31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

Kavel 14 delen Chinees porselein 6280
Kavel 14 delen Chinees porselein
Startprijs 60 EUR
4 Porseleinen Kaiser borden 6283
4 Porseleinen Kaiser borden
Startprijs 60 EUR
6 Toby Jugs 6327
6 Toby Jugs
Startprijs 60 EUR
Porseleinen potje en vaas, Hutschenreuther 6331
Porseleinen potje en vaas, Hutschenreuther
Startprijs 60 EUR
5 Chinese snuffbottles 6340
5 Chinese snuffbottles
Startprijs 60 EUR
Chinese standaard, 19e eeuw 6343
Chinese standaard, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
Delftse bonbonschaal, zilv. hengsel 6364
Delftse bonbonschaal, zilv. hengsel
Startprijs 60 EUR
2 Chinese vaasjes, 19e eeuw 6379
2 Chinese vaasjes, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
Groen Peking glazen snuffbottle 6383
Groen Peking glazen snuffbottle
Startprijs 60 EUR
3 Diverse vazen 6384
3 Diverse vazen
Startprijs 60 EUR
2 Porseleinen Rosenthal vaasjes 6402
2 Porseleinen Rosenthal vaasjes
Startprijs 60 EUR
Bisquit porseleinen engel 6409
Bisquit porseleinen engel
Startprijs 60 EUR
2 Knobbelvaasjes, Delfts blauw 6489
2 Knobbelvaasjes, Delfts blauw
Startprijs 65 EUR
Ronde tafel op zuilen 4228
Ronde tafel op zuilen
Startprijs 70 EUR
Ziekenhuistafeltje, gemerkt 4284
Ziekenhuistafeltje, gemerkt
Startprijs 70 EUR
Groot houten beeld 5160
Groot houten beeld
Startprijs 70 EUR
Lot kristal 5530
Lot kristal
Startprijs 70 EUR
Kristallen bonboniére op zilveren voet 5543
Kristallen bonboniére op zilveren voet
Startprijs 70 EUR
Blauwe porseleinen lamp 6077
Blauwe porseleinen lamp
Startprijs 70 EUR
Sevres dekseldoos met onderschotel 6087
Sevres dekseldoos met onderschotel
Startprijs 70 EUR
Yixing theepotje 6153
Yixing theepotje
Startprijs 70 EUR
Porseleinen Goebel, meisje Lore 6173
Porseleinen Goebel, meisje Lore
Startprijs 70 EUR
2 Chinese borden, 18e eeuw 6195
2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 70 EUR
6 Delen Makkum (schaaltjes/bordjes) 6206
6 Delen Makkum (schaaltjes/bordjes)
Startprijs 70 EUR