Twee prachtige grote 19e eeuwse vergulde messing kaarskandelaren met cherubijnkoppen en symbolen, 82cm. Cond:G
Twee oude Perzische kleden 1x Turkoise, bruin, groen, blauw etc(versleten). en 1x rood,bruin,creme, in goede staat 154x110 en 99x140cm.
Fraai zilveren trekpotje, 835/000, rechthoekig model met afgeronde hoeken versierd met getorste rand als het potje en langs de rand van het deksel. MT.: Andries Roelofs 1857. Voorzien van houten greep...
Fraaie zilveren broche, 925/000, in de vorm van een mooi uitgewerkte vlinder bezet met markesiet. 30x39 mm, ca. 4,7 gr
Grote Italiaanse kroonluchter van brons met prismenglas, 20e eeuw, 10 lichts, 90x90øcm. Cond;R/G
Grote kroonluchter 20e eeuw met 2 rijen armen 18 lichts, met prismen glas (incompleet) 65x94øcm. Cond:R
Gouden dameshorloge, 585/000, met double band. Horloge met gecontourneerde kast, met krullen als bevestiging voor de onedele band. Merk Stipto. Lengte 16 cm. ca 16,8 gr.
Oud Perzisch kleed, rood-blauw etc. gerestaureerd en sleets. 196x127cm. Cond:M
Lorio Vivarelli 1922-2008 Italie, bronzen figuur twee omarmende vrouwen, in goede staat 32cm. Cond:G
Gouden collier met hanger, 585/000, met parel en briljant. Een gouden venetiaans collier met een hanger in de vorm van een hart met een Mabéparel, 19x17 mm, met aan het oog van de hanger een briljant ...
Franse bronzen wandlamp in Louis Seize stijl 1e helft 20e eeuw in goede staat 63cm.
Antieke Japanse cloissonne wierookbrander met foohond, omstrteeks 1900, in goede staat 41x28x18øcm.
Zilveren horloge, 800/000, met witte emaille wijzerplaat en rose wijzers en randen aan de achterzijde voorzien van een krans met schild. ø 40 mm. Het horloge hangt in een fraai gevormde houten houder....
Antieke gietijzeren snijpers Guido Schneider en co, in goede staat 52x30x38cm.
Grote 19e eeuwse oosterse zware messing kom met fijn uitgewerkt floraal decor met swistaka, in goede staat 16,5x29,5øcm.
Twee zeer grote zeldzame bronzen vuurvergulde empire kaarskandelaren, omstreeks 1830, 6 lichts compleet met bobeches en kaarsdovers, in zeer goede staat. 82cm.
Gouden fantasiering, 585/000, met slagbewerking en gediamanteerd design. breedte 11 mm, ø 53. In goede staat
Gouden broche en oorsteker, 585/000. Broche versierd met 2 gevlochten haarhangertjes en een oorsteker met spiegelchaton bezet met wit steentje. ca 3 gr. In goede staat.
Negentiende eeuwse cloissone olielamp, geelectrificeerd met bloesem en vlinderdecor, messing voet 65cm. Cond:G
Antieke gietijzeren bloemtafel, Jugendstil omstreeks 1900, gemerkt en genummerd, in goede staat. 72cm.
Kristallen marmeladepot met zilveren houder en deksel, 835/000. Kristallen coupe met 3 zilveren bladeren en rand bevestigd op een kristallen met zilveren ondervoet voorzien van 3 klauwpoten op bollen....
Zilver vergulde oorhangers, 925/000, met robijn, saffier en smaragd. Peervormige oorhangers bevestigd aan een brisure met krulbewerkingen en een ovale cabouchon robijn, 10x8 mm, met daarboven een mar...
Twee stukken barnsteen met ketting, melkachtige stukken barnsteen ( Rusland) een rechthoekig model, 25x28 mm, en een ovaal plat stuk 49x35 mm bevestigd aan een zilveren gourmetcollier.
Drie delen zilveren bestaande uit een zilveren sigarettendoos versierd met lijndecor en krulrand, voorzien van monogram. Een zilveren beursje met half ronde beugel en gevlochten tasje, gebroken, en ee...