Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
ANWB reclamebord 2013
ANWB reclamebord

Resultaat:

650 EUR

Piet van Wijngaerdt 1057
Piet van Wijngaerdt
Startprijs 650 EUR
J.J.H. van Leeuwen, bollenveld 1043
J.J.H. van Leeuwen, bollenveld
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Groot zilveren bestek, puntfilet 439
Groot zilveren bestek, puntfilet

Resultaat:

1.200 EUR

2 Zilveren kandelaren 88
2 Zilveren kandelaren
Startprijs 650 EUR
Zilveren brandewijnkom, 18e eeuw 70
Zilveren brandewijnkom, 18e eeuw
Startprijs 650 EUR
Verkocht
2 Kang Xi borden, 18e-19e eeuw 6032
2 Kang Xi borden, 18e-19e eeuw

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Witgouden collier met briljant hanger 180
Witgouden collier met briljant hanger

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Chinoise kast ca. 1900 met originele beschildering 4091
Chinoise kast ca. 1900 met originele beschildering

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Eikenhouten Louis Quinze secretaire 4062
Eikenhouten Louis Quinze secretaire

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Eikenhouten hoekkast 4013
Eikenhouten hoekkast

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Schildpad klok 3631
Schildpad klok

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Grote wandklok 3529
Grote wandklok

Resultaat:

725 EUR

Verkocht
Schilderij,  Gorter 1089
Schilderij, Gorter

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Evert Moll, Rotterdamse haven 1082
Evert Moll, Rotterdamse haven

Resultaat:

590 EUR

Verkocht
Schilderij, August Löffler 1077
Schilderij, August Löffler

Resultaat:

650 EUR

C. Hens 1878 1062
C. Hens 1878
Startprijs 600 EUR
G. Hattink 1880 1061
G. Hattink 1880
Startprijs 600 EUR
Serie etsen 11x 1046
Serie etsen 11x
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Else Berg 1017
Else Berg

Resultaat:

1.200 EUR

Gouden rozetring met peridot en briljant 326
Gouden rozetring met peridot en briljant
Startprijs 600 EUR
Zilveren koffiekan 225
Zilveren koffiekan
Startprijs 600 EUR
Zilveren comfoor met ketel 42
Zilveren comfoor met ketel
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Engels mahoniehouten kabinet 4044
Engels mahoniehouten kabinet

Resultaat:

600 EUR