Zeldzaam 835/000 zilveren antiek zeeflepeltje z.g. mote-spoon met ronde bak en steel voorzien van ribbels Mt. P.Cool Sneek jl.:E: 1839 ca 6gr. 10cm. Cond:G
Oorstekers, 375/000, met amethisten. Oorknoppen met een grote hartvormig gefacetteerde amethisten, 13x11 mm, met brede gematteerde rand. 21x19 mm. ca 9,2 gr. Nieuw
Zilver vergulde oorhangers, 925/000, met robijn, saffier en smaragd. Peervormige oorhangers bevestigd aan een brisure met krulbewerkingen en een ovale cabouchon robijn, 10x8 mm, met daarboven een mar...
Zilveren 835/000 Art Deco kanderlaar, 2 lichts op grote ronde voet. 15x22cm. Duits MT.: Jacob Grimminger, Schwabisch Gmund
Bijbel voorzien van zilveren sloten, 835/000. Bijbel, het nieuwe testament, 1832, met zwarte lederen omslag versierd met 2 sloten met laat Empire bewerking, met lijnen en rozetten. MT.: A.Graves Kooim...
Fraai gevormd zilveren gratenbakje met gecontourneerde rand en met 2 oorgrpen, oude belastingkeur en amsterdam keur ca 30gr. 9x7x2cm.
Lot met vijf kralencolliers bestaande uit een snoer met schuimkoraal, een snoer takjes koralen, ivoor, gitten en parels.
Collier van parels, gemaakt uit natuurlijk materiaal, met verschillende tinten, voorzien van magneetsluiting, ø 14 mm. Lengte 40 cm. Nieuw
Collier van barnstenen. Grootte steen ca 10x16 mm. lengte 60 cm. ca 71 gr.
Twee oosterse oude erotische plaquettes, porselein, Japan of China, in goede staat 18,5x12cm.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuindecor, 1 met chip en 1 met haarscheur. 28,7øcm. Cond:R
Antiek Duits porseleinen tablet met Zwiebelmusterdecor, omstreeks 1900, mooie vormgeving. ongemerkt. 33x32x4cm. Cond:G
Duits porseleinen servies gemerkt A.W Dekor Ost Friesland, handbeschilderd met floraal decor bestaande uit theepot, koffiepot, 12 kop en schotels, 5 gebaksborden, roomset, theestoof minimale chip moge...
Prachtige Duitse Rosenthal porseleinen presenteerschaal decor L. Ostermayr, auerhaan en gouddecor 2e helft 20e eeuw 4x53x35cm. Cond:G
Steengoed Duitse antieke Historisme schenkkan met figuren en interieur voorstelling, met spreuken, omstreeks 1900 Cond;G
Twee delen oud Duits wit porselein 2e helft 20e eeuw, Hutschenreuther vaas mat wit, en Hutschenreuther dekselpot mat wit, in goede staat 13-15cm.
Drie oude Chinees porseleinen tablets, familie Verte, 20e eeuw landschappen en paradijsvogeldecor, in goede staat 22-25cm.
Grote antieke Chinese penselenpot omstreeks 1900 of ouder met tekst en rondom figuren in landschap. 17,9x14,2øCm.
Grote Chinese Yixing theepot met bloesemtakdecor, gemerkt, 20e eeuw 10x14,5x12øcm. Cond;G
Evert Moll 1878-1955 glazen vaas met tulpen olieverf op linnen Cond:G
Ferdinand Hendrik Sypkens 1813-1860 Hollandse school, bergachtig landschap met bootje en figuren, olieverf op paneel. 48x39cm. Cond;G
Ongesigneerd 19e eeuw, Duitse school, Panoramisch landschap met landgoed en dorp, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G
Marek Ruzyk 2007, poolse school, 17e eeuwse schip bij nacht voor de kust. Olieverf op linnen 40x50cm. Cond.:G
Philip Windt 1847-1921, 19e eeuw, windmolen met besneeuwd landschap, olieverf op paneel 40x40cm. Cond:G