Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilver miniatuur "Man met fiets" 549
Zilver miniatuur "Man met fiets"
Startprijs 40 EUR
2x Beeld 'Zigeuners'. 5014
2x Beeld 'Zigeuners'.
Startprijs 650 EUR
Geelgouden ring met parel en diamant 556
Geelgouden ring met parel en diamant
Startprijs 600 EUR
Pop, 1x blauwe + 1x witte jurk. 3024
Pop, 1x blauwe + 1x witte jurk.
Startprijs 40 EUR
Zilveren kluwenbakje 363
Zilveren kluwenbakje
Startprijs 90 EUR
Louis Seize Pendule 3503
Louis Seize Pendule
Startprijs 2.200 EUR
Schwarzwalder klokkenstel+zijstukken 3510
Schwarzwalder klokkenstel+zijstukken
Startprijs 1.250 EUR
Zilveren breischede aan jasseronketting 563
Zilveren breischede aan jasseronketting
Startprijs 110 EUR
2 Kopjes en 8 schotels, Japan. 6458
2 Kopjes en 8 schotels, Japan.
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Tasbeugel, zilver. 63
Tasbeugel, zilver.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Zilveren Kluwenhouder 70
Zilveren Kluwenhouder

Resultaat:

190 EUR

Bronzen beeld (A. Gaudez) 5021
Bronzen beeld (A. Gaudez)
Startprijs 550 EUR
Verkocht
Ruurd Hallema 5028
Ruurd Hallema

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
3 Chinese borden 6465
3 Chinese borden

Resultaat:

40 EUR

2 Zilveren miniaturen 399
2 Zilveren miniaturen
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Collier van granaat met gouden hanger en bolletjes. 406
Collier van granaat met gouden hanger en bolletjes.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Pendule 3546
Pendule

Resultaat:

150 EUR

Pendule. 3553
Pendule.
Startprijs 600 EUR
Westminster tafelklok 3560
Westminster tafelklok
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Kristallen strooibus met zilveren voet/montuur. 413
Kristallen strooibus met zilveren voet/montuur.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Picasso. 1295
Picasso.

Resultaat:

260 EUR

Plated beeld, 'Maria met Jezus' 5057
Plated beeld, 'Maria met Jezus'
Startprijs 60 EUR
Witgouden herenring briljant 106
Witgouden herenring briljant
Startprijs 1.750 EUR
Verkocht
Zilveren bonbonniere met blauwe schaal 113
Zilveren bonbonniere met blauwe schaal

Resultaat:

250 EUR