Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren doosje op pootjes
Startprijs 200 EUR

Zilveren lepeldoosje, 835/000, hollands. Zilveren lepeldoosje met ribbewerking geplaatst op 4 klauwpootjes, iets hollopend met fraai floraal bewerkt hengsel. MT.: Hendrik Kuijlenburg, Schoonhoven jl.:...

Engelse staande klok
Startprijs 500 EUR

Antieke Engelse staande klok, eikenhout met mahonie en bandintarsia, 8 daags uurwerk met mooie wijzerplaat, originele beschildering 226cm. Cond:G

Pendule met haan
Resultaat: 110 EUR

Negentiende eeuwse Franse pendule in de vorm van een kippenhok, haan en kip op trap, omstreeks 1880, 8 daags Frans uurwerk en veerslinger, in goede staat 38cm.

Zilver vergulde oorsieraden met Robijn, Saffier en Smaragd.
Resultaat: 35 EUR

Zilver vergulde oorhangers, 925/000, met robijn, saffier en smaragd. Peervormige oorhangers bevestigd aan een brisure met krulbewerkingen en een ovale cabouchon robijn, 10x8 mm, met daarboven een mar...

Glazen vaas Köck
Startprijs 20 EUR

Jugendstil vaas gesigneerd Köck, scheur bovenrand, 20e eeuw, 23,5cm. Cond:R

Divers Swarovski
Resultaat: 50 EUR

Vijf delen Swarovski kristal: tropische vis, zeepaard, 2x kogelvis en kikker met kroon 2-8cm., minimale chip mogelijk

Steendruk, Jan Wijnants
Resultaat: 25 EUR

Steendruk naar Jan Wijnants, omstreeks 1900 door koninklijke pinakothek München 44x56cm. Cond:G

Vincent, oleografie
Resultaat: 25 EUR

Gesigneerd Vincent(van Gogh), Frans strand met vissersboten, oleografie op paneel 85x67cm. Cond;R/G

RAM Colenbrander vaas, "Franje"
Resultaat: 1.800 EUR

Grote antieke Arnhem Ram Colenbrander vaas, decor franje, zonder doos, letters: 4D W.J. 22,5x12,5ø Cond;G

Schilderij, D. Hartveld
Resultaat: 35 EUR

D. Hartveld, platbodem op meer, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

Zilveren dienblad, parelrand
Resultaat: 475 EUR

Ovale zilveren presenteerblad, 925/000, versierd met parelrand. Importeursteken: D.Aubert, 's Gravenhage jl.; J:1993 ca. 502 gr. 34x24 cm. In goede staat

Zilveren hanger met zirconia
Startprijs 25 EUR

Hanger zilver, 925/000, met zirconia. Vierhoekige hanger met een rand met zirconia's en in het midden een grote vierhoekig, trapsgewijs geslepen grote zirconia, 16x15 mm. Met royaal hangeroog. ca. 10....

Lot met ringen en zakhorloge
Resultaat: 30 EUR

Lot met 2 ringen en een zilveren zakhorloge. Twee geelmetalen ringen met gekleurde stenen, ø 55, en een zilveren zakhorloge aan een zilveren ketting. Scharnier uit model.

3 Bloempotten met onderschotel
Startprijs 200 EUR

Drie antieke keramieken bloempotten met lekschaal omstreeks 1900. o.a. Petrus Regout Maastricht, Petrus Regout germerkt R, etc. 21x22øcm.

Zilveren miniatuur kabinetje
Resultaat: 180 EUR

Zilveren miniatuur kabinet, 835/000. Fraai bewerkt kabinet met 3 lades met kuif en klauwpoten. MT.: Zilverfabriek Luxor, Haarlem jl.: m:1972. Grootte 10x6x3cm. ca. 95gr.

Duitse klok 18eeuws
Startprijs 900 EUR

Antieke Duitse of Franse wortelnoten staande klok met 1 gewicht en slagwerk op bel omstreeks 1800. seconde en dagaanduiding mooie messing bewerkte wijzerplaat met verzilverde wijzering. 220cm. In goed...

Zilveren kandelaar
Resultaat: 250 EUR

Zilveren 835/000 Art Deco kanderlaar, 2 lichts op grote ronde voet. 15x22cm. Duits MT.: Jacob Grimminger, Schwabisch Gmund

Bijbel met dubbele zilveren sloten
Startprijs 160 EUR

Bijbel voorzien van zilveren sloten, 835/000. Bijbel, het nieuwe testament, 1832, met zwarte lederen omslag versierd met 2 sloten met laat Empire bewerking, met lijnen en rozetten. MT.: A.Graves Kooim...

Oude wortelnoten tafelklok
Resultaat: 95 EUR

Oude wortelnoten tafelklok met bronzen armaturen, 2e helft 20e eeuw met maanstand, stukje fineer ingelijmd, 36x23x17cm. Cond:G

6 Rijstkommen, Amsterdams bont, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met Amsterdams bont decor, floraal en gouddecor, kom heeft haarlijn 7x14,5øcm Cond:G

Zilveren gratenbakje
Startprijs 120 EUR

Fraai gevormd zilveren gratenbakje met gecontourneerde rand en met 2 oorgrpen, oude belastingkeur en amsterdam keur ca 30gr. 9x7x2cm.

12 Fam. Rose borden 19e eeuw
Startprijs 750 EUR

Twaalf 19e eeuwse Chinees porseleinen familie Roze borden met emaille decor, keizerlijk geel, floraal met goudrand, haarlijn. 25øcm. Cond:G

Peking-glazen snuffbottle, gesigneerd
Startprijs 550 EUR

Oude Chinese pekingglazen snuffbottle, gesigneerd met paradijsvogel, mandarijneenden en waterplantendecor. bronzen dop met natuursteen. 9cm. Cond:G

Friese staartklok
Startprijs 200 EUR

Oude eikenhouten Friese staartklok 20e eeuw in goede staat 145cm. Cond:G