Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Modern figuur, 'Meisje in regenkleding' 5071
Modern figuur, 'Meisje in regenkleding'
Startprijs 100 EUR
Jaroslav Lukes 1452
Jaroslav Lukes
Startprijs 75 EUR
Ring met parel 606
Ring met parel
Startprijs 125 EUR
2 Zilveren miniaturen 399
2 Zilveren miniaturen
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Snuifdoos met edelstenen, zilver. 613
Snuifdoos met edelstenen, zilver.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Collier van granaat met gouden hanger en bolletjes. 406
Collier van granaat met gouden hanger en bolletjes.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Meissen schaal 6501
Meissen schaal

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke Chinese dekselpot 6508
Antieke Chinese dekselpot

Resultaat:

45 EUR

Bronzen beeld 'Vaandeldrager'. 5078
Bronzen beeld 'Vaandeldrager'.
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Kristallen strooibus met zilveren voet/montuur. 413
Kristallen strooibus met zilveren voet/montuur.

Resultaat:

70 EUR

11 Zilveren ijslepels 649
11 Zilveren ijslepels
Startprijs 120 EUR
Verkocht
2x Bronzen figuren 5107
2x Bronzen figuren

Resultaat:

50 EUR

Zilveren schakelcollier 656
Zilveren schakelcollier
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Oude sculptuur. 5114
Oude sculptuur.

Resultaat:

40 EUR

Beursje met zilveren beugel 663
Beursje met zilveren beugel
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Vuurvergulde baby's (2x) 5121
Vuurvergulde baby's (2x)

Resultaat:

275 EUR

Kristallen theebus met zilveren montuur. 449
Kristallen theebus met zilveren montuur.
Startprijs 80 EUR
Geelgouden hanger met citrien 456
Geelgouden hanger met citrien
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Zilveren broche, stuurwiel 463
Zilveren broche, stuurwiel

Resultaat:

30 EUR

Kunstwerk, Glas-in-lood (rond) 5509
Kunstwerk, Glas-in-lood (rond)
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Lot uranium glas 5516
Lot uranium glas

Resultaat:

40 EUR

Zilveren gebaktang 699
Zilveren gebaktang
Startprijs 80 EUR
3x Oosters voorwerp 2497
3x Oosters voorwerp
Startprijs 40 EUR
Koperen houtbak 2504
Koperen houtbak
Startprijs 45 EUR