Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Fam. Rose kopjes. 6193
2x Fam. Rose kopjes.
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
2x Ming kom 6194
2x Ming kom

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Lot Chinees, (6x porselein). 6195
Lot Chinees, (6x porselein).

Resultaat:

70 EUR

Chinese vaas met draken. 6196
Chinese vaas met draken.
Startprijs 600 EUR
Chinese Queng Long schotel 6197
Chinese Queng Long schotel
Startprijs 150 EUR
Vaas, (blauw/wit). 6198
Vaas, (blauw/wit).
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
Drakenhond+los zittende dame, Chinees. 6199
Drakenhond+los zittende dame, Chinees.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Lamp, (Kantonees) 6200
Lamp, (Kantonees)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Scheerbekkens 6201
Scheerbekkens

Resultaat:

50 EUR

3 Delig Satsuma kaststel 6202
3 Delig Satsuma kaststel
Startprijs 75 EUR
2x Porseleinen vaas, Biedermeier. 6203
2x Porseleinen vaas, Biedermeier.
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Porseleinen beeld; man met vlag 6204
Porseleinen beeld; man met vlag

Resultaat:

160 EUR

Beelden groep 6205
Beelden groep
Startprijs 125 EUR
Verkocht
2 Militairen 6206
2 Militairen

Resultaat:

100 EUR

5 Beelden militairen 6207
5 Beelden militairen
Startprijs 250 EUR
4x Porseleinen doosje 6208
4x Porseleinen doosje
Startprijs 60 EUR
2x Frans porseleinen doosje. 6209
2x Frans porseleinen doosje.
Startprijs 60 EUR
3x Porseleinen plaquette. 6210
3x Porseleinen plaquette.
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Chinese figuren (4x) 6211
Chinese figuren (4x)

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Chinese figuren (3x) 6212
Chinese figuren (3x)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
21x Kerstborden 'Royal Copenhagen' 6213
21x Kerstborden 'Royal Copenhagen'

Resultaat:

260 EUR

Weense tafellamp, terracotta. 6214
Weense tafellamp, terracotta.
Startprijs 150 EUR
Porseleinen plaquette gesigneerd 6215
Porseleinen plaquette gesigneerd
Startprijs 100 EUR
Chinese figuren (2x) 6216
Chinese figuren (2x)
Startprijs 50 EUR