Zilveren koffiekan, 835/000, Empire-stijl, Ovaal model met filetranden, geplaatst op een ovale voet met filetrand. Voorzien van een scharnierend deksel met zwartre rozet met een zilveren pijnappel. M...
Zilveren gebakstang 835/000, met opengewerkte florale bak en florale poten bekroond met gezichten, keurkamer Arnhem, jl.: W:1931 ca. 53gr. L.19cm.
Eikenhouten dranktonnetje met ijzeren beslag en handvat . 19e Eeuw. Afmeting. 24x15 cm. ø. In goede staat.
Zes persoons plated bestek, basis 90, bestaande uit 6 vorken, 6 messen en 6 lepels, met rond gecontourneerde steel versierd met een rand met voluten en palmetten. Gestempeld: DSA 90. Lengte 22 cm. In...
Collier van parels met gouden hanger, 585/000, met blauw opaal. Collier van zoetwater parels, in grijstinten, ø 7 mm, voorzien van grote gouden hanger met geschulpte rand en getrembleerde bewerking be...
Geelgouden broche , 585/000 met granaat. Fijne ronde broche met 3 randen met gefacetteerde granaten. ø 28 mm ca. 3 gr.
Twee zilveren kandelaars, Deens >830, Hoekig model met opliggende filetrand op de voet en een uitlopende vierkante zuil. 8x8x15cm. Met gevulde voet. In goede staat.
Twee grote Imari porseleinen sierschotels. 19e Eeuw. Eén maal met mandarijn-eenden en vogels. Eén maal Geisha in landschap. Afmeting: ø 39 - 40 cm. In goede staat.
Lot met 10 zilveren lepels en een schaaltje, 833/000. 9 Zilveren koffielepels en een suikerschep met gecontourneerde steel met opengewerkt biedermeier motief versierd met gravures. MT.:Willem Frederi...
Lot met zilveren bestek, 835/000, bestaande uit een sauslepel, princes, botermesje, Haags lofje, 2 kleine botermesjes Hollands glad, 2 vleesvorkjes met palmetsteel, een suikerschep met hartvorm, suike...
Antieke ronde Perzische tegel. Polychrome decor met figuur. Circa 1900. Afmeting: 20 cm ø. In goede staat.
Lot van 23 Hollandse tegels met diverse decors, waaronder tulpen, papagaai, figuren decors, wit (restauraties). 17e-18e eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.
Vier oude Bing& Grondahl porseleinen figuren. Baby's door Sven Lindhart. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.
Vooroorlogse Makkumse polychrome keramieken nat-fruitschaal met lekschaal, en een Hollandse Gouda platelen polychrome Regina rozensteker. Afmting . 17-27 cm. In goede staat
Zilveren gember couvert, 833/000, 2 delig, met gecontourneerde steel en bak en voorzien van fraai versierde biedermeier gravures. MT.: J.H.Schouten jl.: Z:1859. ca 71 gram. lengte 19 cm. In goede staa...
Drie Brusselse porseleinen vazen met goud en florale decors (handbeschilderd). 19e Eeuw. Afmeting: 14-18 cm. In goede staat.
Witgouden hanger 750/000 met briljant en een Tahiti parel. Langwerpige hanger bezet met 28 diamanten ca. 0.13 crt. en onderaan een zeer fraaie Tahiti parel ø 12/13 mm., Lengte 3 cm. Nieuw met certific...
Kristallen theebus met geslepen decor voorzien van een kraag en dop voorzien van biedermeier gravures. Dop wat gedeukt. ø10x15cm. In goede staat.
Antieke biedermeier zilveren 835/000 slatang met gecontourneerde steel en scherpe graveringen. MT J.M. van Kempen, Utrecht 1852 ca 120 gr ca L.29 cm. Gerestaureerd.
Grote kristallen schotel met zilveren beugel, 835/000. Ronde schaal met geschulpte rand en ruitslijpsel, met ster op de bodem. Voorzien van zilveren beugel met parelrand. Met minimale chip. ø26x20 cm.
Collier van lapis lazuli en parels met een sierlijke gouden, 585/000, hanger/sluiting versierd met parel en zirconia's. Collier van lapis lazuli en zoetwaterparels, 2 om 1, ø 8 mm, met een schildvormi...
Vier Franse porseleinen dekseldoosjes met florale decors beschilderd. Eén maal Sevres teken. Eén maal Rue Vivienne. Eén maal landschap J. Porte en één maal Sevres teken. In goede staat. Afmeting: 4,5 ...
Zilveren servet- en vingerdoekring, 835/000, beiden met inscriptie "Oot 20-8-49" MT.: Zilverfabriek Voorburg. ø3-5cm totaal ca 43 gram.
Oude porseleinen plaquette met monogram Albrecht Durer en signatuur Lippert. In houten lijst. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 22 cm. In goede staat.