Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3x Perzische werken. 1102
3x Perzische werken.

Resultaat:

150 EUR

A. Steinlen, Franse school. 1109
A. Steinlen, Franse school.
Startprijs 200 EUR
Jörg Remé 1116
Jörg Remé
Startprijs 400 EUR
Snavelkan 2303
Snavelkan
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2 Rangbanden+hakbijl+speer 2310
2 Rangbanden+hakbijl+speer

Resultaat:

60 EUR

Jade trekpotje, met zilver en edelstenen 6008
Jade trekpotje, met zilver en edelstenen
Startprijs 450 EUR
J. Jans, 'Man en vrouw bij piano'. 1152
J. Jans, 'Man en vrouw bij piano'.
Startprijs 175 EUR
Verkocht
Versace Rosenthal servies 6015
Versace Rosenthal servies

Resultaat:

1.350 EUR

6 Antieke kommen 6022
6 Antieke kommen
Startprijs 300 EUR
Schilderij, Jan Knikker 1159
Schilderij, Jan Knikker
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Zeegezicht 1166
Zeegezicht

Resultaat:

225 EUR

2x Lam Gods stikkerij 2346
2x Lam Gods stikkerij
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Lot verguld houtwerk 2353
Lot verguld houtwerk

Resultaat:

100 EUR

Grafstuk van glazen kralen 2360
Grafstuk van glazen kralen
Startprijs 150 EUR
H. Prenen, 'Vaas met bloemen'. 1209
H. Prenen, 'Vaas met bloemen'.
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Landkaart 1713. 1216
Landkaart 1713.

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
6x Meissen borden 6058
6x Meissen borden

Resultaat:

475 EUR

Theepot, Meissen-stijl. 6065
Theepot, Meissen-stijl.
Startprijs 40 EUR
2x K.P.M. bord 6072
2x K.P.M. bord
Startprijs 80 EUR
3x Theekan, plated 2396
3x Theekan, plated
Startprijs 50 EUR
Rond tonnetje 2403
Rond tonnetje
Startprijs 30 EUR
18 Delig plated bestek. 2410
18 Delig plated bestek.
Startprijs 35 EUR
2x Groot Imari bord 6108
2x Groot Imari bord
Startprijs 200 EUR
Perzische tegel 6115
Perzische tegel
Startprijs 150 EUR