Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Vijf kralencolliers 812
Vijf kralencolliers

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Parelcollier 819
Parelcollier

Resultaat:

30 EUR

Odeurflacon met gouden dop 267
Odeurflacon met gouden dop
Startprijs 150 EUR
Franse Empire pendule 3674
Franse Empire pendule
Startprijs 1.250 EUR
Verkocht
Barnstenen halsketting 826
Barnstenen halsketting

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren miniatuur kabinetje 81
Zilveren miniatuur kabinetje

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Zilveren slatang 274
Zilveren slatang

Resultaat:

150 EUR

Porseleinen beeldje, Sitzendorf 6086
Porseleinen beeldje, Sitzendorf
Startprijs 60 EUR
Zilveren armband met bolletjes 281
Zilveren armband met bolletjes
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Porseleinen kerststal Villeroy en Boch 6093
Porseleinen kerststal Villeroy en Boch

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
2 messing kandelaars 2078
2 messing kandelaars

Resultaat:

100 EUR

Evert Moll, bloemstilleven 1028
Evert Moll, bloemstilleven
Startprijs 500 EUR
F.H. Sypkens 1035
F.H. Sypkens
Startprijs 2.000 EUR
Verkocht
Kaarsenstandaard 1880, groen/onyx/marmer 2085
Kaarsenstandaard 1880, groen/onyx/marmer

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Indonesische krissen 2092
2 Indonesische krissen

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
3 Grote Lladro figuren 6100
3 Grote Lladro figuren

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Baroksecretaire 4003
Baroksecretaire

Resultaat:

800 EUR

4 Aardewerken Po's (2x P. Regout) 6138
4 Aardewerken Po's (2x P. Regout)
Startprijs 30 EUR
Imari trekpotje 6145
Imari trekpotje
Startprijs 325 EUR
Verkocht
Plateel vaas 6152
Plateel vaas

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Mahoniehouten 19e eeuwse wangtafel 4032
Mahoniehouten 19e eeuwse wangtafel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zilveren naaldenkoker + prikker 317
Zilveren naaldenkoker + prikker

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot boeken 2128
Lot boeken

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Duitse geldkist 4039
Duitse geldkist

Resultaat:

200 EUR