Prachtige 17e eeuwse lage tafel met ballustervormige poten, houtgestoken onderlinge verbindingen, 2 schuiflades, mooie patina. 60x165x65cm. Cond;G
Zeer grote 19e eeuwse Franse vergulde spiegel Louis seize stijl, in zeer goede staat, 225x90cm. Cond;G
Negentiende eeuwse bronzen empire pendule met 8 daags uurwerk, verzilverde wijzerplaat, halfuurslag met touwtjesslinger 40cm. Cond:G
Mooie 18e eeuwse Franse haan schotelcomtoise met wekkerfunctie, originele peerslinger, wijzerplaat licht beschadigd. 40x24x14cm. Cond;G
Antiek Frans klokkenstel omstreeks 1870, tour de Egypt, met coupes en porseleinen plaquettes, emaille cartouches, 8 daags Frans uurwerk, st Mart medaille Dór, compositie metaal 22-45cm. Cond:G
Antiek Frans klokkenstel met roodmarmer, omstreeks 1880, vrouw met pluimvee en putti op vazen.8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger, compositiemetaal, in goede staat 39x46cm.
Negentiende eeuwse eikenhouten staande klok, huwelijk tussen uurwerk en kast, bronzen 19e eeuws uurwerk met ankergang, slagwerk en dubbele bel, comtoise wijzerplaat en metalen ombouw, rugwand klokkast...
Antiek wit marmeren klokkenstel omstreeks 1870 met putti's en amor, 8 daags uurwerk, halfuurslag en veerslinger, in goede staat 40-43cm.
Gouden medaille 18 karaat met certificaat Juliana, voor trouwe dienst, met lint. 2,7øcm. in goede staat
Negentiende eeuws Frans likeurkeldertje, inlegwerk, floraal, minimale schade. 23x31x21cm. Cond:R/G
Twee grote oude notenhouten beelden, jongen en meisje met manden(voor visitekaartjes) 20e eeuw 114-116cm. Cond:G
Casette met messing concertbellen, Schulmerich Handbells Sellersville P.A USA, 12 stuks in casette. 93x17x36cm. Cond:G
Groot antiek pistool, Duitsland Sauer+Sohn, onklaar gemaakt, 11mm, voor 1879, 35cm. Cond:G
Grote 18e eeuwse bronzen stadswacht handbel, in goede staat 39x26øcm. Cond;G
Zeer grote 19e eeuwse franse bronzen kaarskandelaar met putti, 6 lichts omstreeks 1850, in goede staat 82cm. Cond;G
Onduidelijk gesigneerd linksonder, Russische school, impressionistische vijverpartij met twee meisjes, olieverf op linnen 65x50cm. Cond:G
J.W. van Trirum, stilleven met poezen, olieverf op paneel 24x18cm. Cond:G
J.W. van Trirum, stilleven poezen met vlieg, olieverf op paneel 18x24cm. Cond:G
Collier van bloedkoraal met gouden streeksluiting. 3 Rijen bloedkoraal, tonmodel ø 3mm, bevestigd aan een antiek vierkant streekslot,3x3 cm, met filigrain, bloemen en "hoornen des overvloeds" wat bes...
Fraaie zilveren presenteerschaal, wandplaquette, 925/000. Engels. Rechthoekig model voorzien van geschulpte opstaande rand, versierd met een gedreven afbeelding van engelen in een medaillon met bladve...
Strakke gouden ring, 585/000, met saffier en diamanten. Brede ring, 9 mm, met in het midden een ovale blauw saffier en aan weerskanten 6 briljanten. ø 58, ca 10.4 gr
Bijbel met zilveren lijst, bewerking en dubbele sloten, 835/000. Bijbel, met zwart lederen omslag bewerkt met zilveren knoppen en lijst. Met dubbele zilveren sloten, Empire. MT.: G.Lazonder, Schoonhov...
Fraaie zilveren drie-lichts tafelkandelaar, twee armig op ronde voet, versierd met lotuskelkmotief en rondom op de voet en de randen bij de lichten voorzien van Kyma motief, 800/000, ca. 476 gr., voet...
Gouden ring, 585/000, agaat camee. Gouden ring opengewerkt aan de zijkanten met agaatcamee, langwerpig model met fraai mannenhoofd, 13x20 mm. ø 58 ca. 8,8 gr. In goede staat.
Twee zilveren schalen met gedreven bloem en bladmotieven met grote bloemvorm en in het midden voorzien van een gegraveerde letter L.De schaal is geplaatst op een ronde opstaande voet. ø23x6 cm. ca 198...
Bijzondere zilveren blaker met kaars. De blaker staat op een ronde voet met filetrand, heeft een uitlopende kaarsenhouder voorzien van een spiraalvormige kaars. Voorzien van dover en greep met lijndec...
Bijzonder zilveren presenteerblaadje met sigarettenbak en kandelaar, 800/000, Italiaans. Ovaal presenteerblaadje met bewerkte rand en greepje, versierd met een palmetblad. Op het blaadje zit een kande...
Twee zilveren kandelaars, 835/000, Hollands. Fraaie 2 armige kandelaars, 3-lichts, op ronde voet voorzien van dubbel filetrand, met golvende armen met 2 kaarsenhouders. MT.: Nederlandse Juwelierscomb...
Bijzondere gouden ring, 585/000, met briljant en saffier. Een ring met een dubbele scharnierende band met aan de ene zijde een ovale rozet bezet met diverse kleine briljanten en een de andere zijde vo...
Driedelige geslepen kristallen tafelset met fraaie zilveren montering in de vorm van zwanen met uitvouwbare vleugels en slanke hals, verlopend in grootte. 8-13-24 cm In goede staat
Set witgouden sieraden, 585/000, bestaande uit een hanger met collier, een ring en oorringen met diamant. Jeunesse. Lang venetiaans collier met een uitlopende hanger met kleine diamantjes, totaal 0,04...
Fraaie zilveren brandewijnkom, 925/000, in Barokstijl, geplaatst op een ronde voet versierd met een rabd met acanthusbladeren. Ronde kom voorzien van parelrand met bloem- en krulbewerkingen en met 2 g...
Unieke grote facetgeslepen spiegel met zilveren lijst bestaande uit diverse bijbelsloten hoekelementen en figuren. De rand om de spiegel is versierd met diverse heiligen, putti's, guirlandes, krul- en...
Elegante strakke creolen GG 585/000 met briljanten. Vierkante klapcreolen, Merk Quinn, met een lijn met 3 briljanten, totaal 0.06 crt. Grootte 11 mm. Breedte 6 mm. ca 8,7 gr Nieuw.
Zuid Duitse notenhouten Barokkast omstreeks 1790 met bandintarsia, floraal decor met vogels, origineel slot( stijlen missen, divers lijstwerk mist, lichte fineerschade 225x170x60cm. Cond:R
Bijzondere grote antieke eikenhouten boekenmolen met hekwerk en draaipot, omstreeks 1900, 149x58x58cm. Cond;G
Antiek Delftse porseleyne fles tegel, naar voorstelling van Willem Roelofs, omstreeks 1920, 20x30cm. Cond;G
Mooie Hollandse biedermeier mahoniehouten penantkast omstreeks 1870 recentelijk proffessioneel gerestaureerd en handgepolitourd, in zeer goede staat 94x108x45cm.
Mooi Duits mahoniehouten rolluikbureau, Louis Philippe, uitschuifbaar blad met opstand en snijwerk, 3 delig, omstreeks 1870 in goede staat 160x97x63cm.
Negentiende eeuwse kersenhouten met mahonie 1 deurs vitrine met ranken en intarsia, 2e helft 19e eeuw, minimale fineerschade, verder in goede staat 126x97x34cm.
Collier van gitten met grote zilveren sluiting, Collier van rijen gefacetteerde, voornamelijk, gittenkralen, ø 5-5,5 mm, bevestigd aan een grote zilveren streeksluiting met steen in het midden. De slu...
Collier van bloedkoraal met gouden sluiting, 585/000. Collier van 2 rijen bloedkoraal in diverse maten, ø4-6,5 mm, bevestigd aan een gouden gefacetteerde sluiting, ø 10 mm. Lengte 42 cm. totaal ca 50 ...
Hollandse eikenhouten Louis Quinze barokcommode omstreeks 1800, met bronzen beslag 4 lades en klauwpoten, in goede staat 87x91x56cm.
Antieke vuurvergulde bronzen Franse pendule met gouden vergulding, verzilverde wijzerplaat, meisje met bokje, origineel 8 daags uurwerk, halfuurslag, touwtjesslinger 38,5cm. in goede staat
Twee grote 19e eeuwse Chinees bronzen bewerkte vazen, floraal en rattendecor, scheur bovenrand en licht bedeukt, verder in goede staat 49cm. Cond:R/G
Van Wijk, omstreeks 1900, Belgische school, mogelijk Jenny van Wijk, meisje met ganzen en nest in boom, olieverf op linnen 46x37cm. Cond:G
Fraai collier van granaten met gouden sluiting, 585/000. Collier van grote gefacetteerde granaatkralen, ø 8,5 mm, bevestigd aan een mooie ovale gouden sluiting met een geschulpte rand van getorst draa...
Collier van goudsteen met antieke GG 585/00 sluiting. Collier bestaande uit 5 rijen gefacetteerde goudsteenkralen, ø 5.5 mm, bevestigd aan een langwerpige 19e eeuwse GG sluiting, Gelders, met bewerkin...
Fraai zilveren kraanvogel, Spaans, 925/000. Sierlijke kraanvogel met kop achterover, als tafeldecorstuk. 8x16x26cm. ca 148 gr. In goede staat.
Fraai zilveren kraanvogel, Spaans, 925/000. Sierlijke kraanvogel als tafeldecorstuk. 8x20x16cm. ca 146 gr. In goede staat
Groot antiek Frans pendulestel met bokalen en goudfazant, grijs/wit marmeren basis, compositiemetaal, 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag. 43-48 50x17cm. Cond:G
Groot Bronzen 3 kleurig gepatineerd beeld in de stijl van Botero, 2e helft 20e eeuw 50x47x32cm. Cond:G
Antiek Frans bronzen beeldje met ivoren gezicht omstreeks 1900, meisje met groot boek PAX ETERNA 13 cm. Cond:G
Vier achttiende eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor, gemerkt met lang leven symbool, haarlijn en minimale chis, 22øcm. Cond;R/G
Negentiende eeuwse mahoniehout op eiken gefineerde penantkast, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd in zeer goede staat 88x98x47cm
Antiek Frans eikenhouten vossenkop schrijbureau omstreeks 1880, uitschuifbaar schrijfblad, snijwerk en diverse lades, in goede staat 110x128x64cm.
Antieke eikenhouten Friese korstaartklok met wekker omstreeks 1780, voorzien van Duits Schwarzwald uurwerk, omstreeks 1880 115cm. Cond;G
Negentiende eeuwse Franse Boulle pendule met brocot visible uurwerk(paar stukje boulle af van koplijst) 8 daags uurwerk, frans, halfuurslag, veerslinger, Farcot Paris 34cm. Cond:R/G
Franse schotelhaanklok 18e eeuws, vuurvergulding spillegang en peerslinger, wijzerplaat qracquele deurtjes verniewd. 38x15x24cm. Cond:R/G
Groot 19e eeuws Frans pendule uurwerk Jacot+Cie omstreeks 1816, Lemaire a Paris mogelijk langlopend uurwerk, functies niet getest, opdraaiveren goed, behoeft reiniging, gave wijzerplaat 12,5øcm. Cond:...
Achttiende eeuwse Engelse staande klok met eikenhouten gestoken kast, ronde gegraveerde messing wijzerplaat, haven met schepen, Thomas Wood Nailsworth, 8 daags met seconden en dagaanduiding, 217cm. Co...
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok, 8 daags uurwerk, seconden en dagaanduiding J. Welsch motherwoll, wijzerplaat iets beschadigd, functies niet getest. 213cm. Cond;G
Zeldzame Noord Duitse eikenhouten Barok klok gedateerd 1792, op sledevoeten met 1 daags uurwerk ankergang, halfuurslag, functies niet getest, bel er los bij. 192cm. Cond:R/G
Grote Duitse wortelnoten Gründerzeit vrijslinger, uurwerk FMS compleet met tollen en in zeer goede staat, recht licht wormbeval, 110cm. Cond;G
Twee gouden tientjes, 1932, Wilhelmina. ca 14 gr. In goede conditie
Zeldzame Duitse gietijzeren Historisme etage tafel, gestempeld en gemerkt. Met drie prachtige bewerkte bladen, omstreeks 1880 in goede staat Cond:G
Grote oude opgezette bok(hartebees) 20e eeuw op houten plaquette. 115cm. Cond;G
Casette met 13 messing verzilverde concertbellen, Schulmerich Hnadbells Sellersville P.A USA. 93x36x13cm. Cond:G
Drie antiquarische boeken: 1x A. Montanas, leven en bedrijf der Prinsen van Oranje 1664(pagina's beschadigd) 1x Simons worstelingen Johan van Doesburg 1715, 1x De geluksaligheid v.d wegh der rechtveer...
Grote 19e eeuwse Chinees bronzen dekselvaas met olifanten en draken, floraal decor, 58cm. Cond:G
Twee prachtige grote 19e eeuwse vergulde messing kaarskandelaren met cherubijnkoppen en symbolen, 82cm. Cond:G
Zeven antieke 18e eeuwse landkaarten betreffende eilanden. 1- plan du port de chequetan 1736 Mexico. 2- plan de la cote Juan Fernandes. 3- plan de la partie Orientale de isle de Quibo. 4- plan dune ba...
Vijf werken C.G Verburgh 1802-1879, vijf figurenvoorstellingen met vrouwen en kinderen, tekeningen op papier. +/- 40x30cm. Cond:G
Germ de Jong 1931. 1886-1967 , vaas met bloemen in Art Deco stijl, pastel op papier. 30x40cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900 dorpsgezicht met trekschuit en figuren bij kanaal, olieverf op linnen 90x60cm. Cond;G
Chris Lanooy 1881-1948 toegeschreven aan landschap met rietkraag, olieverf op linnen 36x55cm. Cond:G
L. Schouten Leiden 1948, stilleven met glas, koper, boeken en tomaten, olieverf op paneel 45x65cm. Cond:G
Piet Rackwitz 1892-1968 boerenschuur bij bomen, olieverf op linnen 31x18,5cm. Cond;G
Schilderij heilige Sava met gelovigen, 19e eeuw, olieverf op linnen 70x55cm. Cond:G
Jan de Weert 1871-1955 naieve school, kasteel met postkoets en figuren, olieverf op paneel 28x60cm. Cond:G
Reinhold Grohmann Berlin 1877-1915, havengezicht met barokkerk en stoomboot, olieverf op paneel, 38x28cm. Cond:G
Gesigneerd J. Guillaume 1880, kwaliteitsstilleven met porseleinen terrine, fruit, kreeft e.d.(lichte beschadigingen) 90x60cm. Cond:R/G
Kees Terlouw 1890-1948 boten in stadsgracht, olieverf op linnen 51x78cm. Cond:G
J. Fabius 19e eeuw 1820-1889, moeder met kind en hond in buitenlucht, olieverf op paneel, 15x17cm. Cond:G
D.H. Winder 1894 Engelse school 1870-1920, "winter quarters", olieverf op paneel 33x23cm. Cond:G
Harm Kamerlingh Onnes 1893-1985 Leiden, portret van een dame, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Jan Mankes 1889-1920, nestkuiken, houtsnede op rijstpapier, 12x9cm. Cond:G
Strakke gouden ring, 585,000 met princes geslepen diamanten. Strakke platte ring met bolle binnenzijde. In het midden van de ring zit een witgouden zetkast met twee princes geslepen diamanten, Merk Re...
Gouden slagring, 750/000, met saffier en diamant, Engels. Ring met een slag, in het midden bezet met een ovaal gefacetteerde blauw saffier, 6,5x4 mm,. Aan beide kanten van de saffier zit een illusieze...
Prachtige Antieke gouden choker, 750/000, met diamanten en parels. Collier uit cilindervormige schakeltjes met in het midden een gouden stuk met zilver, versierd met bloemen en zetkastjes met parelran...
Fraaie grote zilveren koffiekan, Engels 925/000, Koffiekan met ronde buik met filetranden en holgemaakte hoeken. geplaatst op 4 bolpoten. Voorzien van houten handvat en knop. Gegraveerd met hertekop e...
Groot gouden zakhorloge, 585/000, Zwitserland, met witte emaille wijzerplaat en een klapdeksel voorzien van guilloche met bloem en krulrand op een graveerschild. De achterdeksel heeft een guilloche be...
Zeldzame 18e eeuwse zilveren knipkoker met fraai gegraveerd familiewapen. Onduidelijke keuren aan de binnenzijde van het deksel. ca 1750. ca 38 gr. 9x2cm. Enkele deukjes, verder in goede staat.
Fraaie houten olifant met zilveren bewerkte schilden rijkelijk versierd met diverse edelstenen, o.a. granaat, amethist en peridoot. 9x14x15cm. In goede staat
Witgouden rijring, 585/000, met diamant en robijn, Diamonde model 611. Rijring met 4 robijnen, ca 0,28 crt en 3 briljant geslepen diamanten, totaal 0,21 crt SI-W. Breedte ring 3 mm. ø 53 ca. 2,55 gr. ...
Prachtige zilveren koffiekan, Frans 950/000, buikmodel, Rococo-stijl, met gedraaid decor, voorzien van een greep gemaakt uit C-voluten met acanthusblad evenals de tuit. De kan is geplaatst een uitgewe...