Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Slot met sleutel 2342
Slot met sleutel
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Perzisch tapijt 4549
Perzisch tapijt

Resultaat:

25 EUR

19e eeuwse Corpus Christie 2371
19e eeuwse Corpus Christie
Startprijs 150 EUR
Perzische tapijtje en 3 kamelenzakken 4513
Perzische tapijtje en 3 kamelenzakken
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Fries kerkbankje 2378
Fries kerkbankje

Resultaat:

60 EUR

Beeld E.Picol 5003
Beeld E.Picol
Startprijs 850 EUR
Groot bronzen beeld 5010
Groot bronzen beeld
Startprijs 1.000 EUR
Zwart op rood Chinees lakwerk vaasje 2385
Zwart op rood Chinees lakwerk vaasje
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Twee glazen schaaltjes met bronzen voet 2421
Twee glazen schaaltjes met bronzen voet

Resultaat:

75 EUR

Stilleven 1171
Stilleven
Startprijs 50 EUR
Verkocht
H. Hearendel, visserslandschap Volendam 1178
H. Hearendel, visserslandschap Volendam

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Pastel naakte dame, Gabner? 1185
Pastel naakte dame, Gabner?

Resultaat:

50 EUR

Ibelo tafelaansteker 2428
Ibelo tafelaansteker
Startprijs 20 EUR
Messing spiegel, 19e eeuw 2435
Messing spiegel, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR
W.H. Köhler 1221
W.H. Köhler
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Voorouderportretten 1228
Voorouderportretten

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
7 aquatinta 18e eeuw 1235
7 aquatinta 18e eeuw

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Mahonie bestekcasette 2471
Mahonie bestekcasette

Resultaat:

40 EUR

4 Foo honden China 2478
4 Foo honden China
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Lot diverse zakmessen 2485
Lot diverse zakmessen

Resultaat:

30 EUR

A. v. Hattem, balletdanseres, stervende zwaan 1271
A. v. Hattem, balletdanseres, stervende zwaan
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Chinese bronzen boedha, 19e eeuw 5046
Chinese bronzen boedha, 19e eeuw

Resultaat:

290 EUR

Verkocht
Bronzen gier, Art Deco 5053
Bronzen gier, Art Deco

Resultaat:

170 EUR

G. Wiegman 1278
G. Wiegman
Startprijs 150 EUR