Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Oosters voorwerp 2497
3x Oosters voorwerp
Startprijs 40 EUR
Koperen houtbak 2504
Koperen houtbak
Startprijs 45 EUR
Verkocht
2x Chinees bord. 6408
2x Chinees bord.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zeven maal Chinees porselein 6415
Zeven maal Chinees porselein

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Gietijzeren etagieretafel 2511
Gietijzeren etagieretafel

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Zilveren koffiekan 249
Zilveren koffiekan

Resultaat:

275 EUR

Cloisonné vaasjes (2x) 2547
Cloisonné vaasjes (2x)
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Lampjes 2x (staand) 2554
Lampjes 2x (staand)

Resultaat:

45 EUR

Davo insteekalbum 2706
Davo insteekalbum
Startprijs 100 EUR
Collier van parels met opaal hanger met goud 256
Collier van parels met opaal hanger met goud
Startprijs 250 EUR
Kok, Aquarel. 1395
Kok, Aquarel.
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Twee zilveren kandelaars 263
Twee zilveren kandelaars

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Handgeknoopt tapijt 4511
Handgeknoopt tapijt

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Fijn geknoopt kleed 4518
Fijn geknoopt kleed

Resultaat:

120 EUR

2 Kopjes en 8 schotels, Japan. 6458
2 Kopjes en 8 schotels, Japan.
Startprijs 50 EUR
10 Zilveren lepels + schaaltje 270
10 Zilveren lepels + schaaltje
Startprijs 75 EUR
Verkocht
2 Perzen 4525
2 Perzen

Resultaat:

45 EUR

Pop, 1x blauwe + 1x witte jurk. 3024
Pop, 1x blauwe + 1x witte jurk.
Startprijs 40 EUR
11 Zilveren ijslepels 649
11 Zilveren ijslepels
Startprijs 120 EUR
Verkocht
3 Chinese borden 6465
3 Chinese borden

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Koper gravure. 1402
2x Koper gravure.

Resultaat:

80 EUR

Daniels, vissers aan waterkant 1409
Daniels, vissers aan waterkant
Startprijs 60 EUR
Louis Seize Pendule 3503
Louis Seize Pendule
Startprijs 2.200 EUR
Zilveren schakelcollier 656
Zilveren schakelcollier
Startprijs 70 EUR