33. Juliveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

Landkaart, ca. 1700. 1225
Landkaart, ca. 1700.
Startprijs 40 EUR
Jofra '69. 'Dames buste'. 1227
Jofra '69. 'Dames buste'.
Startprijs 160 EUR
Gouden Broche/hanger met granaat 281
Gouden Broche/hanger met granaat

140 EUR

A. Verweij, Stadsgezicht. 1234
A. Verweij, Stadsgezicht.

100 EUR

2 Landkaarten, Zwartsluis. 1236
2 Landkaarten, Zwartsluis.

70 EUR

Aquarel op rijstpapier, China. 1241
Aquarel op rijstpapier, China.

70 EUR

Doosjes en sieraden 288
Doosjes en sieraden

40 EUR

Zilveren rozenvaasje 290
Zilveren rozenvaasje

120 EUR

'Boten'. 1243
'Boten'.
Startprijs 80 EUR
Karupaa, Landschap met beek. 1250
Karupaa, Landschap met beek.
Startprijs 150 EUR
Zilveren tafelbel met bronzen binnenbel. 295
Zilveren tafelbel met bronzen binnenbel.
Startprijs 240 EUR
Tas met beugel en rokhaak, zilver. 297
Tas met beugel en rokhaak, zilver.
Startprijs 160 EUR
Gembercouvert, zilver, 2 delig 299
Gembercouvert, zilver, 2 delig
Startprijs 110 EUR
Ets, Ids Wiersma 1252
Ets, Ids Wiersma

110 EUR

Piet Wiegman, 3 werken 1259
Piet Wiegman, 3 werken
Startprijs 120 EUR
Witgouden ring met briljant 304
Witgouden ring met briljant
Startprijs 1.400 EUR
Witgouden hanger met parel 306
Witgouden hanger met parel
Startprijs 650 EUR
Geelgouden ring met parel en diamant 556
Geelgouden ring met parel en diamant
Startprijs 600 EUR
Gouden slagring met diamanten 558
Gouden slagring met diamanten
Startprijs 275 EUR
Sla-tang, zilver. 313
Sla-tang, zilver.
Startprijs 160 EUR
Zilveren klokje 315
Zilveren klokje

250 EUR

J. v.d. Meer 1261
J. v.d. Meer

100 EUR

L. Borin 1266
L. Borin
Startprijs 110 EUR
Paul Serrure, 2 werken. 1268
Paul Serrure, 2 werken.

45 EUR