Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Glas (3x) 5575
Glas (3x)
Startprijs 30 EUR
Lot glaswerk. 5576
Lot glaswerk.
Startprijs 30 EUR
Glas in lood 5584
Glas in lood
Startprijs 30 EUR
Bowlset + 2 Karaffen 5590
Bowlset + 2 Karaffen
Startprijs 30 EUR
Klok met 2 trompetvormige vazen 6056
Klok met 2 trompetvormige vazen
Startprijs 30 EUR
Rosenthal bord 6059
Rosenthal bord
Startprijs 30 EUR
3 Tsjechische figuren 6236
3 Tsjechische figuren
Startprijs 30 EUR
6x Kop+schotels, (Japans Mocca) 6276
6x Kop+schotels, (Japans Mocca)
Startprijs 30 EUR
Waterbak met tinnen kraan 6288
Waterbak met tinnen kraan
Startprijs 30 EUR
Theepot, Kantonees 6343
Theepot, Kantonees
Startprijs 30 EUR
Tabakspot 6350
Tabakspot
Startprijs 30 EUR
Mariabeeld, bisquit porselein 6383
Mariabeeld, bisquit porselein
Startprijs 30 EUR
Porseleinen flessen (2x) 6461
Porseleinen flessen (2x)
Startprijs 30 EUR
Porseleinen beeldje, 2 ijsvogels 6475
Porseleinen beeldje, 2 ijsvogels
Startprijs 30 EUR
Div. antiek Chinees porselein 6479
Div. antiek Chinees porselein
Startprijs 30 EUR
Kantonese vaas 6480
Kantonese vaas
Startprijs 30 EUR
3 KPM borden 6513
3 KPM borden
Startprijs 30 EUR
2 Zilveren suikerschepjes 466
2 Zilveren suikerschepjes
Startprijs 35 EUR
Kristallen beker met zilveren voet. 573
Kristallen beker met zilveren voet.
Startprijs 35 EUR
Zilveren collier telraam 583
Zilveren collier telraam
Startprijs 35 EUR
Zilver vergulde poederdoos met emaille 718
Zilver vergulde poederdoos met emaille
Startprijs 35 EUR
Zilveren plaat 719
Zilveren plaat
Startprijs 35 EUR
Zilveren gelegenheidslepel 769
Zilveren gelegenheidslepel
Startprijs 35 EUR
3 Zilveren ringen 782
3 Zilveren ringen
Startprijs 35 EUR