Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites
Wortelnoten Louis Philippe wijntafel, omstreeks 1870. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd, Afmeting. 65x52øcm. In zeer goede staat
Set van twee,19e eeuwse stoelen met originele beschildering en vlechtwerk in rugleuning en zitting, Afmeting 103x46x56cm. In goede staat