en florale decors. Afmeting. 37 x 16 cm ø. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinees porseleinen vazen met figuren, landschap en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Twee grote gemerkte Chinees porseleinen siervazen. Tweede helft 20e eeuw. Vazen zijn voorzien van figuren en peer decors. Afmeting: 45,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse handbeschilderde porseleinen vazen met figuren in landschappen decors (romantisch). Ca. 1900. Gesigneerd Garnier, mogelijk Sevres. Afmeting H.. 46 cm In goede staat
Zeldzaam gelimiteerd Rosenthal Versace Studio-Line servies "Medaillon Meandre D'or". Bestaande uit: theepot, suikerpot, melkkan, bonbonschaal, theebus, twee kandelaren, , vier dessert kommen, acht ...
Twee antiek Chinees porseleinen bolvazen met diverse figuren in coulissen decor. Gemerkt. Afmeting: 39,5 x 22,5 cm ø. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Familie Roze vazen met emaille figuren en florale decors. (één oortje stukje af). 19e Eeuw. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Uiterst zeldzame 18e-19e eeuw grote Chinees porseleinen vaas Familie Verte met keizerlijst, geel en diverse andere kleuren. Foo-honden en vleermuizen decor. Afmeting: 31 x 24 cm ø. In goede staat.
Schitterende grote 18e eeuwse Duitse tabakspot met Zuid-Amerikaanse pijprokende figuren. N.3 Rappee. Bovenrand alléén glazuurslijtage. Pot heeft originele messing deksel (ongemerkt). Afmeting: 43 x 29...
Twee zeldzame grote Delfts blauwe keramieken tabakspotten (snuiftabak). 18e Eeuw. 'Duinkerker Rappe No. 6'. en 'Duinkerker Rappe No. 3'. Met originele messing deksels, gemerkt 'B.P'. Naar leeftijd ...
Twee grote 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met florale decors. Gemerkt met blad. Eén bord gaaf, één bord drie chips. Afmeting: 27,8 cm ø.