33. Juliveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

Bronzen zittende vrouw 5064
Bronzen zittende vrouw

90 EUR

Wim van Norden, 'Poldergezicht'. 1302
Wim van Norden, 'Poldergezicht'.
Startprijs 160 EUR
2 Taferelen van liefdespaartjes 1309
2 Taferelen van liefdespaartjes
Startprijs 35 EUR
Modern blauw schilderij, kubistische schepen. 1316
Modern blauw schilderij, kubistische schepen.

80 EUR

Modern figuur, 'Meisje in regenkleding' 5071
Modern figuur, 'Meisje in regenkleding'
Startprijs 100 EUR
Bronzen beeld 'Vaandeldrager'. 5078
Bronzen beeld 'Vaandeldrager'.
Startprijs 125 EUR
Plated kannen (divers) 599
Plated kannen (divers)

60 EUR

Statie, Degen Hessen 2453
Statie, Degen Hessen

300 EUR

Meinert W. Volkers 1352
Meinert W. Volkers
Startprijs 200 EUR
Ring met parel 606
Ring met parel
Startprijs 125 EUR
Comfoor & 4 schaaltjes, Christofle. 2460
Comfoor & 4 schaaltjes, Christofle.

30 EUR

Gembercouvert, zilver, 2 delig 299
Gembercouvert, zilver, 2 delig
Startprijs 110 EUR
2x Bronzen figuren 5107
2x Bronzen figuren

50 EUR

Witgouden hanger met parel 306
Witgouden hanger met parel
Startprijs 650 EUR
Snuifdoos met edelstenen, zilver. 613
Snuifdoos met edelstenen, zilver.

90 EUR

Sla-tang, zilver. 313
Sla-tang, zilver.
Startprijs 160 EUR
Oude sculptuur. 5114
Oude sculptuur.

40 EUR

Vuurvergulde baby's (2x) 5121
Vuurvergulde baby's (2x)

275 EUR

Kok, Aquarel. 1395
Kok, Aquarel.
Startprijs 40 EUR
3x Oosters voorwerp 2497
3x Oosters voorwerp
Startprijs 40 EUR
Koperen houtbak 2504
Koperen houtbak
Startprijs 45 EUR
11 Zilveren ijslepels 649
11 Zilveren ijslepels
Startprijs 120 EUR
2x Koper gravure. 1402
2x Koper gravure.

80 EUR

Zilveren schakelcollier 656
Zilveren schakelcollier
Startprijs 70 EUR