Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Kaarskandelaars 2246
2 Kaarskandelaars

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2x Queng Lung borden 6358
2x Queng Lung borden

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Oude sculptuur. 5114
Oude sculptuur.

Resultaat:

40 EUR

2 Afrikaanse ivoren figuren. 2253
2 Afrikaanse ivoren figuren.
Startprijs 150 EUR
2 Imari vazen 6365
2 Imari vazen
Startprijs 120 EUR
H. Prenen, 'Vaas met bloemen'. 1209
H. Prenen, 'Vaas met bloemen'.
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Landkaart 1713. 1216
Landkaart 1713.

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Vuurvergulde baby's (2x) 5121
Vuurvergulde baby's (2x)

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
3 Ivoren beeldjes olifanten. 2260
3 Ivoren beeldjes olifanten.

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Bontjas 2267
Bontjas

Resultaat:

50 EUR

Kunstwerk, Glas-in-lood (rond) 5509
Kunstwerk, Glas-in-lood (rond)
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Lot uranium glas 5516
Lot uranium glas

Resultaat:

40 EUR

2 Menages 5523
2 Menages
Startprijs 40 EUR
Miniatuur Leroy. 2296
Miniatuur Leroy.
Startprijs 80 EUR
2 Chinese hockers 6401
2 Chinese hockers
Startprijs 80 EUR
Snavelkan 2303
Snavelkan
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2 Rangbanden+hakbijl+speer 2310
2 Rangbanden+hakbijl+speer

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Chinees bord. 6408
2x Chinees bord.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zeven maal Chinees porselein 6415
Zeven maal Chinees porselein

Resultaat:

550 EUR

2 Kopjes en 8 schotels, Japan. 6458
2 Kopjes en 8 schotels, Japan.
Startprijs 50 EUR
Verkocht
3 Chinese borden 6465
3 Chinese borden

Resultaat:

40 EUR

5x Glaswerk 5559
5x Glaswerk
Startprijs 50 EUR
Verkocht
2 Kunstglazen vazen (rood+groen) 5566
2 Kunstglazen vazen (rood+groen)

Resultaat:

60 EUR

2x Lam Gods stikkerij 2346
2x Lam Gods stikkerij
Startprijs 100 EUR