32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

Suikerschep, zilver (2x) 824
Suikerschep, zilver (2x)
Startprijs 50 EUR
Loddereinfles+zilver. 373
Loddereinfles+zilver.

95 EUR

Bronzen beeld 5107
Bronzen beeld

60 EUR

Schildpad lepeldoosje met 11 lepeltjes en suikertang 390
Schildpad lepeldoosje met 11 lepeltjes en suikertang
Startprijs 200 EUR
Olijflepel, zilver 841
Olijflepel, zilver
Startprijs 60 EUR
Zilveren armband en ring met onyx 407
Zilveren armband en ring met onyx

60 EUR

C. Permeke 1545
C. Permeke
Startprijs 125 EUR
Bronzen boedha (gesign.) 5120
Bronzen boedha (gesign.)
Startprijs 250 EUR
Zilver vergulde ring 858
Zilver vergulde ring
Startprijs 30 EUR
Miniatuur , zilver. 424
Miniatuur , zilver.
Startprijs 40 EUR
2 Kandelaren met putti 2000
2 Kandelaren met putti

800 EUR

18e-19e eeuws houtgestoken beeld 5124
18e-19e eeuws houtgestoken beeld
Startprijs 300 EUR
Gouden rozetring met peridot en briljant 437
Gouden rozetring met peridot en briljant
Startprijs 600 EUR
Bronzen plaquette, Joseph Krautwald 5137
Bronzen plaquette, Joseph Krautwald

50 EUR

Servetringen, 8x 441
Servetringen, 8x
Startprijs 50 EUR
Hollandse tafelklok, 19e eeuw 3505
Hollandse tafelklok, 19e eeuw
Startprijs 2.500 EUR
2 Zilveren chokers met markasiet 875
2 Zilveren chokers met markasiet

70 EUR

Gouden ring met onyx 454
Gouden ring met onyx

100 EUR

Kralentas met zilveren beugel 471
Kralentas met zilveren beugel
Startprijs 280 EUR
Bronzen lamp met meermin 2017
Bronzen lamp met meermin
Startprijs 125 EUR
Gietijzeren etagieretafel 2034
Gietijzeren etagieretafel
Startprijs 150 EUR
Houten gestoken console 2051
Houten gestoken console

135 EUR

Louis Seize klok, Amsterdam 3509
Louis Seize klok, Amsterdam

1.600 EUR

4 Delen oud/antiek Aziatica 2068
4 Delen oud/antiek Aziatica
Startprijs 75 EUR