Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Duitse tafel in goede staat 4275
Duitse tafel in goede staat
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Secretaire omstreeks 1880 4281
Secretaire omstreeks 1880

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Secretaire 4282
Secretaire

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Sofa 4287
Sofa

Resultaat:

80 EUR

Engelse mahonie commode 4291
Engelse mahonie commode
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2 Stoelen 4293
2 Stoelen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
mahonietafel omstreeks 1900 4298
mahonietafel omstreeks 1900

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Mahonie panelenkast 4303
Mahonie panelenkast

Resultaat:

75 EUR

Kast 4308
Kast
Startprijs 150 EUR
Barometer. 2394
Barometer.
Startprijs 40 EUR
3x Theekan, plated 2396
3x Theekan, plated
Startprijs 50 EUR
12 Delen Indonesisch messing 2399
12 Delen Indonesisch messing
Startprijs 40 EUR
Salontafel 4312
Salontafel
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Stoeltje (groen) 4316
Stoeltje (groen)

Resultaat:

130 EUR

2x Italiaanse wandkandelaren 2409
2x Italiaanse wandkandelaren
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Spiegel 4323
Spiegel

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Noten met wortelnoten stapelkast 4324
Noten met wortelnoten stapelkast

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Amsterdamse school, kinderkappersstoel 4327
Amsterdamse school, kinderkappersstoel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Kistje van mahoniehout 2411
Kistje van mahoniehout

Resultaat:

70 EUR

Miniatuur portret, dame met opgestoken haar. 2415
Miniatuur portret, dame met opgestoken haar.
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Kapstok, ca. 1920. 2417
Kapstok, ca. 1920.

Resultaat:

45 EUR

Barok vitrine (noten), 2-deurs. 4329
Barok vitrine (noten), 2-deurs.
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Kersenhouten eethoek+ 4 stoelen. 4331
Kersenhouten eethoek+ 4 stoelen.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Pianokruk 4338
Pianokruk

Resultaat:

280 EUR