Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 grote bronzen vergulde kerkkandelaren
Resultaat: 300 EUR

Twee prachtige grote 19e eeuwse vergulde messing kaarskandelaren met cherubijnkoppen en symbolen, 82cm. Cond:G

2 Perzische kleden
Resultaat: 60 EUR

Twee oude Perzische kleden 1x Turkoise, bruin, groen, blauw etc(versleten). en 1x rood,bruin,creme, in goede staat 154x110 en 99x140cm.

Zilveren trekpot
Resultaat: 150 EUR

Fraai zilveren trekpotje, 835/000, rechthoekig model met afgeronde hoeken versierd met getorste rand als het potje en langs de rand van het deksel. MT.: Andries Roelofs 1857. Voorzien van houten greep...

Zilveren broche met markesiet, vlinder
Startprijs 20 EUR

Fraaie zilveren broche, 925/000, in de vorm van een mooi uitgewerkte vlinder bezet met markesiet. 30x39 mm, ca. 4,7 gr

Prisma lamp
Resultaat: 180 EUR

Grote Italiaanse kroonluchter van brons met prismenglas, 20e eeuw, 10 lichts, 90x90øcm. Cond;R/G

Planfondlamp met prismaglas
Resultaat: 100 EUR

Grote kroonluchter 20e eeuw met 2 rijen armen 18 lichts, met prismen glas (incompleet) 65x94øcm. Cond:R

Gouden dameshorloge
Startprijs 90 EUR

Gouden dameshorloge, 585/000, met double band. Horloge met gecontourneerde kast, met krullen als bevestiging voor de onedele band. Merk Stipto. Lengte 16 cm. ca 16,8 gr.

Perzisch tapijt
Resultaat: 40 EUR

Oud Perzisch kleed, rood-blauw etc. gerestaureerd en sleets. 196x127cm. Cond:M

Brons, Vivarelli
Startprijs 600 EUR

Lorio Vivarelli 1922-2008 Italie, bronzen figuur twee omarmende vrouwen, in goede staat 32cm. Cond:G

Gouden collier met briljant en parel
Startprijs 280 EUR

Gouden collier met hanger, 585/000, met parel en briljant. Een gouden venetiaans collier met een hanger in de vorm van een hart met een Mabéparel, 19x17 mm, met aan het oog van de hanger een briljant ...

Messing wandlamp, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Franse bronzen wandlamp in Louis Seize stijl 1e helft 20e eeuw in goede staat 63cm.

Cloissonne wierookpot
Startprijs 650 EUR

Antieke Japanse cloissonne wierookbrander met foohond, omstrteeks 1900, in goede staat 41x28x18øcm.

Zakhorlogehouder met horloge
Resultaat: 70 EUR

Zilveren horloge, 800/000, met witte emaille wijzerplaat en rose wijzers en randen aan de achterzijde voorzien van een krans met schild. ø 40 mm. Het horloge hangt in een fraai gevormde houten houder....

Gietijzeren snijpers
Resultaat: 80 EUR

Antieke gietijzeren snijpers Guido Schneider en co, in goede staat 52x30x38cm.

Grote messing Aziatische kom
Resultaat: 70 EUR

Grote 19e eeuwse oosterse zware messing kom met fijn uitgewerkt floraal decor met swistaka, in goede staat 16,5x29,5øcm.

Zeer grote bronzen kandelaren
Startprijs 1.750 EUR

Twee zeer grote zeldzame bronzen vuurvergulde empire kaarskandelaren, omstreeks 1830, 6 lichts compleet met bobeches en kaarsdovers, in zeer goede staat. 82cm.

Gouden ring
Startprijs 50 EUR

Gouden fantasiering, 585/000, met slagbewerking en gediamanteerd design. breedte 11 mm, ø 53. In goede staat

Gouden broche met haar en oorsteker
Startprijs 50 EUR

Gouden broche en oorsteker, 585/000. Broche versierd met 2 gevlochten haarhangertjes en een oorsteker met spiegelchaton bezet met wit steentje. ca 3 gr. In goede staat.

Clossoné olielamp
Startprijs 150 EUR

Negentiende eeuwse cloissone olielamp, geelectrificeerd met bloesem en vlinderdecor, messing voet 65cm. Cond:G

Gietijzeren bloemtafel
Resultaat: 50 EUR

Antieke gietijzeren bloemtafel, Jugendstil omstreeks 1900, gemerkt en genummerd, in goede staat. 72cm.

Zilveren marmeladepot
Resultaat: 200 EUR

Kristallen marmeladepot met zilveren houder en deksel, 835/000. Kristallen coupe met 3 zilveren bladeren en rand bevestigd op een kristallen met zilveren ondervoet voorzien van 3 klauwpoten op bollen....

Zilver vergulde oorsieraden met Robijn, Saffier en Smaragd.
Resultaat: 35 EUR

Zilver vergulde oorhangers, 925/000, met robijn, saffier en smaragd. Peervormige oorhangers bevestigd aan een brisure met krulbewerkingen en een ovale cabouchon robijn, 10x8 mm, met daarboven een mar...

Twee stukken barnsteen met ketting
Resultaat: 100 EUR

Twee stukken barnsteen met ketting, melkachtige stukken barnsteen ( Rusland) een rechthoekig model, 25x28 mm, en een ovaal plat stuk 49x35 mm bevestigd aan een zilveren gourmetcollier.

3 Zilveren delen zilver
Resultaat: 50 EUR

Drie delen zilveren bestaande uit een zilveren sigarettendoos versierd met lijndecor en krulrand, voorzien van monogram. Een zilveren beursje met half ronde beugel en gevlochten tasje, gebroken, en ee...