31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

E. Bröcken 1274
E. Bröcken
Startprijs 80 EUR
2 Antieke Chineze vazen 6020
2 Antieke Chineze vazen
Startprijs 1.300 EUR
Handgeknoopt tapijt 4511
Handgeknoopt tapijt

120 EUR

Plafondlamp 2155
Plafondlamp

50 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw 1291
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw

50 EUR

2 Porseleinen flacons 6024
2 Porseleinen flacons
Startprijs 350 EUR
Smeedijzeren wieg met messing Deco delen 2172
Smeedijzeren wieg met messing Deco delen
Startprijs 150 EUR
C. Cornelisz, fruit 1308
C. Cornelisz, fruit

70 EUR

Grote Wanli pot 16e eeuw, blauw/wit 6037
Grote Wanli pot 16e eeuw, blauw/wit

1.200 EUR

Antiek haardscherm 2189
Antiek haardscherm

50 EUR

Ongesigneerd, stilleven 1325
Ongesigneerd, stilleven

80 EUR

18e eeuws Duits bord 6054
18e eeuws Duits bord

125 EUR

Schilderij berglandschap met koeien 1342
Schilderij berglandschap met koeien

50 EUR

Porseleinen Empirestijl vaas 6071
Porseleinen Empirestijl vaas

70 EUR

E. Aigner, oleografie 1359
E. Aigner, oleografie
Startprijs 40 EUR
2 Imari pijpvaasjes 6106
2 Imari pijpvaasjes

40 EUR

Petrus regout kinderservies 6124
Petrus regout kinderservies

170 EUR

18e eeuwse Chinese schotel 6141
18e eeuwse Chinese schotel
Startprijs 80 EUR
Twee houtgesneden lampen 2206
Twee houtgesneden lampen

80 EUR

3 Delen plateel 6158
3 Delen plateel
Startprijs 60 EUR
3 Porseleinen beeldjes Sitzendorf 6175
3 Porseleinen beeldjes Sitzendorf

120 EUR

Wierookstandaard, bruin jade 6192
Wierookstandaard, bruin jade
Startprijs 120 EUR
3 Delfts blauwe borden en 1 schaal 6209
3 Delfts blauwe borden en 1 schaal
Startprijs 40 EUR
Porseleinen olifant 6226
Porseleinen olifant
Startprijs 70 EUR