Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

6 Grote en 6 kleine potten 6301
6 Grote en 6 kleine potten
Startprijs 35 EUR
Porseleinen Duitse schenkkan 6302
Porseleinen Duitse schenkkan
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Grote antieke Chinese schotel, gemerkt 6303
Grote antieke Chinese schotel, gemerkt

Resultaat:

250 EUR

Antieke Sammlertassen, Meissen 6304
Antieke Sammlertassen, Meissen
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Chinese vaas 6305
Chinese vaas

Resultaat:

165 EUR

Chinese bloempot met onderschotel 6306
Chinese bloempot met onderschotel
Startprijs 180 EUR
8 Kraaghals vaasjes China 6307
8 Kraaghals vaasjes China
Startprijs 150 EUR
3 Chinese borden 6308
3 Chinese borden
Startprijs 150 EUR
Bloemvaas met onderschaal 6309
Bloemvaas met onderschaal
Startprijs 100 EUR
Bloemvaas met onderschaal 6310
Bloemvaas met onderschaal
Startprijs 100 EUR
Lot Hollands keramiek 6311
Lot Hollands keramiek
Startprijs 35 EUR
Petrus Regout Maastricht 6312
Petrus Regout Maastricht
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Chinees porseleinen figuur, republiek 6313
Chinees porseleinen figuur, republiek

Resultaat:

250 EUR

Chinees pors. plaquette 6314
Chinees pors. plaquette
Startprijs 250 EUR
Verkocht
4x Hummel + pillendoosje: 63, 2007, 533, 554 6315
4x Hummel + pillendoosje: 63, 2007, 533, 554

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
6x Hummel: 135, 240, 479, 768, 495, 489 6316
6x Hummel: 135, 240, 479, 768, 495, 489

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
6x Hummel: 476, 367, 171, 569, 341 3/0, 198 2/0 6317
6x Hummel: 476, 367, 171, 569, 341 3/0, 198 2/0

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
5x Hummel: 2049/B, 129 4/0, 553, 2074/A, 560 6318
5x Hummel: 2049/B, 129 4/0, 553, 2074/A, 560

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3x Hummel: 58/0, 112 3/0, 199 /0 6319
3x Hummel: 58/0, 112 3/0, 199 /0

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3x Hummel: 174, 356, 355 6320
3x Hummel: 174, 356, 355

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Hummel: 2053 6321
2x Hummel: 2053

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
5x Hummel: 119, 336, 47/0, 13 2/0, 98 2/0 6322
5x Hummel: 119, 336, 47/0, 13 2/0, 98 2/0

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
3x Hummel: 143, 71 2/0, 378 6323
3x Hummel: 143, 71 2/0, 378

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3x Hummel: 84/0, 396 2/0, 484 6324
3x Hummel: 84/0, 396 2/0, 484

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
3x Hummel: 195 2/0, 350, 203 2/0 6325
3x Hummel: 195 2/0, 350, 203 2/0

Resultaat:

60 EUR

4 Toby Jugs 6326
4 Toby Jugs
Startprijs 50 EUR
6 Toby Jugs 6327
6 Toby Jugs
Startprijs 60 EUR
4 Toby Jugs 6328
4 Toby Jugs
Startprijs 70 EUR
6 Toby Jugs 6329
6 Toby Jugs
Startprijs 80 EUR
Chinees porseleinen theepot 6330
Chinees porseleinen theepot
Startprijs 100 EUR
Porseleinen potje en vaas, Hutschenreuther 6331
Porseleinen potje en vaas, Hutschenreuther
Startprijs 60 EUR
Antieke Yixing theepot, China 6332
Antieke Yixing theepot, China
Startprijs 300 EUR
Antieke Yixing theepot, China 6333
Antieke Yixing theepot, China
Startprijs 200 EUR
Chinees porseleinen vaas 6334
Chinees porseleinen vaas
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Rosenthal theeservies met tablet 6335
Rosenthal theeservies met tablet

Resultaat:

50 EUR

6 Royal Albert kop en schotels 6336
6 Royal Albert kop en schotels
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Wedgewood theeservies 6337
Wedgewood theeservies

Resultaat:

50 EUR

Drie Chinese Schaal Verte 6338
Drie Chinese Schaal Verte
Startprijs 150 EUR
Antieke Yixing theepot, China 6339
Antieke Yixing theepot, China
Startprijs 200 EUR
5 Chinese snuffbottles 6340
5 Chinese snuffbottles
Startprijs 60 EUR
Chinese platte dekseldoos 6341
Chinese platte dekseldoos
Startprijs 50 EUR
Verkocht
6 Schoteltjes, 19e eeuw 6342
6 Schoteltjes, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Chinese standaard, 19e eeuw 6343
Chinese standaard, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
Mei Ping vaas 20e eeuw, bruin glazuur 6344
Mei Ping vaas 20e eeuw, bruin glazuur
Startprijs 400 EUR
Antieke Chinese penselenpot 6345
Antieke Chinese penselenpot
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Grote Chinese kom 6346
Grote Chinese kom

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2 Chinese borden 6347
2 Chinese borden

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2 gemberpotten 6348
2 gemberpotten

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
4 Chinese borden (2x Wan Li) 6349
4 Chinese borden (2x Wan Li)

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinees bord, 18e eeuw 6350
Chinees bord, 18e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Satsuma dekselvaas 6351
Satsuma dekselvaas

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Verzameling limoge miniatuurtjes 6352
Verzameling limoge miniatuurtjes

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Papbord 6353
Papbord

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke Chinees pors. boedha 6354
Antieke Chinees pors. boedha

Resultaat:

275 EUR

Hutschenreuther serviesdelen 6355
Hutschenreuther serviesdelen
Startprijs 30 EUR
Verkocht
7 Delen Chin. porselein, 17e eeuw 6356
7 Delen Chin. porselein, 17e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Weens porseleinen ei 6357
Weens porseleinen ei

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3 Delftse borden 6358
3 Delftse borden

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
5 Chinese cargo schalen, 17e eeuw 6359
5 Chinese cargo schalen, 17e eeuw

Resultaat:

100 EUR

2 Delftsblauwe schotels 6360
2 Delftsblauwe schotels
Startprijs 40 EUR
4x Delftsblauw keramiek 6361
4x Delftsblauw keramiek
Startprijs 40 EUR
Verkocht
4 Delen porselein cargo, 17e eeuw 6362
4 Delen porselein cargo, 17e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
4 Delen porselein cargo, 17e eeuw 6363
4 Delen porselein cargo, 17e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Delftse bonbonschaal, zilv. hengsel 6364
Delftse bonbonschaal, zilv. hengsel
Startprijs 60 EUR
Chinese Yixing theepot 6365
Chinese Yixing theepot
Startprijs 50 EUR
2 Fam Verte potten, 18e eeuw 6366
2 Fam Verte potten, 18e eeuw
Startprijs 40 EUR
Chinese kom met haan, Cheng Lung gemerkt 6367
Chinese kom met haan, Cheng Lung gemerkt
Startprijs 500 EUR
Fam Rose vaasje 19e eeuw 6368
Fam Rose vaasje 19e eeuw
Startprijs 400 EUR
Verkocht
2 Gemberpotten 6369
2 Gemberpotten

Resultaat:

15 EUR

Chinese vaas, vroeg 20e eeuw 6370
Chinese vaas, vroeg 20e eeuw
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Wit Chinese vaas met draak en stempel 6371
Wit Chinese vaas met draak en stempel

Resultaat:

100 EUR

Porseleinen beeld, 19e eeuw 6372
Porseleinen beeld, 19e eeuw
Startprijs 125 EUR
Porseleinen beeld, 19e eeuw 6373
Porseleinen beeld, 19e eeuw
Startprijs 125 EUR
Porseleinen beeld, 19e eeuw 6374
Porseleinen beeld, 19e eeuw
Startprijs 125 EUR
Blauwe Chinese vaas, 20e eeuw 6375
Blauwe Chinese vaas, 20e eeuw
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2 Kleine porseleinen boedha's 6376
2 Kleine porseleinen boedha's

Resultaat:

160 EUR

Chinese vaas theeglazuur, Cheng Lung gemerkt 6377
Chinese vaas theeglazuur, Cheng Lung gemerkt
Startprijs 6.000 EUR
Porseleinen plaquette, rozen 6378
Porseleinen plaquette, rozen
Startprijs 110 EUR
2 Chinese vaasjes, 19e eeuw 6379
2 Chinese vaasjes, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
2 Elfenplaquettes 6380
2 Elfenplaquettes
Startprijs 50 EUR
Yixing trekpotje, kersenbloesem 6381
Yixing trekpotje, kersenbloesem
Startprijs 150 EUR
Verkocht
6 Blauwe borden, Chinese afbeeldingen 6382
6 Blauwe borden, Chinese afbeeldingen

Resultaat:

50 EUR

Groen Peking glazen snuffbottle 6383
Groen Peking glazen snuffbottle
Startprijs 60 EUR
3 Diverse vazen 6384
3 Diverse vazen
Startprijs 60 EUR
Blauwe Chinese tuinzetel 6385
Blauwe Chinese tuinzetel
Startprijs 100 EUR
Porseleinen figuur met mandoline 6386
Porseleinen figuur met mandoline
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Porseleinen bloemen 6387
Porseleinen bloemen

Resultaat:

80 EUR

2 Rijstkommen (1x haarscheur) 6388
2 Rijstkommen (1x haarscheur)
Startprijs 80 EUR
Bloemvaas met onderschaal 6389
Bloemvaas met onderschaal
Startprijs 100 EUR
Bloemvaas met onderschaal 6390
Bloemvaas met onderschaal
Startprijs 100 EUR
Schemerlampvoet 6391
Schemerlampvoet
Startprijs 50 EUR
3-Delig kaststel, begin 20e eeuw 6392
3-Delig kaststel, begin 20e eeuw
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2 Porseleinen vaasjes 6393
2 Porseleinen vaasjes

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2 Pullen met deksel 6394
2 Pullen met deksel

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Kantonees theepotje 6395
Kantonees theepotje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Japanse vaas 6396
Japanse vaas

Resultaat:

100 EUR