Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren briefopener 672
Zilveren briefopener

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilveren miniatuur staand horloge 673
Zilveren miniatuur staand horloge

Resultaat:

120 EUR

Zilveren bruidegomspijpje knoop 674
Zilveren bruidegomspijpje knoop
Startprijs 100 EUR
Zilveren bruidegomspijpje paard 675
Zilveren bruidegomspijpje paard
Startprijs 140 EUR
Collier van Chrysopraas met gouden sluiting 676
Collier van Chrysopraas met gouden sluiting
Startprijs 190 EUR
Gouden hanger broche insekt 677
Gouden hanger broche insekt
Startprijs 125 EUR
Gouden broche opaal 678
Gouden broche opaal
Startprijs 130 EUR
Zilveren choker met zirconia 679
Zilveren choker met zirconia
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Gouden ring briljant 680
Gouden ring briljant

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Gouden hanger met Meissen 681
Gouden hanger met Meissen

Resultaat:

90 EUR

Gouden ring briljant 682
Gouden ring briljant
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Gouden broche 683
Gouden broche

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Gouden collier met medaillon 684
Gouden collier met medaillon

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zilververgulde ring met Robijn, diamant 685
Zilververgulde ring met Robijn, diamant

Resultaat:

25 EUR

Zilver vergulde ring met granaat 686
Zilver vergulde ring met granaat
Startprijs 50 EUR
Gouden ring met citrien 687
Gouden ring met citrien
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Empire strooilepel 688
Empire strooilepel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren miniatuur, ophaalbrug 689
Zilveren miniatuur, ophaalbrug

Resultaat:

70 EUR

Zilveren miniatuur, kabinet 690
Zilveren miniatuur, kabinet
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Zilveren eilepel 691
Zilveren eilepel

Resultaat:

50 EUR

Bijbel, goud op snee, met gouden slot 692
Bijbel, goud op snee, met gouden slot
Startprijs 110 EUR
Verkocht
Zilveren miniatuur koets 693
Zilveren miniatuur koets

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Zilveren gembervork en lepel 694
Zilveren gembervork en lepel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Hanger en collier met ivoor 695
Hanger en collier met ivoor

Resultaat:

30 EUR