Drie 18e/19e eeuwse werken op papier, 1 gesigneerd, Arie Hogtema, landschappen met figuren, 2x sepia 1x tekening op papier 14-20cm. Cond:G
Naar H. van Wijk, insecten op tak, olieverf op paneel(koper) 23ø Cond:G
Zeven zilveren lepels, 835/000, Zes theelepels met een gecontourneerde steel voorzien van biedermeier gravering, jl.:s:1978 en een suikerschep met ronde steel en versierd met getrembleerd floraal deco...
Set van twee,19e eeuwse stoelen met originele beschildering en vlechtwerk rugleuning en zitting, In goede staat 103x46x56cm.
Vier Duitse grunderzeit notenhouten stoelen omstreeks 1880 met mooie biedermeier stijl stoffering 96x38x45cm. Cond:G
Zilveren armband en ring, 925/000, met amethist. Brede armband, 34 mm, met vier schakels bewerkt met bollen en vier schakels met uitgewerkte amethisten met maskers. Voorzien van bakslot. En een bijpas...
Mooie Engelse antieke mahonie theetafel, omstreeks 1900 met lade en glasplaat, In goede staat 75x53x80cm
Zilveren collier, 835/000, plat ovaal slangenschakel. Breedte 6 mm, Lengte 80 cm. ca 31,2 gram
Luigi Fagiolo, Italië 1932-1985. Voorstelling: Collage van papier abstract. Werk van papier. Afm. 14x21 cm. Cond.: G.
Twee werken Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling 1: Drie clowns. Voorstelling 2: Twee figuren in interieur. Linoleumsnedes op papier. Afm. 42x33 cm. en 40x30 cm. Cond.: G.
Renard, (21e Eeuw). Voorstelling: Strandgezicht met volleybal spelende kinderen. Olieverf op linnen. Afm. 100x60 cm. Cond.: G.
Antieke Art Nouveau Jugendstil mahoniehouten schildersezel. Ca. 1910. Afm. 199 cm. In goede staat.
Wortelnoten bijzet trommeltafeltje. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 57x60 ø cm. In goede staat.
Vooroorlogse Engelse eikenhouten miniset-tafels met getorste poten. Ca. 1930. Afm. 50-52 cm. In goede staat.
Kristallen odeurflacon met gouden dop, 585/000. Kristallen peervormige flacon op voet versierd met een verlopend ruitbewerking. Voorzien van gouden kraag en dop, uitlopend aan de bovenzijde versierd m...
Fijne witgouden choker, 750/000, met saffier en briljant. Venetiaans collier, ø 1,2 mm, met in het midden 3 gladomzettingen bezet met 2 briljanten, ca 2x0.06, en een cabuchon geslepen saffier, ø ca. 4...
Sluitkamp. Ca. 1930. Voorstelling: Terugkerende vissersboten. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
Fred v.d. Wal, 1942- . Voorstelling: Surrealistische naakt voorstelling. Lithografie op papier. Afm. 23x30 cm. Cond.: G.
Teakhouten wijntafel. Tweede helft 20e eeuw. Stijlmeubel op 3-spant poot. Afm. ø 55 x 65 cm. Cond. G.
Witgouden gourmetcollier, 585/000, met veeroog. Breedte 1,5 mm. Lengte 45 cm. ca 3,0 gram.
Duitse notenhouten grunderzeit vertico vitrinekast, ca. 1880. Met volle zuilen en 1 lade. Afm. 135x95x48 cm. Cond.: G.
Monogram N.G., 21e eeuw. Klaprozen compositie. Olieverf op linnen. Afm. 100x120 cm. Cond.: G.
Antieke Engelse eikenhouten kist met boekpanelen. Afm. 57x51x120 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil compositie, metalen tafelstuk met glas, ca. 1900. Afm. 39 cm. In goede staat.