Harry Haerendel 1896-1991 Hamburg, vissersvolk met boot op strand, olieverf op paneel. 60x70cm. Cond:G
Gäfgen? Duitse school, liggende naakte dame, pastel op papier 43x60cm. Cond:G
Twee 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden, huis in ladfscvhap decor. minimale randglazuurschade. 23,5ø Cond;G
Decoratieve fruitschaal, 2e helft 20e eeuw (pootjes composiet) 13x26øcm. Cond:G
Groot keramieken beeld, 20e eeuw, valsspeler bij kaartenspel(chip hoed) Cond:R
Drie delen polychrome Makkums aardewerk, 20e eeuw (dekseldozen) 14-16cm. Cond;G
Twee vroeg 19e eeuwse porseleinen empire vazen met landschap en figurenvoorstellingen, vergulding sleets, 1 oor gelijmd. 20cm. Cond:R/G
Grote koperen schemerlamp 2e helft 20e eeuw, in goede staat, 65cm.
Indonesische houtgestoken beeld, omstreeks 1930, wormbeval, 43cm. Cond;G
Jugendstil stijl schenkkan met bronzen vrouwelijk naakt, floraal decor. 21e eeuw 23cm. Cond:G
Oude Japanse benen inro met gordelknopen, 20e eeuw in goede staat 5,5cm.
Twee antieke vooroorlogse Duitse poppen, 1x porselein gemertk CWS 120-9 met gelede lichaam maat 9., 64cm. 1x hartgummi C en S. 50-64cm. Cond:R/G
Twee oosterse oude erotische plaquettes, porselein, Japan of China, in goede staat 18,5x12cm.
W.H. Köhler 1876-1931, hooi bij kapschuur bij boerderij, olieverf op linnen 35x24cm. Cond:G
Negentiende eeuws mahoniehouten theekistje, omstreeks 1840, met slot en sleutel. 12x10x13cm. Cond:G
Märklin H0(digitaal) E-loc 37892 mP3000, Nederland NS, vitrinemodel in goede staat met originele doos.
Drie antieke keramieken bloempotten met lekschaal omstreeks 1900. o.a. Petrus Regout Maastricht, Petrus Regout germerkt R, etc. 21x22øcm.
Piko 50009 H0, BR01,5 Reko,Kohle DR, Ep. IV, vitrinemodel in goede staat met originele verpakking
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuindecor, 1 met chip en 1 met haarscheur. 28,7øcm. Cond:R
Antiek Duits porseleinen tablet met Zwiebelmusterdecor, omstreeks 1900, mooie vormgeving. ongemerkt. 33x32x4cm. Cond:G
Twee grote voorouderportretten China, 20e eeuw(papier op karton gezet) lichte beschadigingen,drukkunst of Gouache op papier, 100x160cm. Cond;R/G
Zeven antieke Franse Aquatinta in passepartout, 18e eeuw Guyot Sculp. Laurent Guyot 1756-1806. (sommige hebben vochtvlekken) 20x31cm. Cond:R/G
Antieke 4 delige scheerset in etui, ivoor imitatie heften, omstreeks 1900. 17x7,5x2,5cm. Cond:G
Antiek Duits huisdeurslot, omstreeks 1800 met sleutel, in goede staat. 11x14x3,5cm.