Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren koffiekan 249
Zilveren koffiekan

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Indische olifant met figuren 2045
Indische olifant met figuren

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
2x Kandelaar, apen. 2080
2x Kandelaar, apen.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
(Kerk) wandkistje 2486
(Kerk) wandkistje

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Staande klok 3531
Staande klok

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Klokkenstel 3675
Klokkenstel

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Wandtafeltje, 18e eeuw. 4036
Wandtafeltje, 18e eeuw.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Halfmaan tafeltje (eiken) 4038
Halfmaan tafeltje (eiken)

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Tafel 4063
Tafel

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Kleed/Bidjar (groot) 4506
Kleed/Bidjar (groot)

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Handgeknoopt tapijt (met dieren) 4507
Handgeknoopt tapijt (met dieren)

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Bronzen uil op boeken 5049
Bronzen uil op boeken

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Bronzen Boedha 5103
Bronzen Boedha

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Vuurvergulde baby's (2x) 5121
Vuurvergulde baby's (2x)

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Glazen vaas met vissen 5586
Glazen vaas met vissen

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Cartier limoges porselein 6014
Cartier limoges porselein

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Chinese kom, groot. 6246
Chinese kom, groot.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Mes in plated houder 617
Mes in plated houder

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
Reiskistje, 'Attenborough Piccadilly' 2103
Reiskistje, 'Attenborough Piccadilly'

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
2-Deurs poortkast (eiken) 4142
2-Deurs poortkast (eiken)

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
Bronzen buste man 5122
Bronzen buste man

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
Collier met parel lapis en gouden hanger/sluiting 756
Collier met parel lapis en gouden hanger/sluiting

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Picasso. 1295
Picasso.

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Fender gitaar + standaard 2222
Fender gitaar + standaard

Resultaat:

260 EUR