Twee x H. Hermans omstreeks 1910, Duitse school, landschap met paardenkar en winters landschap, olieverf op paneel 27x18cm. Cond:G
K. Hofer omstreeks 1900 Duitse school Fachwerkhuis aan een rivier, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw Duitse school landschap met boer en koeien op bergpad, olieverf op linnen 48x62cm. Cond:G
G.Burkens omstreeks 1930 Hollandse school, rivier met boot, windmolen en bloembolvelden, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Kavel met 10 Roco H0 wagons in originele dozen: 45314, 45315, 45316, 44284, 44291, 44289, 44282, 45317, 45760, 45761.
Kavel met 10 Piko H0 wagons in originele dozen: 58043, 54400, 57750, 57750, 95940, 95570, 54394, 54333, 95588, 58050
Grote antieke Franse vuurvergulde empire pendule omstreeks 1830 voorstelling Romeinse vrouw met anker, tropisch fruit en peddel, vergulding in goede staat 8 daags origineel uurwerk met halfuurslag en...
Antieke Engelse staande klok, eikenhout met mahonie en bandintarsia, 8 daags uurwerk met mooie wijzerplaat, originele beschildering 226cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Franse pendule in de vorm van een kippenhok, haan en kip op trap, omstreeks 1880, 8 daags Frans uurwerk en veerslinger, in goede staat 38cm.
Antieke Duitse of Franse wortelnoten staande klok met 1 gewicht en slagwerk op bel omstreeks 1800. seconde en dagaanduiding mooie messing bewerkte wijzerplaat met verzilverde wijzering. 220cm. In goed...
Oude wortelnoten tafelklok met bronzen armaturen, 2e helft 20e eeuw met maanstand, stukje fineer ingelijmd, 36x23x17cm. Cond:G
Oude eikenhouten Friese staartklok 20e eeuw in goede staat 145cm. Cond:G
Antieke Engelse snijwerk staande klok omstreeks 1800 met 8 daags uurwerk, met seconde en dagaanduiding. gesigneerd Peter Hoch Felton. Cond:G 219cm.
Art Nouveau stijl bureauklok van tin, omstreeks 1920, gemerkt kaiser, uurwerk niet getest. 24cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse schildpad pendule met verguld brons 8 daags uurwerk, met halfuurslag, Vincent Cie, medaille d'argent(lichte reparabele schades een schildpad) verder in goede staat 53cm
Antieke notenhouten Amerikaanse regulateur, Jerome en co, in goede staat 65x39x11cm.
Mooie vroeg 19e eeuwse Franse vuurvergulde empire pendule met goede eerste vergulding(ongepoetst) herdersmeisje met lam, pamfluit en lauwerkrans, 8 daags uurwerk, touwtjesslinger halfuurslag,(grote wi...
Noordduitse 18e eeuwse baroksecretaire, notenhout fineer op eiken corpus met bronzen beslag, lichte fineerschade en oude restauratie, in goede staat. 112x112x60cm.
Negentiende eeuws mahoniehouten wangentafel met lades en messing klauwpoten, lichte fineerschade. 72x67x152cm.Gesigneerd W+C Wilkinson, ludcate Hill 18980.Cond:G
Achttiende eeuwse Duitse eikenhouten Barok geldkist met ijzeren beslag met 3 sloten en 2 sleutels, in goede staat 55x85x33cm.
Frans 1 deurs eikenhouten jachtkastje met getorste zuilen, lade en wildvoorstelling omstreeks 1880, in goede staat 102x78x54cm.
Grote kersenhouten eettafel, 2 krassen op blad, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 78x95x209cm.
Prachtige antieke Amsterdamse staande klokkast, 18e-19e eeuw, gerestaureerd, geheel ingelegd met vazen en floraal decor, ook de zijkanten, 228cm. Cond;G