Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Chinese dekselpot
Resultaat: 45 EUR

Chinees porseleinen dekselpot met florale decors, 18e eeuw. (Foohond deksel beschadigd) Afmeting. ca. 17 x 15 cm ø . In redelijke staat

Franse empire barometer
Startprijs 1.150 EUR

Franse vergulde houtgestoken Louis Seize barometer met thermometer, 19e eeuw. Originele vergulding. Afmeting .L. 95 cm. In goede staat.

2 Zilveren miniaturen
Startprijs 50 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000, Een wachter met wachtershokje geplaatst op een zilveren onderplaat, MT.: Hooijkaas, Schoonhoven, vanaf 1946, 4,5x3x4cm, en een hoefsmid met paard op een zilveren gek...

2x Keramieken bloempotten
Startprijs 45 EUR

Twee antieke Duitse Jugendstil bloempotten, ca. 1910. Eén maal Marthi Kräuse en één maal genummerd 1 (één kleine chip). Afmeting. 18x20.5 cm ø en 17.5x22.5 cm ø. In goede staat

China, Tea brick
Startprijs 250 EUR

Grote Chinese Tea tile, Tea Brick. Tweede helft 20e eeuw. en gedetailleerde grote thee tegel met calligraphy 1110 gram. Deze thee tegels zijn gemaakt van theebladeren en werden vroeger gebruikt als be...

Collier van granaat met gouden hanger en bolletjes.
Resultaat: 225 EUR

Collier van granaatkralen met GG 585/000 bolletjes en sluiting. Collier van Granaatkralen en kleine gladde GG bolletjes, om en om, met in het midden een langwerpige hanger met rode steen. Lengte 42 c...

Kristallen theebus met zilveren kraag.
Startprijs 80 EUR

Kristallen theebus met geslepen decor voorzien van een kraag en dop voorzien van biedermeier gravures. Dop wat gedeukt. ø10x15cm. In goede staat.

Kristallen schotel met zilveren beugel
Startprijs 80 EUR

Grote kristallen schotel met zilveren beugel, 835/000. Ronde schaal met geschulpte rand en ruitslijpsel, met ster op de bodem. Voorzien van zilveren beugel met parelrand. Met minimale chip. ø26x20 cm.

Smeedijzeren kistje.
Startprijs 700 EUR

Zeldzaam smeedijzeren kistje met familiewapen. In Renaissance stijl. Historisme, circa 1880. Met slot en sleutel,. Overslagbeugels frontzijde weg. Eén stukje afgebroken. Afmeting: 20 x 33 x 17 cm. In ...

Pop, 1x blauwe + 1x witte jurk.
Startprijs 40 EUR

Oude xporseleinen pop. Repro Kammer en Reinhardt Simon en Halbig Nr. 117. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Louis Seize Pendule
Startprijs 2.200 EUR

Prachtige grote marmeren Louis Seize pendule. Circa: 1780. Pendule heeft vuurvergulde bronzen versieringen, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. 'Deverberia A. Paria'. Achterrand bij uurw...

Schwarzwalder klokkenstel+zijstukken
Startprijs 1.250 EUR

Grote antieke houtgesneden Schwarzwald klokkenstel met fijn gesneden roofvogel en gemsen familie. Circa 1890. Met achtdaags Frans uurwerk en halfuur-slag. Afmeting: 51 - 66 cm. In goede staat.

Collier met parel lapis en gouden hanger/sluiting
Resultaat: 260 EUR

Collier van lapis lazuli en parels met een sierlijke gouden, 585/000, hanger/sluiting versierd met parel en zirconia's. Collier van lapis lazuli en zoetwaterparels, 2 om 1, ø 8 mm, met een schildvormi...

Zilveren druivenschaar
Startprijs 100 EUR

Zilveren druivenschaar, 830/000 voorzien van een uitgewerkte voorstelling van mannen met een zaag en een hamer. Verder versierd met C-voluten en gegraveerde bloemen. 14x6,5cm ca. 54 gr. In goede staat...

Kristallen strooibus met zilveren voet/montuur.
Resultaat: 70 EUR

Antieke zeskantige geslepen kristallen strooibus op zilveren voet, met zilveren montuur en dop met knop. Minimale chip. Keurkamer Utrecht jl.: V:1855. ø 6x12cm.

Zilveren servet- en vingerdoekring
Startprijs 20 EUR

Zilveren servet- en vingerdoekring, 835/000, beiden met inscriptie "Oot 20-8-49" MT.: Zilverfabriek Voorburg. ø3-5cm totaal ca 43 gram.

Staande beeldenklok
Startprijs 1.750 EUR

Antieke eikenhouten Franse staande klok. Ca. 1900. Met volle zuilen en Bretonse houtgestoken beelden, Duits R.M.S. uurwerk met halfuur-slag, weekloper, bewerkte slinger, en gewichten. Afmeting: 223...

Bonheur
Startprijs 350 EUR

Hollandse 19e eeuwse mahonie houten bonheur met snijwerk en tollen, Afmeting 230x110x50cm. In goede staat

Pendule
Resultaat: 150 EUR

Antieke Franse messing pendule, Neo Renaissance. Circa: 1880. Met emaille cartouches, origineel achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. (glaasje mist). Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Pendule.
Startprijs 600 EUR

Fantasie pendule. Gemaakt van antieke klokken-delen, brons en marmer. 19e-20e Eeuw. Achtdaags-uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Functie niet getest. Afmeting: 30x14x27 cm. In goede staat.

Gietijzeren kistje+sleutel
Resultaat: 109 EUR

Antiek Russisch gietijzeren opengewerkt kistje. Circa: 1900. Met slot en sleutel. Afmeting: 13 x 18,5 x 15,5 cm. In goede staat.

Wandlamp met parelmoer schelpen
Resultaat: 220 EUR

Antieke historisme bronzen wandlamp met leeuwenkop en parelmoer lamphouders, ca. 1900. Afm. 58 cm. In goede staat.

Bronzen wierrookpotje
Startprijs 50 EUR

Oude Oosterse bronzen wierrook brander met hanenkoppen decors. (20e Eeuw). Afmeting: 19x17x12 cm ø.In goede staat

2x Boekensteun, Boedha.
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Chinese marmeren boekensteunen met lachende boedha's. Circa 1900. (marmer en zeepsteen). Afmeting: 18 x 11,5 x 6,5 cm in goede staat.

Lepeldoosje met div. zilveren lepels.
Resultaat: 50 EUR

Lepeldoosje gevuld met zilveren lepeltjes, 833/000. Twaalf theelepels, Art Deco, met opengezaagde cirkel en gestoken lijnversieringen, MT.: B.Velleman & Co, Amsterdam, jl.: M:1922 een bijpassende sui...

Jugenstil blaker
Startprijs 80 EUR

Antieke Jugendstil blaker. Messing met parelmoer lelieblad, circa 1910. Afmeting: 11 x 19 x 12 cm. In goede staat.

Set pistolen.
Startprijs 350 EUR

Twee pistolen, 18e eeuw. Eén met bewerkt hout en graveringen. Beide pistolen hebben bewerkte loop. (beschadigingen). Afmeting: 50-52 cm. In redelijke staat.

Staande klok
Startprijs 300 EUR

Antieke Duitse eikenhouten staande klok. Circa: 1920. Klok heeft achtdaags-uurwerk met vijf gongstaven. Gemerkt: ISGUS. Afmeting: 215x57x30cm. In goede staat.

Friesche staartklok
Resultaat: 160 EUR

Antieke eikenhouten Friese staartklok met originele houten beelden. Meekrap kleurige kast, mooie gave originele beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 144 cm. In goede staat.

Kristallen fruitschaal + zilveren beugel
Resultaat: 65 EUR

Dikwandige geslepen kristallen fruitschaal voorzien van zilveren gecontourneerde beugel, 833/000, met florale gravering en stippel gravure in ruitvorm. MT.: P.Binkes, Sneek. jl.: d:1863. 27x18x25cm. I...

Zilveren kandelaar
Startprijs 35 EUR

Zeldzame zilveren kandelaar, 835/000, met spijlen en parelrand aan de boven- en onderrand. MT.: De Leeuw en Gieleam, 's Hertogenbosch 1892-1894. ø 6x4cm.

Kurkentrekker met zilveren trekkenhuis
Startprijs 160 EUR

Antieke Empire krukkentrekker met parelmoer ingelegd en voorzien van een zilveren trekkerhuis.9x4cm. In redelijk goede staat

Zilveren armband
Resultaat: 50 EUR

Zilveren armband, 835/000, gemaakt van een bijbelslot. MT.: B.E.A. Wientjes, Enschede, jl.: k:1844 ca 46 gram, L.19 cm. In goede staat

Zwart marmeren klokkenstel (Frankrijk)
Resultaat: 90 EUR

Groot antiek zwart marmeren klokkenstel met coupes. Circa 1870. Klok heeft achtdaags uurwerk met Brocot balans (chips+beschadigingen). Afmeting: 27-54 cm. In matige staat.

Petroleumlamp, 'Schippertje'
Resultaat: 35 EUR

Antiek Hollands staand schippertje petroleumlamp, circa 1900. Jugendstil. . Afmeting: 54x30 cm. ø In goede staat

5 Delen Weltall und Menschheit, H. Kraemer
Resultaat: 50 EUR

Vijf-delige antiquarische Duitse Jugendstil boekenset, Hans Kraemer, 'Weltal und Menschheit', Bong + Co. Ruggenband bij sommige ingescheurd. (minimale vochtvlekken). Afmeting: 22 x 29,5 x 4,5 cm. In ...

Boek Faust
Resultaat: 150 EUR

Groot antiquarisch boek, Faust van Goethe. Eerste deel, München Berlin/Friedrich Brückmann. Ca. 1900 met medaillon in de band ingelegd. (heeft vochtvlekken). Afmeting. 51x37x5. In redelijk/goede staat...

Lot vorkjes en lepeltjes
Startprijs 40 EUR

Lot met zilveren vorkjes en lepeltjes, 835/000. 10 Taartvorkjes met op de steel bloemen, een theelepel met schaap en Texel, en een suikerschep met kruideniersbak en vaasvormige steel. totaal ca 130 gr...

2 Opdienlepels
Resultaat: 40 EUR

Twee opdienlepels, één zilveren met schuitvormige gecontourneerde bak en ivoren bewerkte steel, 35x12 cm, en een plated lepel met tuit bevestigd aan een ivoren bewerkte steel, met breuk. 41x12 cm.

Lot zilver 3 delen
Startprijs 30 EUR

Lot zilver bestaande uit een theezeef, 835/000, met biedermeier motief, een lepel met zilveren heft, 830/000, en een zilveren potlood met guilloche ruit- en vlakbewerking. 11-12-16 cm.

Franse pendule
Resultaat: 80 EUR

Antieke Franse vergulde pendule, ca. 1860., compositie metaal, (achterpoten en top van de klok gerestaureerd). Acht-daags,uurwerk met halfuur-slag, veerslinger (gave wijzerplaat) Afmeting . 37 cm. In ...

Pendule
Startprijs 260 EUR

Antieke Franse 'Retour de Egypte' pendule met emaille cartouches, acht-daags uurwerk met halfuur-slag en veerslinger. Afmeting. 38 cm. In goede staat.

Vergulde antieke koperen schaal
Startprijs 80 EUR

Antieke vergulde messing schaal met renaissance decor van Romeinen met zwaarden. Rondom floraal- en ranken decor. Afmeting: 8,5 x 38,7 cm ø. In goede staat.

3x Koper (19e Eeuw)
Resultaat: 80 EUR

Drie delen koperwerk, 19e eeuw. Eén zeer grote appelketel en twee hengselbakken (één beschadigd). Afmeting: 35 -40 cm. In redelijk/goede staat.

Collier van zoetwaterparels
Startprijs 50 EUR

Collier van zoetwaterparels met zilveren veeroog. 11-12 mm. Geknoopt lengte 45 cm.

Edelstalen collier, Moments
Startprijs 50 EUR

Edelstalen collier gemaakt uit ronde strakke ogen, ø 10 mm, breedte 2,5 mm. Met klipsluiting. Lengte 46 cm. Nieuw

Lectuurbak "Pilastro"
Startprijs 50 EUR

IJzeren zwart-witte lectuurbak "Pilastro" uit de 50e jaren. Afmeting: 43 x 41 x 27 cm. In zeer goede staat.

Inktstel/schrijfset
Startprijs 180 EUR

Antiek inktstel met houten basement, kristallen inktpotten en compositie metalen figuren. Circa: 1920. Afmeting: 35 x 41 x 22 cm. In goede staat.

Witgouden oorhangers
Resultaat: 150 EUR

Witgouden oorhangers, 750/000, met briljanten. Oorhangers met vierkante knop, 5x5 mm., bezet met kleine briljant geslepen diamanten, met staafje en daaronder een cirkel bezet met kleine briljant gesle...

Notenhouten tafelklok
Resultaat: 35 EUR

Oude notenhouten Warmink tafelklok met halfuur-slag en repetitie op bel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting . 39 cm. In goede staat.

Klokkenstel
Resultaat: 275 EUR

Antiek Frans marmeren klokkenstel met brons, ca. 1880. Met acht-daags uurwerk, veerslinger en halfuur-slag. Afmeting. 30-42 cm. In goede staat.

Banjo barometer.
Startprijs 80 EUR

Antieke Engelse barometer met intarsia en tinnen wijzerplaat (London, F. Westley). Circa 1900. Afmeting: 99 cm. In goede staat.

Barometer
Startprijs 50 EUR

Engelse mahoniehouten barometer met tinnen wijzerplaat (kleine wijzer bovenin mist). 19e Eeuw. (kwik is eruit). Afmeting: 100 cm. In redelijk/goede staat.

Fedor van Kregten
Startprijs 500 EUR

Fedor van Kregten, 1871-1937 Enschede. Landschap met boerderij en twee koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Johan van Gesine,'Larens interieur'.
Startprijs 200 EUR

Johan van Gesine (pseudoniem Cor Bouter, 1888 - 1966). 'Larens interieur, moeder met kinderen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Emaille bord
Resultaat: 105 EUR

Oud geemailleerd reclamebord met tekst Wingarwis medicinale drank. Eerste helft 20e eeuw. Emaille rechtsboven en linksonder licht beschadigd. Afmeting: 32,5 x 58,5 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Alte Fritz
Resultaat: 80 EUR

Lot diverse 'Alte Fritz' Frederik II van Pruisen. Eén maal tinnen buste. Eén maal lithografie 1786 - 1936, Seid Sozialisten der tat. En vijf maal eerste dag-envelop met postzegels. Afmeting: 13 - 22 c...

'Vrouw'.
Startprijs 800 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. 'Vrouw voert honden'. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 26 cm. In goede staat. Verso gesigneerd Banchiene 1881 ?

Secretaire, mahonie
Startprijs 950 EUR

Prachtige mahoniehouten empire secretaire met volle zuilen, messing capitellen en messing beslag, binnenleven met lades en vakverdeling. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 153x96x57 cm...

Eiken broodspinde.
Resultaat: 220 EUR

Antieke eikenhouten Duitse één-deurs broodspinde. Circa 1800. Afmeting: 186 x 126 x 53 cm. In goede staat.

2-Deurs kast, eiken.
Startprijs 500 EUR

Kleine Duitse eikenhouten twee-deurs barokkast met twee lades. (sloten vernieuwd) Circa 1780. Afmeting: 180 x 170 x 60 cm. In goede staat.

Willem Paerels
Startprijs 600 EUR

Willem Paerels, 1878-1962. Belgische school. Voorstelling: 'Vissersboten bij ondergaande zon'. Pastel op papier. Afmeting. 70x90 cm. (groot werk). In goede staat.

Onduidelijk gesign. 'Paardenpolo'.
Startprijs 180 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Paardenpolo. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 70 cm. In goede staat.

Zes delen antiek messing
Startprijs 25 EUR

Zes delen antiek messing. Twee kandelaren, één grote blaker, één stofblik, één flacon en één kaarsdover. Afmeting. 16-28 cm. In goede staat

2x Lederen kameel
Startprijs 30 EUR

Twee lederen kamelen met glazen ogen, 20e eeuw.. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat

Paul Serrure
Resultaat: 75 EUR

Paul Serrure. (Atelier). 19e-20e Eeuw. Acht naaktstudies in lijst. Afmeting: 58 x 75 cm. In goede staat.

Boekenkast, mahonie
Startprijs 700 EUR

Antieke mahoniehouten laat Biedermeier Neo Gotische boekenkast, ca. 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 167x107x33 cm. In zeer goede staat.

Penkandelaar.
Startprijs 80 EUR

Koperen penkandelaar in gotische stijl. 19e Eeuw. Afmeting: H.44 cm. In goede staat.

Waaier in vergulde lijst
Resultaat: 100 EUR

Italiaanse waaier in lijst, 18e eeuw. Handbeschilderd, aquarel met zeemeerminnen en engelen voorstelling, met benen greep. Afmeting: 40-62 cm. Incl. lijst. In goede staat.

Chinese hocker (hout+marmer)
Resultaat: 190 EUR

Oude Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad, klauwpoten en koppen. Octagonaal, 20e eeuw. Afmeting: 45 x 40 x 40 cm. In goede staat.

Side table met intarsia
Startprijs 160 EUR

Hoge kwaliteit uitklapbare Engelse side-table met intarsia en lade. Taps toelopende poten. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 150 x 41 cm. en 78 x 150 x 82 cm. In goede staat.

A. Segaar
Startprijs 350 EUR

A. Segaar, 1888-1962. Landschap met Drentse riet gedekte boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting. 45x30 cm. In goede staat.

J. van Zwolle, 'Bloemenmarkt Amsterdam'.
Startprijs 300 EUR

J. van Zwolle. Circa: 1930. 'Bloemenmarkt Amsterdam'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

4
Resultaat: 25 EUR

Oude Douwe Egberts (D.E.) reclame affiche in lijst, circa 1950. Afmeting: 70 x 50 cm. In goede staat.

3x Van Nelle blikken
Startprijs 60 EUR

Drie oude Van Nelle voorraadblikken. Onder andere: Mintjes, koffie/thee. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 32-40 cm. In redelijk/goede staat.

A. Vles, 'Stadsgezicht Gent'
Startprijs 120 EUR

A. Vles 1935 Gent. 1880 - 1967. 'Stadsgezicht Gent'. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 32 cm. In goede staat.

Secretaire met opzet
Startprijs 550 EUR

Frans notenhouten dames schrijfbureau met opzet. Eerste helft 20e eeuw. Bureau heeft bronzen versieringen en florale intarsia (Louis Seize-stijl) Afmeting. 145x70x50 cm. In goede staat.

Bord met koperen rand.
Startprijs 50 EUR

Antiek handbeschilderd porseleinen bord met kopergeslagen omranding. Circa: 1900. Afmeting: ø 38 cm. In goede staat.

2x Russisch boek.
Resultaat: 130 EUR

Twee Russische boeken. 18e Eeuw. Afmeting: 18 - 20 cm. In matige toestand.

Eikenhouten kussenkast.
Resultaat: 135 EUR

Hollandse eikenhouten Groenlose kussenkast in Renaissance-stijl. Uitneembaar, met lades en schappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 172 x 60 x 190 cm. In goede staat.

Ladenkast
Resultaat: 180 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten 3 laden buikcommode met bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1800. Afmeting: 70 x 96 x 70 cm. In goede staat.

Walter Rorhbach, opvliegende eenden
Startprijs 150 EUR

Walter Rorhbach, Duitse school 1939. 'Landschap met opvliegende eenden'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

Verzamelalbum kunstwerken
Startprijs 250 EUR

Groot verzamelalbum vol met antieke kunstwerken. Onder andere; Aquarellen, tekeningen, sepia's etc. . Hoofdzakelijk diverse Duitse schilders. Sommige werken bevatten vochtvlekjes. Afmeting: 97 x 36 x...

H. Sanders, besneeuwd landschap.
Resultaat: 160 EUR

H. Sanders. Circa 1920. 'Besneeuwd landschap bij avond'. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 12 cm. In goede staat.

Bloemtafeltje
Startprijs 80 EUR

Mahoniehouten bijzettafel op vierspant poot. Geëboniseerd en blad mahonie. 19e Eeuw. Afmeting: 78 x 72 x 53 cm. In goede originele staat.

Toiletspiegel, mahonie.
Startprijs 50 EUR

Engelse antieke mahoniehouten toiletspiegel. Met lades en klepdeksel (verlijming los). Afmeting: 80 x 56 x 27 cm. In redelijk/goede staat.

Schildersezel + Palets
Resultaat: 80 EUR

Lot houten miniatuur schildersezels met florale beschilderde palets. Eerste helft 20e eeuw. In goede staat.

Queen-Anne theetafel
Startprijs 90 EUR

Vroeg 19e eeuw Engelse mahoniehouten theetafel, ca. 1830. Afmeting. 75x77x43 cm Paar haarscheure v erder in goede staat.

Piedestal, mahonie
Resultaat: 70 EUR

Houtgestoken mahoniehouten piedestal uit de 20e eeuw. Afmeting: 96 cm. In goede staat.

Muziekkastje
Resultaat: 45 EUR

Antiek mahoniehouten speelplatenkastje met drie schuiflades (voor polyphone) op wieltjes. Circa: 1900. Afmeting: 66 x 45 x 37 cm. In goede staat.

Zilveren mand met hengsel
Resultaat: 280 EUR

Prachtige zilveren hengselmand, 833/000,. Ovaal gecontourneerde mand gemaakt uit ajourwerk met een florale rand met opgelegde C-voluten en 4 engelenkopjes. Met gecontourneerd hengsel met parelrand en...

Groeninga, Gravure
Startprijs 150 EUR

Groeninga. 'Stadsgezicht' van Georg Brauw en Frans Hogenberg. Circa 1570-1590. Antieke Hollandse hand ingekleurde kopergravure. Gravure op papier. Afmeting: circa 17 x 49 cm. In goede staat.

Rijstpapier schilderij
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd China. 19e Eeuw. 'Vogel op bloesemtak' (rijstpapier). Aquarel op papier. Afmeting: 23 x 18 cm. In redelijke staat.

Gouden ring met amethist Art Deco
Startprijs 350 EUR

Gouden ring, 585/000, met amethist. Art Deco ring met grote ovale zetkast met gekreste bewerking, bezet met een ovaal gefacetteerde amethist, 20x12 mm, ca 11,6 gram, ø 56. In goede staat.

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 40 EUR

Lot zilveren sieraden bestaande uit een armband met barnsteen, manchetknopen, een peervormig hangertje, gevlochten ring en een armband met bloemetjes, gebroken. Totaal ca 33 gram

Witgouden broche Art Deco
Resultaat: 280 EUR

Witgouden broche, 585/000, Art Deco, met diamant en onyx. Staafbroche met in het midden een rechthoekige onyx in het midden voorzien van een gladomzetting met briljant geslepen diamant, ca 0,03 crt. O...