Antieke biedermeier zilveren 835/000 slatang met gecontourneerde steel en scherpe graveringen. MT J.M. van Kempen, Utrecht 1852 ca 120 gr ca L.29 cm. Gerestaureerd.
Twee antieke oliegrafiën? in lijst. Gesigneerd, Eugene de Blok (beschadigingen) Reproductie? op linnen. Afm. 65x55 cm. In redelijke staat
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1960. Voorstelling: Kubistische schepen. Olieverf op linnen. Afmeting 60x80 cm. In goede staat
Mooie witgouden herenring met briljanten, 585/000. Brede witgouden ring met in het midden een vierkant , bezet met 9 briljant geslepen diamanten, 9x0,10 crt.. De randen, zowel aan de bovenkant als aan...
Twee grote porseleinen Imari siervazen. Kleurstelling: blauw-wit. Voorzien van florale decors. Afmeting. 45 cm. In goede staat.
Antieke Duitse degen, Hessen, ca. 1880. Brons met lederen met messing schede. Afm. 89 cm. In goede staat.
Zilveren bonbonniere, 833/000, met blauw glazen binnenbak. Ronde schaal gemaakt uit een rand met gezaagde voorstellingen van figuren in het bos en van een landschap met boerderij. Versierd met opgesol...
Gladde zilveren rechthoekige doos, 925/000, Engels, met houten interieur. Rechthoekige doos voorzien van afgeronde hoeken en een wat bollopend scharnierend deksel. Op de deksel staat een gravure van e...
Meinert Volkers, 1927-2000, Enschede. Titel: 'De val'. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 55 cm. in goede staat.
Comfoor en 4 flessenbakken, plated, Christofle. Comfoor met brander, 2 gladde flessenbakken en 2 bewerkte flessenbakken met ruitguilloche motief voorzien van parelrand. ø14x13 cm en ø 14 cm. In redel...
Zilveren gebakstang 835/000, met opengewerkte florale bak en florale poten bekroond met gezichten, keurkamer Arnhem, jl.: W:1931 ca. 53gr. L.19cm.
Geelgouden broche , 585/000 met granaat. Fijne ronde broche met 3 randen met gefacetteerde granaten. ø 28 mm ca. 3 gr.
Oud Perzisch kleed met florale decors, in aardetinten. Afmeting: 124 x 196 cm. In goede staat.
Oud fijngeknoopt Perzisch kleed met florale decors. Afmeting: 220 x 140 cm. In goede staat.
Lot met zilveren bestek, 835/000, bestaande uit een sauslepel, princes, botermesje, Haags lofje, 2 kleine botermesjes Hollands glad, 2 vleesvorkjes met palmetsteel, een suikerschep met hartvorm, suike...
Bijzonder compleet zilveren oorijzer, 835/000, met bijbehorende stiften, spelden en mutsen en typische Friese uiteinden. MT.: Fokke Hofman, Kollum jl.: M:1871. Kleine restauratie plekjes, deukjes en ...
Drie keer oude/antieke oosterse metalen voorwerpen. Twee keer notenkrakers? En één keer filigrain vis met sluiting.
Grote antieke koperen hengselbak. Ca. 1900. Afmeting. 35x39 cm. ø. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen hockers. 20e Eeuw. Eén maal met fruit decor. Eén maal met landschap- en paradijsvogel decor. Afmeting: 40 x 27 cm ø. In goede staat.
Twee oude Perzische kleden. Kleur: rood etc. met florale decors. Afmeting: 103 x 151 cm. en 215 x 137 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren zakhorloge, met bewerkte rand en een beschilderde wijzerplaat met landschap. Merk Rubens & Co. ø 45 mm. Mechanisch Werkend.
Antieke gietijzeren, origineel beschilderde etagiere bijzettafel in roccoco-stijl met landschappen decors. Ca. 1880. Onduidelijk gemerkt. Afmeting. 78x42x26 cm. In goede staat.
Zilveren 800/000 rond kluwenbakje, opengewerkte bovenrand met honingraad motief, middenrand met spijlen, dichte bodem en belastingkeur, ca. 39 gr. ø7,5cm
Twee mooie antieke Chinees porseleinen borden met haan in tuin en coulissen decor. 17e - 18e Eeuw. (chips rand). Afmeting: ø 21 cm. In redelijk/goede staat.