Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Parelcollier 251
Parelcollier
Startprijs 40 EUR
Zilveren briefopener, taartschep, roomlepel 293
Zilveren briefopener, taartschep, roomlepel
Startprijs 40 EUR
2 Colliers 311
2 Colliers
Startprijs 40 EUR
Handvat (wandelstok) + sleutelhanger, zilver 341
Handvat (wandelstok) + sleutelhanger, zilver
Startprijs 40 EUR
Zilveren sauslepel 342
Zilveren sauslepel
Startprijs 40 EUR
Kaarsenkandelaar en doosje 419
Kaarsenkandelaar en doosje
Startprijs 40 EUR
Armband met lakwerk 483
Armband met lakwerk
Startprijs 40 EUR
 Zilveren lepeltjes 9x 495
Zilveren lepeltjes 9x
Startprijs 40 EUR
Twee colliers met koraal 510
Twee colliers met koraal
Startprijs 40 EUR
Zilver miniatuur "Man met fiets" 549
Zilver miniatuur "Man met fiets"
Startprijs 40 EUR
2 Zilver miniaturen IJskar en Kaasdragers 550
2 Zilver miniaturen IJskar en Kaasdragers
Startprijs 40 EUR
Zilveren kinderlepel en -vork 562
Zilveren kinderlepel en -vork
Startprijs 40 EUR
Miniaturen, 3 zilver en 4 plated 722
Miniaturen, 3 zilver en 4 plated
Startprijs 40 EUR
Schaal met zilveren beugel. 725
Schaal met zilveren beugel.
Startprijs 40 EUR
6 Zilveren theelepels 795
6 Zilveren theelepels
Startprijs 40 EUR
2 Zilveren messen, 1 met agaat heft) 800
2 Zilveren messen, 1 met agaat heft)
Startprijs 40 EUR
Schalen, plated. (3x) 867
Schalen, plated. (3x)
Startprijs 40 EUR
3 Zilveren bestekdelen 869
3 Zilveren bestekdelen
Startprijs 40 EUR
Lot vorkjes en lepeltjes 870
Lot vorkjes en lepeltjes
Startprijs 40 EUR
7 Lepeltjes Zilver. 872
7 Lepeltjes Zilver.
Startprijs 40 EUR
Antieke landkaart, 1713. 1218
Antieke landkaart, 1713.
Startprijs 40 EUR
Landkaart Aveele, 1705 1220
Landkaart Aveele, 1705
Startprijs 40 EUR
Landkaart Aveele, 1702 1221
Landkaart Aveele, 1702
Startprijs 40 EUR
Landkaart Aveele, 1705 1222
Landkaart Aveele, 1705
Startprijs 40 EUR