31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

2 Antieke Chineze vazen 6020
2 Antieke Chineze vazen
Startprijs 1.300 EUR
Gobelin in lijst 2325
Gobelin in lijst

60 EUR

Comtoise 3639
Comtoise

110 EUR

2 Porseleinen flacons 6024
2 Porseleinen flacons
Startprijs 350 EUR
Schwarzwalder wandklok 3652
Schwarzwalder wandklok

60 EUR

Russisch lakwerkdoosje 2338
Russisch lakwerkdoosje
Startprijs 70 EUR
Kees Terlouw 1040
Kees Terlouw
Startprijs 300 EUR
Grote Wanli pot 16e eeuw, blauw/wit 6037
Grote Wanli pot 16e eeuw, blauw/wit

1.200 EUR

Inktset marmer 2355
Inktset marmer

35 EUR

18e eeuws Duits bord 6054
18e eeuws Duits bord

125 EUR

Friese staartklok 3669
Friese staartklok

170 EUR

Porseleinen Empirestijl vaas 6071
Porseleinen Empirestijl vaas

70 EUR

Rol prenten, erotica 2372
Rol prenten, erotica
Startprijs 90 EUR
Franse vergulde spiegel, 19e eeuw 4008
Franse vergulde spiegel, 19e eeuw

500 EUR

Piet van Wijngaerdt 1057
Piet van Wijngaerdt
Startprijs 650 EUR
H.K. Onnes, huizen 1074
H.K. Onnes, huizen
Startprijs 200 EUR
Bronzen pot met oren en stempel 2389
Bronzen pot met oren en stempel
Startprijs 90 EUR
2 Imari pijpvaasjes 6106
2 Imari pijpvaasjes

40 EUR

Biedermeier Hollandse kast ca. 1830 4025
Biedermeier Hollandse kast ca. 1830
Startprijs 600 EUR
Jean Leon, dames op straat 1091
Jean Leon, dames op straat
Startprijs 500 EUR
Petrus regout kinderservies 6124
Petrus regout kinderservies

170 EUR

2 vooroorlogse veldkijkers 2406
2 vooroorlogse veldkijkers

60 EUR

Louis W. van Soest 1108
Louis W. van Soest
Startprijs 500 EUR
Dubbel gebogen commode 4042
Dubbel gebogen commode

330 EUR