Frans 1 deurs eikenhouten jachtkastje met getorste zuilen, lade en wildvoorstelling omstreeks 1880, in goede staat 102x78x54cm.
Groot lot divers oud tin en plated 20e eeuw 30x60x40cm. Cond:G
Vier antieke keramieken po's omstreeks 1920, o.a. 2 x Petrus regout Maastricht 20-25cm. Cond:G
Achttiende eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met floraal en gouddecor, chips tuit, 14x18xø10,5cm Cond:R/G
Zeer grote Hollandse platelen vaas met polychrome floraal decor, Chrysantheme koninklijk Gouda, omstreeks 1930. 66cm. Cond:G
Zilveren naaldenkoker en prikker. Zilveren prikker bekroond met een ruiter te paard. MT.: onduidelijk jl.: O:1998 Lengte 11 cm. ca 10 gr. En een naaldenkoker, 835/000, langwerpig model met ovale holle...
Grote kersenhouten eettafel, 2 krassen op blad, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 78x95x209cm.
Prachtige antieke Amsterdamse staande klokkast, 18e-19e eeuw, gerestaureerd, geheel ingelegd met vazen en floraal decor, ook de zijkanten, 228cm. Cond;G
Drie delen verzilverd servies en een tinnen Kaiserhumpen(reproductie) 8-27cm. 20e eeuw, Cond:G
Kristallen mosterdpot en zoutstrooier met zilveren dop, versierd met Biedermeier gravures, geplaatst op zwart basement met zilveren getorste greep. Met zilveren lepel. Samengesteld 14x8x18cm
Twee grote vooroorlogse Japanse cloisonne vazen met bloesemdecor. 40x21øcm. Cond:G
Schitterende grote antieke Chinees of Japans ivoren figuur, omstreeks 1900, voorstellende een oude vrouw met bamboe vishengel en karpers, goede kwaliteit en in zeer goede staat. 42,5cm.
Gouden muntrand, 585/000, versierd met een lijnenbewerking voorzien van een gouden fl 5,- munt van Wilhelmina 1912. ca. 5,4 gr.
Drie Japanse Imari porseleinen kommen met goud-roze Floraal decor, 2e helft 20e eeuw 7x18ø Cond:G
Zwarte Tibetaanse trappenkast, geheel is met diverse figuren gedecoreerd, kast is tweezijdig te gebruiken. 154x162x35cm. Cond:G
Twee 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden, huis in ladfscvhap decor. minimale randglazuurschade. 23,5ø Cond;G
Zilveren schaaltje, 830/000, op ronde voet voorzien van fraai gedreven bloemelementen. De binnenzijde van het schaaltje is voorzien van hamerslag. Zweden jl.: U7: 1922. MT.: CFC. ø 11x6,5 cm. ca 57 gr...
Drie delen polychrome Makkums aardewerk, 20e eeuw (dekseldozen) 14-16cm. Cond;G
Ijsglazen schaal met zilveren hengsel, 835/000. Ijsglazen schaal met geschulpte bewerking geplaatst op 3 krulpoten. Voorzien van zilveren hengsel bewerkt met een Biedermeier graveerbewerking. ø 25x22 ...
Strakke gouden ring, 585,000 met princes geslepen diamanten. Strakke platte ring met bolle binnenzijde. In het midden van de ring zit een witgouden zetkast met twee princes geslepen diamanten, Merk Re...
Vijf vooroorlogse Honer mondharmonica's , Duitsland, 2 x Hohner Orchester, 1x Rumba, 1x Blues harp, 1x Super chromonica 10-18cm. Cond:G
Zes antieke Franse eikenhouten gestoken Henry Deux stoelen, omstreeks 1880, 1 stoel erg wankel, stoelen met soorten stoffering in goede staat. 107x48x44cm.
Twee oosterse oude erotische plaquettes, porselein, Japan of China, in goede staat 18,5x12cm.
Grote Indonesische tropisch houtgesneden sculptuur met twee marlijnen, 2e helft 20e eeuw. 148cm.( deel zaag gelijmd, en stukje mist.) Cond:R/G