Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Kristallen mosterdpot en zoutpot met zilver 324
Kristallen mosterdpot en zoutpot met zilver
Startprijs 110 EUR
Evert Moll, bloemstilleven 1028
Evert Moll, bloemstilleven
Startprijs 500 EUR
F.H. Sypkens 1035
F.H. Sypkens
Startprijs 2.000 EUR
Duitse klok 18eeuws 3567
Duitse klok 18eeuws
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Gouden 5 Gulden 331
Gouden 5 Gulden

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Oude wortelnoten tafelklok 3574
Oude wortelnoten tafelklok

Resultaat:

95 EUR

Friese staartklok 3581
Friese staartklok
Startprijs 200 EUR
Schilderij 1071
Schilderij
Startprijs 900 EUR
Verkocht
3 Porseleinen kommen 6188
3 Porseleinen kommen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Marek Ruzyk 1078
Marek Ruzyk

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Philip Windt, winterlandschap 1085
Philip Windt, winterlandschap

Resultaat:

275 EUR

2 Chinese borden, 18e eeuw 6195
2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 70 EUR
Verkocht
3 Makkumse dekselvazen 6202
3 Makkumse dekselvazen

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Zilveren schaaltje 367
Zilveren schaaltje

Resultaat:

50 EUR

IJsglazen schaal met zilveren hengsel 374
IJsglazen schaal met zilveren hengsel
Startprijs 125 EUR
Verkocht
2 erotische plaquettes 6238
2 erotische plaquettes

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Gouden ring met briljant 381
Gouden ring met briljant

Resultaat:

300 EUR

Engelse staande klok met snijwerk 3617
Engelse staande klok met snijwerk
Startprijs 480 EUR
Art Nouveau klokje 3624
Art Nouveau klokje
Startprijs 100 EUR
H. v. Tankeren, stalinterieur 1121
H. v. Tankeren, stalinterieur
Startprijs 200 EUR
2 Chinese borden 18e eeuw 6245
2 Chinese borden 18e eeuw
Startprijs 200 EUR
Meissen tablet, gecontourneerd 6252
Meissen tablet, gecontourneerd
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Schildpad klok 3631
Schildpad klok

Resultaat:

550 EUR

Chris Lanooy, meertje 1128
Chris Lanooy, meertje
Startprijs 300 EUR