Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Uurwerk Boulle 3616
Uurwerk Boulle
Startprijs 590 EUR
Witgouden ring met diamant 609
Witgouden ring met diamant
Startprijs 580 EUR
Zilveren  tabakspot en pijpcomfoor 92
Zilveren tabakspot en pijpcomfoor
Startprijs 580 EUR
Verkocht
2 Chinese schotels 18e eeuw 6026
2 Chinese schotels 18e eeuw

Resultaat:

560 EUR

Verkocht
Bronzen beeld marianne Houtkamp 5040
Bronzen beeld marianne Houtkamp

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Witgouden ring met briljant 60
Witgouden ring met briljant

Resultaat:

520 EUR

Zilveren pronkbeker 43
Zilveren pronkbeker
Startprijs 550 EUR
Verkocht
Gouden collier met briljant-hanger 6
Gouden collier met briljant-hanger

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
RAM Colenbrander vaas, "Woelig" 6007
RAM Colenbrander vaas, "Woelig"

Resultaat:

550 EUR

Gouden armband met carneool 259
Gouden armband met carneool
Startprijs 525 EUR
Gouden ring met robijn en briljant 33
Gouden ring met robijn en briljant
Startprijs 525 EUR
Verkocht
Majolica bloempot op zuil 6017
Majolica bloempot op zuil

Resultaat:

525 EUR

Verkocht
Eiken kistje met 17e-18e eeuwse tegels 6014
Eiken kistje met 17e-18e eeuwse tegels

Resultaat:

525 EUR

Verkocht
Imari scheerbekken, 18e eeuw 6039
Imari scheerbekken, 18e eeuw

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
3 RAM Colenbrander schalen, "Viersprong" 6006
3 RAM Colenbrander schalen, "Viersprong"

Resultaat:

500 EUR

Friese stoelklok 3670
Friese stoelklok
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Engels staand horloge 3525
Engels staand horloge

Resultaat:

500 EUR

Engelse staande klok 3524
Engelse staande klok
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Engelse staande klok 3521
Engelse staande klok

Resultaat:

550 EUR

Geldkistje met plaquettes 2375
Geldkistje met plaquettes
Startprijs 500 EUR
J.A. Kingston 1890 1111
J.A. Kingston 1890
Startprijs 500 EUR
Louis W. van Soest 1108
Louis W. van Soest
Startprijs 500 EUR
Fedor van Kregten 1103
Fedor van Kregten
Startprijs 500 EUR
Schilderij vismarkt 1098
Schilderij vismarkt
Startprijs 500 EUR