Twee antieke oliegrafiën? in lijst. Gesigneerd, Eugene de Blok (beschadigingen) Reproductie? op linnen. Afm. 65x55 cm. In redelijke staat
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1960. Voorstelling: Kubistische schepen. Olieverf op linnen. Afmeting 60x80 cm. In goede staat
Zilveren miniatuur 'man met fiets", 835/000. Man staande naast een antieke fiets geplaatst op zilveren plaat. MT.: Firma Niekerk, Schoonhoven jl.:U:1979. 53x36x50mm, ca 35 gram. In goede staat
Twee messing pianokandelaren in Empire-stijl (draaibaar). 19e Eeuw. Afmeting: 26 x 13 x 7 cm. In goede staat
Zeer mooie geelgouden 750/000 briljant ring met Zuidzee parel ø 12 mm. en 33 briljanten ca. 0,34 karaat. TW/VS, ø 55, ca. 6,0 g.
Mooie witgouden herenring met briljanten, 585/000. Brede witgouden ring met in het midden een vierkant , bezet met 9 briljant geslepen diamanten, 9x0,10 crt.. De randen, zowel aan de bovenkant als aan...
Zilveren breischede aan jasseronketting, 833/000, lang model met diverse bewerkingen, voorzien van jasseronketting. MT.: Reitsma, Heerenveen, ca 1860. Lengte 19 cm. ca 38 gram. In goede staat
Antieke Duitse degen, Hessen, ca. 1880. Brons met lederen met messing schede. Afm. 89 cm. In goede staat.
Zilveren bonbonniere, 833/000, met blauw glazen binnenbak. Ronde schaal gemaakt uit een rand met gezaagde voorstellingen van figuren in het bos en van een landschap met boerderij. Versierd met opgesol...
Meinert Volkers, 1927-2000, Enschede. Titel: 'De val'. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 55 cm. in goede staat.
Gladde zilveren rechthoekige doos, 925/000, Engels, met houten interieur. Rechthoekige doos voorzien van afgeronde hoeken en een wat bollopend scharnierend deksel. Op de deksel staat een gravure van e...
Comfoor en 4 flessenbakken, plated, Christofle. Comfoor met brander, 2 gladde flessenbakken en 2 bewerkte flessenbakken met ruitguilloche motief voorzien van parelrand. ø14x13 cm en ø 14 cm. In redel...
Zilveren koffiekan, 835/000, Empire-stijl, Ovaal model met filetranden, geplaatst op een ovale voet met filetrand. Voorzien van een scharnierend deksel met zwartre rozet met een zilveren pijnappel. M...
Collier van parels met gouden hanger, 585/000, met blauw opaal. Collier van zoetwater parels, in grijstinten, ø 7 mm, voorzien van grote gouden hanger met geschulpte rand en getrembleerde bewerking be...
Mooi lot divers plated, 20e eeuw. Bestaande onder andere uit: Theebussen, schalen, kannen, kelken etc... In goede staat. Afmeting, circa: 12-30 cm.
Ring, 333/000, met cultivé parel. Oplopende ring met in het midden een cultivé parel, ø 6 mm. De ring heeft een geponsde bewerking aan de zijkanten. ø 59, ca 2,9 gram. In goede staat
Twee zilveren kandelaars, Deens >830, Hoekig model met opliggende filetrand op de voet en een uitlopende vierkante zuil. 8x8x15cm. Met gevulde voet. In goede staat.
Kok. Stilleven met fruit, bloemenvaas etc. . Aquarel op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.
Snuifdoos, rechthoekig, koper versierd met turkoois en zilveropleg, BWG, 6,5x4,5x3cm. In goede staat
Twee maal ingekleurde koper gravures, Louis Seize, 18e eeuw. Met engelen en krijger + vrouwen voorstellingen. Gravures op papier. Afmeting: circa 13 x 18 cm. In goede staat.
Lot met 10 zilveren lepels en een schaaltje, 833/000. 9 Zilveren koffielepels en een suikerschep met gecontourneerde steel met opengewerkt biedermeier motief versierd met gravures. MT.:Willem Frederi...
Daniels. 21e Eeuw. 'Vissers aan de waterkant'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Kavel van 11 bijzondere zilveren ijslepels met getorste steel met bolknop en ronde bak met florale graveringen en exportkeur, MT: J.M. van Kempen en Zn. Voorschoten ca. 1890, 835/000, ca. 138gr.L. 10,...
Drie keer oude/antieke oosterse metalen voorwerpen. Twee keer notenkrakers? En één keer filigrain vis met sluiting.